Slider

ATSISVEIKINIMO ĮRAŠAS: SUDIE!

3/24/2019


Labas! Nelabai moku rašyti tokio tipo įrašus, nes jų nepasitaiko kasdien ar dažniau nei kartą per keletą metų, tačiau kažko išmanyti, manau, ir nereikia, nuoširdžiai pasikalbėsime ir viskas. Esmė trumpa ir, kaip tikriausiai supratote iš pavadinimo, čia yra atsisveikinimo įrašas. 


Prieš beveik 4 metus, 2015 metais sukūriau šį blogą ir ėmiau rašyti apžvalgas apie kosmetikos priemones, kelti drabužių derinius ir kitokius dalykus. Per tą laiką ne tik kad išmokau kuo skiriasi kremas nuo serumo ir kad būna skirtingi blakstienų tušai, tačiau ir susipažinau su labai daug fainų žmonių, sudalyvavau blogerių renginiuose ir bendradarbiavau su labai daug įvairių prekės ženklų, kurie man suteikė galimybę išbandyti tiek daug skirtingų dalykų ir įgauti patirties. Tada galvojau, kad tai yra be galo įdomu (ir buvo, nuoširdžiai!) ir blogo rašymas buvo veikla, kuri mane gelbėjo nuo nuobodulio, nieko neveikimo. Eksperimentavimas, bandymai, palyginimai, rašymas, fotografavimas, dalinimasis, jūsų komentarai, bendravimas, problemos ir jų sprendimas, blogo dizainas ir rūpinimasis juo, konkursai bei dovanos jums - visa tai buvo mano veikla pastaruosius keturis metus (nepilnus, bet suapvalinkime). 

Daug visko per šį laiko tarpą įvyko, kai kurios mane pamėgo, turėjau savo nemažą skaitytojų ratą, kurios nuoširdžiai manimi pasitikėjo ir tikėjo. Aš taipogi jomis tikėjau ir pasitikėjau, paskelbusi įrašą šimtą kartų per dieną tikrindavau, ar nėra komentarų, pastabų, ar jūs neparašėte kažkokių pageidavimų ir norų, kurie būtų mano jėgoms ir aš galėčiau tai išpildyti. Per visą savo bloginimo karjerą stengiausi būti atvira sau ir kitiems. Tačiau labiausiai stengiuosi visgi, būti atvira sau. Ir kadangi taip stengiuosi, pastaruosius metus kartojau sau - "Dovile, tau tai nebėra įdomu, viskas, baigėsi". Ir rimtai - tikriausiai ištikimos skaitytojos pastebėjo, kad pastaruoju metu įrašai pasirodydavo labai retai, jie nebuvo kažkuo įdomūs, pilkos apžvalgos apie vieną ar kitą produktą. Aš tiesiog jau nebesu susidomėjusi ta grožio sfera, kaip buvau prieš kažkiek tai laiko. Man labai mažai aktualu pačiai dabar, kokį aš naują šampūną ar kremą išmėginsiu - jau turiu favoritus ir norisi prie jų likti, o išbandyti naujus tik tada, kai pati norėsiu ir ką pati norėsiu. Man labai mažai rūpi dalintis šita informacija su kitais. Dabar tą daro labai daug merginų. Kai pradėjau rašyti, tai nebuvo ta sritis, kuri buvo pilnai užpildyta, todėl buvo labai įdomu į ją įsisiukti. Šiandien - bet kur gali rasti reklamą, apžvalgą, patarimus, rekomendacijas. Man tai pasidarė... nebeįdomu. Aš pati nebenoriu brukti jums kažkokių produktų, skatinti vartotojiškumą ir rašyti "grožio" tema, lyg ras grožis slypi tuose produktuose, kuriuos siūlo įvairūs brendai... 

