Slider

GOSH RUDENINIŲ TENDENCIJŲ PRISTATYMO VAKARĖLIS

9/21/2018


Labas! Beveik visą rugsėjį vyko aktyviausios skaitytojos rinkimai, kur galėjote komentuodamos mano įrašus užsidirbti taškų ir iškeisti juos į dovanas - kosmetikos priemones. Deja, didelio susidomėjimo iš jūsų pusės nebuvo ties šiais rinkimais, nugalėtoją jau paskelbiau ir supakuosiu jai dovanas jau netrukus, na, o Jums patariu nesnausti ir kitus rinkimus laimėti. Dabar prie temos. Lietuvės blogerės nemačiau kad labai mėgtų, bet užsienio tai tikrai mėgsta - rašyti apie renginius, kuriuose dalyvavo. Labai smagu! Aš nutariau, kad papasakoti reikia, parodyti nuotraukas reikia ir įamžinti šitą įvykį reikia, nes čia manasis krikštas - pats pirmas toks blogerių/influencerių renginys, kuriame dalyvavau. Paįdomaukit, juk smagu pamatyti blogerių gyvenimą. 

Šį renginį rengė Eurokos ir Gosh Copenhagen, o kadangi aš bendradarbiauju su Eurokos, Eurokos - mano ir mano blogo draugas, tai draugai kviečia draugus out, pakvietė ir mane. Tiesą sakant, tai tikrai ne pirmas renginys, į kurį aš buvau pakviesta, tačiau į nei vieną man nepavyko nuvykti, nes tokie susitikimai vyksta darbo dienomis ir ne visada palankiomis valandomis, taigi pernai metais paskaitų neaukojau ir planų neatšaukinėjau dėl renginukų, bet šį kartą surizikavau - bala nematė, ne kasdien jie vyksta, varau. Tai iš karto sutikusi, parašiau Aldėjai iš Burunduko rašliavų ir paklausiau, ar ji varys. Netrukus sulaukiau teigiamo atsakymo ir labai nudžiugau, nes ji kol kas vienintelė blogerė, su kuria susidraugavau, todėl vykti ten ne vienai ir turinčiai parankėje šią fainą merginą buvo tikrai smagiau. 

Aprangą renginiui buvau apgalvojusi visiškai kitokią. Labiau rudeninę, labiau uždarą, beeeet... taip išpuolė, kad diena buvo labai karšta ir +26 privertė mautis vasarines basutes, o ne rudeninius aulinukus, sijoną, o ne kelnes, maikutę ir švarkelį, o ne megztinį... :D Taip jau būna, oras nuo mūsų nepriklauso. Tai labai laiku iš Shein parduotuvės man atėjo siunta su šiuo raudonu klasikinio stiliaus švarku. Kai užsisakiau, sumokėjau ir laukiau, tai kažkaip jau ir gailėjaus, galvojau - "nu ką aš sau galvoju, blemba, niekad jo niekur neužsidėsiu, nemoku tokių rūbų derint...". Ir tada visą laiką graužiau save. Bet. Kai tik atėjo jis, kai tik ištraukiau iš maišo ir pasimatavau - įsimylėjau. Labai nuostabus rūbas, noriu tokių dar. O kaip man tinka! Nuotraukoje parduotuvėje atrodo gan baisiai, bet ant manęs - wow! Galit pačios pažiūrėt: 

Raudonas švarkas Shein parduotuvėje - https://bit.ly/2PWs4Tk 

Gerai, apie aprangą gana, makiažą pasirinkau gan paprastą - rudi akių šešėliai, juodas akių pervedimas, juodi taškučiai po akimis ir žvaigždutės ant skruostikaulių, lūpoms naudojau Estee Lauder lūpdažį Pure Color Envy Liquid Matte 401 Burnt Raisin. Lūpdažio pavadinimas labai puikiai apibūdino mane, kuomet keliavau į renginį, nes buvo labai karšta, todėl ir makiažas, ir plaukai pasigadino ir nuotaika. Bet nieko, viskas buvo liuks. 


