Slider

NEMOKAMI PRODUKTAI

Niekam ne paslaptis, kad blogeriai gauna iš įmonių/gamintojų/platintojų nemokamų (ar su didele nuolaida) produktų testavimui ir apžvalgoms rašyti. Toks reiškinys vadinamas barteriniu bendradarbiavimu - kai produktas yra mainomas į apžvalgą. Barteris - mainai, kuriuose nedalyvauja pinigai. Įmonei apžvalga duoda reklamą (bloga ji ar gera), blogeriui - lieka produktas. Barteris - labai fainas atlygis blogeriui, kurius aukoja savo laiką rašydamas ir skelbdmas įrašus. Blogo rašymas yra kaip bet koks kitas darbas - reikalauja laiko, pastangų, jegų, todėl nereikėtų laikyti pykčio, kad blogeris už tai gauna produktų, už kuriuos nemoka pinigų. Tai puiki sistema, kuri leidžia Jums sužinoti apie kosmetikos (ir ne tik) naujienas iš kelių skirtingų blogerių ir tada nuspręsti, ar norite įsigyti. Svarbu, kad pasirinktumėte blogerius, kurių tipas sutampa su jūsiškiu, kad rekomendacijos būtų kuo tikslesnės. Mano odos ir plaukų tipą rasite čia

Aš taip pat noriai bendradarbiauju ir išbandinėju produktus, kuriuos man atsiunčia nemokamai mainais į apžvalgą. Tačiau tai neturi įtakos mano nuomonei. Aš produktą vertinu taip pat kaip ir pirktą už savo pinigus. Nei viena apžvalga mano bloge nėra nupirkta, priversta rašyti gerą atsiliepimą ir pan. Kadangi iš blogo nesiekiu pasipelnyti, todėl ir pinigų už melagingus atsiliepimus nepriimu. 

Nuo 2018.12.23 d. įrašuose, kuriuose yra nemokamai gautų produktų, atsiranda specialus, apie tai informuojantis lipdukas, kurį matote apačioje. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015