Slider

ECODENTA: RYTO IR VAKARO DANTŲ PASTOS

2/07/2019


Labas! Šiandien noriu papasakoti apie Ecodenta naujieną - rytinę ir vakarinę dantų pastas. Iki šiol esu mačiusi tokių produktų užsienio gamintojų asortimente, tačiau lietuviškų kažkaip nepastebėjau. Arba  nebuvo, arba tiesiog tikrai nepastebėjau. Kai pamačiau prekyboje - o nepamatyti buvo neįmanoma, nes pakuotė labai išsiskyrė iš visų kitų dantų pastų pakuočių parduotuvės lentynoje - nutariau pamėginti. Na, vis kažkas naujo, o ir užteks ilgam, nes juk nusiperki iš karto dvi pakuotes dantų pastos. Kokie įspūdžiai? Tokie dviprasmiai. Kviečiu skaityti. 

Šiaip aš nesu mėgėja dantų pastų, kurios turi kokį nors skonį apart mėtų ar pipirmėčių. Visokios "skanios" dantų pastos man tiesiog primena vaikiškas, švelnias dantų pastas. O aš, išsivaliusi dantis mėgstu jausti didžiulę gaivą ir šaldymą, jokio saldumo ar uogienės poskonio. Būtent todėl šiek tiek bijojau bandyti šias dantų pastas, bet čia buvo tokie neeiliniai ir nebandyti skoniai, tai vis dėl to nusipirkau. 

Gamintojo aprašymas:
Ar teko girdėti, kad rūpintis dantimis ryte ir vakare reikia skirtingais būdais? Štai kodėl sukūrėme 2 unikalias gamtos įkvėptas formules. Rytui sukurta formulė paruošia jūsų dantis būsimai dienai – ne tik saugo nuo apnašų ir stiprina emalį, bet ir natūraliai balina bei suteikia neįtikėtinai ilgai trunkančią gaivą. O nakčiai sukurta formulė dantis ir dantenas po ilgos dienos nuramina ir sumažina jautrumą. Jūsų dantims tokia priežiūra patiks.


RYTINĖ ANANASINĖ DANTŲ PASTA 

Jeigu man niekas nesakytų, kad čia ananasinė dantų pasta, tai žinokit, valydama dantis aš to ir neatspėčiau. Šiais laikais visi puikiai pažįstame dirbtinį ananasų skonį ir kvapą, tai čia nebuvo nieko panašaus. Na, tačiau ir skonis ir kvapas vistiek yra malonus, nors ir neprimena ananasų. Vis dėl to man gaivumo ir švaros pojūčio trūksta. Kai valaisi dantis, tie "skanūs" skoniai sukurti pastoje kartais susimiksuoja su neseniai valgytu ir dar su per visą dieną valgytu maistu ir kartais susidaro ne visai malonūs pojūčiai burnoje ir skoniai. :D Čia būtent dėl to ir mėgstu mėtines dantų pastas, nes kai ji stipri, tai užgožia viską, kas ten burnoje dedasi. O ši - švelni tokia. Dantis išvalo, nieko negali sakyt, tačiau kažkokio ekstra pojūčio nepajutau. Tik keletas diskomforto aspektų kuriuos išvardijau dėl skonių. 


VAKARINĖ MĖLYNIŲ DANTŲ PASTA 

Tamsiai mėlyna, tai spalva man labiausiai ir patiko, nes nedažnai tokia pamatysi. Šita pasta man pasirodė aštresnė ir gaivesnė, paliekanti gaivesnius pojūčius po valymo. Ir gerai, nes vakare, prieš einant miegoti dantis reikia išsivalyti kruopščiausiai ir švariausiai. Skonis ir kvapas geri, tik vėl gi ar tai mėlynės.. na, nežinau. :D Tie dirbtiniai skoniai visada man tokie keisti. 

Abi pastos putoja, valo ir šveičia dantis bei burnos ertmę, tik dabar esu šiek tiek pasimetusi, nes kai pradėjau jas naudoti, man padidėjo priekinių dantų jautrumas. Nežinau ar čia sutapimas tiesiog, ar tikrai man jos pakenkė. Dar vienas minusas - man nepatinka jų konsistencija. Pabandysiu paaiškinti kuo tiksliau, kodėl. Dažniausiai pastos būna tokios gelinės, "švarios" konsistencijos, kuri lengvai slysta per dantis. Šios pastos atrodo kaip praskiestos smėliu, nes savyje turi tokio granuliškumo, sausumo. Nežinau kaip tiksliau pasakyti, bet kai brūžini per dantis, jaučiasi toks (bent jau man) nemalonus jausmas, todėl pastos naudoju labai mažai ir ją skiedžiu vandeniu, nes kitaip tiesiog patiriu dideliausią diskomfortą. :) Bet čia tikriausiai jau nuo kiekvieno iš mūsų priklauso mėgstam brūžint per dantis smėliu ar ne. :D 

Abi pastos kainavo apie 6-7 eurus, dabar jau tiksliai nepamenu. Ar pirkčiau dar kartą? Ne, tačiau buvo visai smagu išbandyti ir sunaudosiu. Draugas irgi sakė, kad nepatinka jam. Jo apžvalga, kai paklausiau ar patinka - kitą kartą pirksim geresnę pastą. :D Tai tiek. Trumpai ir aiškiai. Duočiau kokias dvi žvaigždutes iš 5. 

7 komentarai:

 1. Norėjau ir aš pabandyt, bet man mėtų reikia, be jų negaliu dantų valyt 😁 gerai, kad nebandžiau 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai va, o aš supratau, kad jau nebebandysiu tų "skanių". užteko jau šito įsitikinti, kad ne man ;D

   Panaikinti
 2. Norėjau ir aš pabandyt, bet dantų pasta man turi būti 100% mėtinė. Gerai, kad nebandžiau 😁

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nu kažkokia nesąmonė arba netolygi gamyba 🤔 Pirkau jau du kartus, rytinė geltona pasta žiauriai aštri ir graužianti, vakarinė mėlyna švelni ir saldoka, kaip mėlynių jogurtas 🤔

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na, cia daug kas gali buti, gal netgi tai, kad as ir tu skirtingai astruma jauciam ir suvokiam, nes gi visi skirtingi esam)

   Panaikinti
 4. Aš ir kažkaip vis bandydavau prisivilioti tas skonines, nes, kaip pamišėlei dėl kokosų tai atrodydavo, kad ir kokosinė pasta bus didžiausias stebuklas ir pati greitu metu virsiu kokosu (kas labai tikėtina:)) Ir kažkodėl ŽIAURIAI norėjau išbandyti šias, bet galvojau, kad gaaal visgi kažkas iš mano sekamų blogerių išmėgins :D ir pagaliau! Šiaip jo, esmė tame, kad tiesiog norėjau pritarti, kad mėtinės dantų pastos yra the best ones :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015