Žinoma, kaip matot, dieną prieš renginį būtinai veidą privalo papuošti spuogai, ir ne vienas kažkoks didelis, o keli, chebra visa. :) Bet tai niekis aš prie to pripratus, tai tik perverčiau akis atsikėlus ryte ir tiek. Juk taip turi būt nu. :))) 

Taigi. Į renginį buvo atvažiavusi viena iš Gosh kompanijos gamintojų. Moteris, vardu Tina - be galo smagi, charakteringa, egzotiška ir įkvepianti. Dauguma mūsų jau sakė, kad ji - tikras pavyzdys kaip tu turi mylėti ir džiaugtis tuo, kuo užsiimi. Ji tiesiog kaifavo pasakodama apie Gosh kosmetiką, jos darbą, jos tobulėjimo arkliuką. Ji - tas žmogus, kuris sugalvoja kokius produktus Gosh kampanija gamins, kokios bus tendencijos ir ką pasiūlys mums. Gosh nuo kitų kosmetikos gamintojų skiriasi tuo, kad jie patys viską gamina - visą produktą nuo pat pradžios iki pabaigos. Deja, didžiausios kosmetikos kampanijos negali pasigirti tuo - jos perka jau pagamintus produktus ir klijuoja ant jų savo etiketes, na, o tuo tarpu Gosh - perka tik ingredientus ir juos maišo patys. Netestuoja ant gyvūnų, o jų produktai yra kiek įmanoma veganiški - jokios gyvūlinės kilmės produktų, išskyrus tokius kaip pvz. bičių vaškas. Bet kad jo gauti, bičių nereikia žudyti, taigi galime užskaityti. Gosh - Danijos kosmetikos gamintojas. Daniška kosmetika pasižymi kokybe, gera kaina ir - kaip Tina daug kartų akcentavo - ilgalaikiu poveikiu. Pvz. poras sutraukiantis praimeris sudėtyje turi ingredientų, kurie poras sutraukia ir greitam efektui prieš makiažą, ir ilgam efektui - po ilgo naudojimo didelės poros tampa mažesnėmis aplamai. O putlinamasis blizgis paputlina lūpas visam 3,8 %. Tina sako, kad ji mėgsta kurti ne tik paprastą tušą, ne tik paprastą lūpų blizgį ar pudrą - tokių pilna! Ji visada stengiasi pasiūlyti makiažo mylėtojams šiek tiek daugiau, nei kad siūlo kiti. 

Viršuje nuotraukose matote Tina ir mano peroksidinę galvą. :D Tik dabar pastebėjau, kokie gražūs mano plaukai ir prisiminiau, kokia graži yra Tina. Ir jos plaukai tai jaučiu be galo ilgi, nes tokią jau storą baranką susisukus buvo, kad net pavydu žiūrėt. :))) Bet baltai pavydu, jokiais būdais ne iš piktos valios. Žodžiu, Gosh atstovė labai plačiai papasakojo apie savo geriausius produktus, aišku, apie viską nespėjo, nes spaudė laikas ir mes jei būtume leidę jai kalbėti, namo būtume grįžę tik po dvyliktos nakties. :D Buvo labai įdomu jos klausytis, sužinojau ir susižavėjau begale produktų ir dabar prie Gosh stendų tikrai sustosiu vien prisiminusi fainulką Tiną. 

Turėjome galimybę testuoti Gosh priemones ten vietoje, stalai buvo nukrauti produktais, todėl buvo labai faina netrukdomai čiupinėti ir swatchinti produkciją. Jau nusižiūrėjau metalinių akių šešėlių paletę, kuri yra tiesiog nereali, čiupsiu. Dabar Eurokose dar akcija Gosh prekėms, tai reikės nusiaubti šiek tiek. 

Kosmetika, užkandžiai, gėrimai, daug merginų besidominčių tuo pačiu aplink - nu tobuliausia aplinka, terpė, į kokią tik galiu papulti. Tačiau viskas tuo nesibaigė. Programoje buvo parašyta, kad mūsų visų laukia šalta, netikėta staigmena. Galvojau, kad pavaišins ledais kai taip karšta, bet žodis "netikėta" žadėjo ne ledus. O gaila, nes man jie būtų labiau patikę, nei tasai siurprizas, kuris būtų padaręs įspūdį nebent darželinukams. Bet okei, mačiau, kad ten kai kurioms buvo tikrai smagu ir jos nuoširdžiai aikčiojo, tai džiugu dėl to. :D 

Tai tasai siurprizas buvo kažkoks vyras su skysto azoto bidonais. Parodė šalčio garų, parodė kaip sušąlą dalykai ir pavaišino šaltais kukurūzais. :D Sakau, man įspūdžio nepaliko ir jei ne visas dėmesys prie durų - būčiau lėkus jau. :D 

Aišku, savaime suprantama, niekas mūsų iš ten neišleido be goodiebag'ų - dovanėlių. Tai visos jų gavome - Gosh produktų ir labai fainą knygą apie danišką gyvenimo būdą. Tai knygos dar nevarčiau, o kosmetiką tai jau spėjau pabandinėt - labai patiko tušas ir instagrame jau minėjau - praimeris. Apie juos visus tikraaaai tikrai papasakosiu jums greitu metu, tad stay tuned, merginos. 

