Slider

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS: KLASIKINIS VISO KŪNO, VEIDO IR GALVOS MASAŽAS

2/16/2019


Labukas! Pamenat, kai sakiau, kad rašysiu apžvalgas apie įvairesnius dalykus, ką išbandau gyvenime, ne tik apie kosmetikos produktus? Tai pažadą sėkmingai pildau ir šį kartą mūsų dėmesio centre - Šeimos grožo centras Vilniuje ir jo paslauga - klasikinis viso kūno, veido ir galvos masažas. Į masažą ėjau pirmą kartą, todėl neturėsiu su kuo palyginti procedūros, tačiau nuomonę apie ją visviena susidariau. Kokia ji? Kviečiu skaityti. 


Kaip ir minėjau, masaže niekada nesu buvus. Dirbu sėdimą darbą - grafikos dizainerė, turiu hobį - bloginti, ką irgi dažniausiai darau sėdomis, tad mano kūnas, ypač nugara ir pečių juosta yra pastoviai ant įtampos, skauda.  Šį masažą man padovanojo vaikinas Kalėdų proga, tad paėmiau ir panaudojau jo įteiktą kuponą. Šiaip tai buvau nusiteikus prieš masažus. Nebuvo taip, kad gavus šį kuponą šokinėčiau iš laimės, nes man būti masažuojamai - awkward dalykas. Tiesiog psichologiniai dalykai man trukdo atsipalaiduot ir leist būt liečiamai nepažįstamo, pirmą kartą matomo žmogaus. Tačiau vistiek norėjau kažkaip perlipti per save - gal net nėra tap baisu ir nemalonu, kaip įsivaizduoju, juk niekada nebuvau, iš kur galiu žinot ir panašiai. Niekuo nerizikuoju, tai, galvoju, varau. 

Šeimos gročio centras įsikūręs Vilniuje, Laisvės prospekte. Kiek tolėliau nuo Spaudos rūmų, kur dirbu. Šiaip lokacija nėra sudėtinga, privažiuot viešuoju transportu patogu, nes išlipi Čiobiško stotelėje, nusileidi nuokalne ir jau esi vietoj. Nusileidi laiptais, tada dar vienais ir jau patenki į centrą. Mane pasitiko maloniai, kadangi atvažiavau anksčiau, reikėjo kelias minutes prisėst ant patogios sofkutės. 


Interjeras jaukus, toks rudas, daug medienos. Keista tik, kad kai ateini laukti, prie registratūros yra įrengti veidrodžiai ir staliukai, o kol laukiau savo masažistės, stebėjau kaip kerpą moteriai plaukus. :D Gal ir nieko, bent jau laikas neprailgo. Kuomet atėjo mane turinti masažuoti mergina, mane nusivedė į kitą patalpą. Ten buvo maži baseiniukai ir labai ta patalpa man pasirodė šalta. Ten palikau batus ir persimečiau keliais žodžiais su masažiste. Ji manęs paklausė ar man patinka masažai. Aš gūžtelėjau pečiais ir pasakiau, kad pirmas kartas. Mergina pasižiūrėjo į mane tokiu žvilgsniu, nu tokiu, kokiu žiūri žmonės kai kažko labai gaili. :D Tai ji su tokiu dideliu ir akivaizdžiu gailesčiu į mane pasižiūrėjo ir sako "ane?". Pasijutau, lyg čia vienintelė likau pasaulyje, kuri dar nėra išmėginus šios procedūros. Tai tik pasakiau, jog tikiuosi, kad patiks ir viskas. Dar pasiteiravo, kas padovanojo šitą reikalą, nes atėjau su dovanų kuponu. Paatviravau, kad vaikinas ir masažistė palydėjo į persirengimo, o gal labiau sakyčiau - išsinuoginimo kambarį.


Tas kambariukas mažiukas toks, jaukus, buvo veidrodis, staliukas, pora kėdžių, dušas, chalačiukas, kriauklė, rankšluostis, šlepetes davė kai nusiaviau batus toj šaltoj patalpoj kur vyko pirmasis pokalbis. Reikėjo išsirengti ir apsimauti vienkartines kelnaites. Jos tokios juokingos, nei kažką dengia, nei kažkaip kitaip veikia, bet nu, jeigu liepė, tai reikia mautis. :D Labai keista buvo, kad reikia nuogai būt prieš žmogų, merginą, kuri gal tik keliais metais už mane vyresnė, kurią matau pirmą kartą, o jau nuoga stoviu, o ji dar ir mane glostys visur. :D Čia tikriausiai labai kvailas ir vaikiškas įsitikinimas, nes čia juk tik procedūra, o toks josios darbas, tačiau aš iš to reiškia, dar neišaugus, nes kai susimąstau apie tai, iš karto kažkokios ne itin malonios ir ne savaime suprantamos emocijos. Tačiau nieko, nugalėjau visas tas emocijas, nusimečiau chalatuką, atsiguliau ir leidžiausi užklojama labai švelniu pledu.

