Slider

OOTD: SNAKE SKIN

1/13/2019


Labukas! Man dabar atostogos nuo kolegijos. Sesija praėjo, sekėsi vidutiniškai ir ne taip, kai norėjau, tačiau pati kalta, visą pusmetį buvau lyg nesava, sunku viską daryti, kažkokia kūrybinė ir egzistencinė krizė buvo mane pačiupusi, tačiau paleido, man viskas gerai, vėl norisi kurti ir gyventi. Tai ta smagia gaida ir noriu pradėti šį įrašą apie dar nerodytą rūbą - gyvatės odą. 


Jau seniai turiu aš šią suknelę, tik vis neprisiruošdavau paimt nusifotkint, suretušuot fotkes ir parašyt apie ją. Tačiau šiandien, tokį ramų sekmadienį, pusryčiams į save kartu su draugu prikimšau bandelių ir pagalvojau, kad tokią nuodėmę reikia atpirkti ir padirbėti iš peties. :D Tai atsikėliau iš lovos ir viską pasidariau. 


Suknelė - http://bit.ly/2yxl74U

Nors parduotuvėje šis rūbas pavadintas "coat", tikrai čia joks ne coat. Tiesiog labai faina suknelė, kuri susisagsto sagutėmis ir susijuosia diržu. Realybėje ir apsirengus atrodo daug gražiau, nei Shein vitrinoje. Susigundžiau, nes labai jau trendina tas snake printas, o aš gyvenime nieko su juo nesu turėjus, nešiojus ir šiaip savu laiku man tai atrodė mažiausiai gražu. Bet visgi visai nieko atrodo ir gerai suderinus (su koža pvz man labai patiko) yra geras outfitukas. Kokybė nėra stebuklinga, plona ta suknelė, vieno sluoksnio, tačiau nepersimato. Be to, šis raštas labai storina. :D Kai apsirengiu, pamatau, kaip atrodyčiau, jei priaugčiau kokius 10 kilų. Juokas juokais, bet visai nieko pasirinkimas. Jei nebūčiau pardavus savo ilgaaulių, būčiau su jais paderinus, jaučiu, gerai atrodytų. 

Su mano kodu Q1pero10 gausite nuolaidą Shein parduotuvėj, tai panaudokit. Kodas galioja iki kovo 31 d. Pasinaudokit, gerų dealų yra šitoj pardėj. Pvz šitoj nuorodoj rasit prekių su iki 90% nuolaidom. Būtinai kažką čiupsiu pati) 


?

O KAIP TAU PAČIAI SNAKE PRINT RŪBAI? 

6 komentarai:


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015