Ir labai labai kviečiu nebūti abejingoms ir šaltoms kaip gyvatės ir dalyvauti kito mėnesio aktyviausios skaitytojos rinkimuose. Tai - puiki proga praleisti laiką ir tuo pat metu gauti dovanėlių! Jei būsite itin aktyvios, galbūt apdovanosiu ne vieną iš jūsų. ;) Labai ačiū Jums, kad skaitote ir esate su manimi, be jūsų tai nebūtų ir mano šitos blogerės karjeros, taip kad  ačiū ačiū ačiū! 

AR ESATE KAŽKĄ MĖGINĘ IŠ GOSH? 
KĄ BŪTENT IR AR PATIKO? 

12 komentarų:

 1. Labai fainas įrašas,smagiai susiskaitė ☺ tad tikiuosi, kad ateityje ir tu galėsi daugiau kur sudalyvauti, ir mums apie tai papasakoti �� o kalbant apie GOSH kosmetiką,tai mane ji vis domina, bet niekaip neišbandau, bet paskaičius apie Tiną ir jos tikslus turbūt teks prisiversti ir išbandyti ☺

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū tau!
   visgi, jei nori pabandyti gosh, palauk mano apžvalgų, aš tikrai turiu gerų rekomendacijų! :)) kad neleistum pinigų į balą)

   Panaikinti
 2. Kaip tik buvau uzsukus pas tave i instagram'a ir pamacius nuotraukas norejau klaust ar papasakosi mums savo ispudzius😀
  Svarkelis tai tikrai wow ant taves atrodo,net pati tokio uzsimaniau tik faktas kad nemokeciau priderint🙈
  Labai idomus irasas,lauksim dabar produktu apzvalgu!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. žinok, vakar šį švarką į darbą derinau tiesiog prie all black outfit ir atrodė bomb) sakau, pats mėgstamiausias mano rūbas dabar, retai taip būna, bet norėčiau daugiau tokių rūbų turėt, kur apsirengi ir nieko daugiau nereikia, nes atrodai gerai :D

   ačiū tau!

   Panaikinti
 3. O jesss, džiugu, kad nuomonė apie šaltą staigmeną sutapo. Dar reiktų paminėti bajeriukus apie antrą galą :). Ir šiaip gi žiauriai įdomu pamatyti kas nutinka į azotą įpylus vandens :D. Jei ne ta dalis, tai renginys būtų buvęs tobulas. Kadangi aš jau sena teta, kuri daug galvoja apie senatvę, tai Tina mane labai įkvepia, kad dar ne viskas prarasta :D Galima aistringai gyventi :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tavęs niekada nelaikiau sena teta, tu man - moteris, blogerė, pas kurią smagu ateiti ir palyginti įspūdžius apie tuos pačius produktus ir šiaip paskaitinėt kaip tu gyveni)

   Panaikinti
 4. Fainas labai įrašas! Na man kaip bio mokslų fanei tai būtų patikę pasirodymas su skystu azotu ;) O šiaip iki šiol noriu pabandyti vieną produktą ( kuris per naktį paruošia odą makeupui, bet niekur nerandu ): ) Bet taip tai ne, nes makiažo nenaudoju. Viskas natūralu. O kaip tau sekasi įsivažiuot vėl į studijas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!

   studijos normaliai. nesakau, kad gerai, nes dar tikrai neįsivažiavau ir dar sunku, o mūsų jau labaaaai daug reikalauja. bet nieko, manau, kad čia tik pirmosios savaitės tokios ir toliau viskas bus tik geriau. jaučiu tai)

   Panaikinti
 5. Šakės kaip norėčiau! Dar plius kai man GOSH kosmetika patinka, tai iš vis... :D labai pasisekė tau :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tikrai kad. man irgi jau patinka, nieko nebuvau bandzius, bet dabar norisi pabandyti dar daugiau)

   Panaikinti
 6. Labas. Noriu pradeti dalyvauti situose konkursuose bet nesuprantu kaip cia renkami tie taskai. Kiek pastebejau tai jie tai padideja tai sumazeja,kyla klausimas kaip cia viskas vyksta?
  O irasas puikus!��☺

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kadangi komentarai neplaukia tukstanciais ar milijonais, as jus visas speju suziureti ir susideti kiek daug ir kiek issamiai komentuojate. nekomentuok anonimu, susigalvok slapyvardi ir juo visada komentuok straipsnius, as zinosiu)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015