Iš anksto atsiprašau visų įmonių, kurių produktus dabar turiu ir pažadėjau aprašyti - neaprašysiu. Nebenoriu. Mano mąstymas dabar šiek tiek kitoks. Šitas blogas - nuostabi ir nereali patirtis. Ačiū visiems ir visoms už viską. Tačiau jį palieku kaip gražų prisiminimą apie savo veiklą, apie mūsų diskusijas ir pokalbius bei paieškas. Esu grafikos dizaino studentė, dirbu pagal specialybę ir jau tuojau bus pusę metų, kaip dirbu. Man ši sritis - be galo įdomi, aš ją myliu ir visą savo laiką noriu skirti tobulėjimui joje. Noriu tapti profesionale, noriu dalintis apie savo profesiją viską, noriu ją gerbti ir mylėti, noriu dirbti ir hobius sieti su ja, kuo daugiau kurti ir dalytis. Noriu keliauti, pažinti, atrasti ir atsiriboti nuo kosmetikos bei nebesuteikti jai gyvenime tokios didelės prasmės. Tokios prasmės, kad net turiu atskirą vietą, kur jai yra atskiras dėmesys. Nebereikia man to. Man patinka rašyti ir dalintis, tačiau temos, kuriomis noriu rašyti jau mano galvoje keičiasi. Man jau atrodo nebebrandu pliurpti apie nagų laką ir jų atspalvius. Nesupraskit klaidingai, tikrai nemetu šešėlio ant tų, kurios vis dar tai daro - aš juk tą patį dariau keturis metus! Ne, jokio čia įžeidinėjimo ar stumimo nėra, priešingai - tokių žmonių reikia ir žaviuosi jais, tačiau aš pati juntu, kad tai jau nebe mano sritis ir reikia atsitraukti. Užleisti vietą, galbūt, kažkam kitam, kas tai darys geriau ir labiau mėgausis? :) Nežinau, sunku man paaiškinti, ką jaučiu ir sunku perteikti tai jums žodžiais. Mano siela kartu su protu nori kažko kito, kažkaip kitaip leisti laiką, užsiimti kitais dalykais. Pabandyti surasti save. Nes čia jau manęs nebėra, nebeteikia laimės, gerų emocijų, nebeteikia nieko. (Čia tai turiu omeny šitą blogą, o ne pasaulį, apie savižudybę negalvoju, ramiai:D). 

Blogo neuždarysiu, nepaslėpsiu, nes ir pati galbūt kada norėsiu užsukti ir prisiminti ką faino/nefaino čia kūriau ir kėliau, kaip atrodžiau. Tik su laiku peroksidine.lt adresas nebeveiks, nes nebepirksiu prenumeratos, tai jei kada ieškosit peroksidinės, tai per google susirasit. :D Aplamai - buvo labai labaaaai gerai! 

Ačiū, sėkmės jums visoms viskame. Raskit save. Darykit ką norit. 

Sudie. 

9 komentarai:

 1. Ačiū tau už tai, kad buvai drąsi ir aiškiai išsakei savo nuomonę.
  Ačiū už tai, kad skaitytojams visuomet buvai atvira ir parodei tiek daug dar neatrastų dalykų.
  Sėkmės! 😊

  AtsakytiPanaikinti
 2. Esu su tavimi nuo pat pat pradžių, pačių pirmųjų straipsnių. Visada man buvai pavizdys, todėl kažkada ir pati bandžiau rašyti, bet vėliau supratau, kad esu pernelyg nepastovi tokiam užsiėmimui. Buvo džiugu matyti tavo unikalias idėjas, visko perteikimą ir svarbiausia—tavo nežmoniškai didelį progresą. Ačiū, kad buvai ir sėkmės tolimesnėse veiklose!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal būtų verta pradėti tinklaraštį apie grafikos dizainą?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gaila :). Buvo vienas iš kelių blogų mano rss skaityklėje. Bet sėkmės! Tik va, kaip ir anonimas sako, gal reiktų rašyti blogą apie tai, kas tau patinka? Žinoma, jei rašysi kažkokius dizaino tips and tricks, tai skaitytojų bus labai mažai, tačiau tokie įrašai vertingi tada, kai jų reikia. Aš pati labai daug norėčiau visko pramokti maketavimo srityje, bet yt tingiu žiūrėt, nespėju ir pan, o tekstinių, o dar lietuvių kalba dalykų iš viso nėra.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Is tiesu gaila,kad taip viskas pakrypo,bet kuo toliau tuo labiau jautesi kad keiteisi tu,keitesi tinklarastis ir visa kita... na,bet dabar svarbiausia ka noriu pasakyt tai SEKMES SIEKIANT SAVO SVAJONIU!💫

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū tau už tuos visus metus, kuriuos aš pati praleisdavau skaitydama tavo įrašus ir bandydama atsiminti kas ir kaip. Labai džiaugiuosi, kad padarei teisingą sprendimą savo atžvilgiu, nes pilnai suprantu, kai nebeteikia džiaugsma ir ta prievarta... Ech. Tikiuosi, kad tavo tobulėjimas nesustos, kad ,žinoma, ir be tinklaraščio rasi naujos veiklos bei naujų pažinčių. Tikiuosi, kad šitas prisiminimas neišnyks kažkur interneto platybėse, o aš, kaip ir tu, vis užsuksiu paskaitinėti, nes man be galo patiko. Sėkmės, ir, kad viskas būtų taip, kaip tu nori.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dovile, ar internete vis dar egzistuoja tavo senasis blogas, kuriame rasei pries persikeldama i sita? Visur ieskau, bet nerandu, o taip norisi nostalgiskai paskaityti senus tavo irasus

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015