Prasidėjus masažui, ypač pečių juostoje ten viskas ėmė traškėt ir skleist keistus garsus, o palaipsniui ir buvo juntamas kažkoks erzinantis skausmas, tačiau jis truko gal tik kelias pirmas masažo minutes. Vėliau stengiausi atsipalaiduoti ir mėgautis procedūra. Tačiau visos jos metu man vistiek neišėjo iš galvos tas kvailas požiūris į viską, kas čia vyksta. :D Tai visiškai atsipalaidavau tik vietomis, daugiausia tai buvo tokia įtampėlė, nesugebėjau atsileist visiškai. Kūno masažas patiko, tik gal ta vieta, kur masažistė mano koją užsikėlė sau ant peties.. O dieve, čia buvo toks nepatogumo stimulas, bet stengiausi apei tai negalvot. Nežinau, merginos, kodėl taip jaučiausi, tačiau kažkaip nesu pratusi kilnot savo kojų ant kitų moterų pečių, tai gal dėl to. Toliau gavau veido masažą. Jis gal mažiausiai man patiko, kadangi savo odą, kuri yra probleminė, stengiuosi liesti kuo kuo mažiau, o ten dar su masažiniu aliejumi, tai visai. Nors ir nuplovė jį man paskui ir patepė drėkinančiu kremu odą, o jokio malonumo nejutau, kai masažavo veidą. Galvos masažas patiko, manau, labiausiai, tik ta vieta, kur ji man tiesiogine to žodžio prasme suėmė plaukus ir traukė juos, nepatiko, nes skaudėjo. :D Be to, galvoju, netrauk nu, ir taip nelabai jie man ant galvos laikosi, išrausi paskutinius. :DDDD Bet nieko, trūktelėjo kelis kart ir liovėsi, tai nespėjau ir pasisakyt, kad gal jau nebereikia šito judesiuko.

Iš karto po masažo nesijuto kažkokio didelio relaxo, nes kaip ir sakiau, man labai sunku buvo atsipalaiduoti. Tačiau pastebėjau, kad galiu ilgiau pasėdėt, sunkesnę kuprinę panešt ir nesijunta tas nugaros skausmas. Buvau masaže prieš savaitę, tai pirmomis dienomis iš viso labai viskas gerai buvo, o dabar jau po truputį vėl sugrįžta įtampa, norisi, kad kas pečių juostą pamaigiotų. Tai jei kada ir kartosiu masažą, manau, man pakaks tik pečių juostos, nes čia - probleminė vieta. O reziumė - negaliu pasakyt ar patiko ar ne. Negaliu pasakyt, kad buvo nerealu, bet ir negaliu teigti, kad buvo kažkokia nesąmonė, kurios nerekomenduoju. Neutrali lieku šituo klausimu. :)

O KAIP JUMS MASAŽAI? BUVĘ, KOKIE ĮSPŪDŽIAI, NEBUVĘ, NORĖTUMĖT? 

5 komentarai:

 1. Nesu ėjusi į tokį masažą, bet dievinu kai masažuoja pečius, beto esu pati puikiai įvaldžiusi tokį masažą. Tikrai gaila, kad ne atsipalaidavai ):

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. man irgi patinka, tik tada, kai tą masažą daro man artimas žmogus ... :D
   nieko tokio, nebuvo taip blogai gal, kaip galėjo susidaryti iš teksto... ;D

   Panaikinti
 2. Kaip aš mėgstu, kai man vaikinas daro masažą 😁 bet prie kitų nejauku būtų turbūt 🙈

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kai man vaikinas daro aš irgi mėgstu. bet kai panelė pirmą kart matoma darė sunku buvo suvokt kad čia reikia mėgautis... :DDD

   Panaikinti
 3. Ir as visiskai nemegstu masazu. Pirma karta su masazu susiduriau po kojos luzio. Nieko malonaus, tik skausmas. Todel vengiu bet kokiu masazu. Tiesa po tos traumos tenka apsilankyt pas kinezioterapiauta. Zinau, kad skaudes ...na bet po to pasijusiu geriau. Zodziu jei kas padovanotu masaza tikrai neapsidziaugciau.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015