Slider

OOTD: PANTHERA PARDUS

2/24/2019


Labukas! Seniai berašiau OOTD įrašą. Seniai ir naujų drabužių beįsigijau, šį kartą turiu du drabužius, kurių vieną jau rodau - leopardo kailio rašto pavasariniai kailinukai. Kai tik juos pamačiau - iš karto įsimylėjau. Negalėjau niekaip atsispirti ir įsimečiau į krepšelį. Noriu jums papasakoti plačiau apie juos ir ar rekomenduoju įsigyti. Kviečiu skaityti. 

Taigi kaip ir minėjau, kailinukai pasirodė ant modelio labai gražūs. Kas atidžiai pažįstate mano blogą, tikriausiai jau dešinėje pusėje matėte prie laukiamų siuntų, kaip šitie gražuoliai iš Shein atrodo. O jei ne, tai štai nuoroda į juos - http://bit.ly/2RjWI9x. Na ir štai, kaip jie atrodo ant manęs: 

kailinukus rasite čia:http://bit.ly/2RjWI9x
Visų pirma, kailinukai labai labai švelnūs. Blizga, tviska, atėjo nesusilamdę ir tvarkingi. Jie plonučiai, todėl tinka tik pavasariniams orams, kai reikia tik užsimesti kažką ant savęs. Patiko, jog yra trys sagos, tad galima susisagstyti. Nepatiko, kad nėra kišenių. Būtent todėl prie šito paltuko nešioju šią raudoną rankinę, kad galėčiau įsidėti telefoną ir piniginę. Kas dar nepatiko - iš Shein drabužiai, kurie turi įsiutą pamušalą, tas pamušalas visada prastai susiūtas. Vienas nerangus žingsnis ir jau plyšta. :D Tai nutiko ir su šituo paltuku, per susiuvimą jau suplyšo ties nugara, nes kažkaip ne taip rengiausi skubėdama. Susisiuvau, bet labai nemalonu, kai taip būna. Ypač, kai tas pamušalas būna kišenėse ir jos visiškai prakiursta po kelių kartų. Mano teddy bear palte viena kišenė tai jau skylė, šitas užknisa. Nepaisant to, kailinukų kaina ~24 eu. Bent jau aš tikrai nepirkčiau už tiek šitos prekės. Iki 16 eu sumokėčiau, ne daugiau, tai siūlau palaukti akcijos arba pasidairyti kokios kitos prekės. Bet jei patiko ši, ji nėra tragiška. Aš nešiosiu. :) Nuorodą į prekę rasite po nuotrauka.

Q1pero10 nuolaidos kodukas jums perkant Shein parduotuvėje.

?


AR JŪS JAU RUOŠIAT SPINTĄ PAVASARIUI? :)) 

2 komentarai:

  1. Po truputį ruošiu - džemperį išsirinkau, džinsus už eurą iš humanos susigaudžiau :D dabar lauksiu, kol humanoj viskas po kelis eurus bus ir šopintis važiuosiu po visą Vilnių, nes gaila man po 20-30€ leist ant maikių 😁

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. nu patikėk, aš irgi niekada už tiek maikių neperku ir visada kai turiu laiko prasieinų pro artimiausias humanas :D

      Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015