Slider

OOTD: SHERPA JACKET

1/21/2019


Labukas! Kaip gyvenate? Aš tai visai puikiai, viskas ore. Kažkaip pajutau didelę nostalgiją vasarai ir nejučiomis vis dažniau apie ją pasvajoju. Nu jau labai laukiu šilto oro. Kad ir karšto. Tegul. Na, bet kadangi vasara dar tikrai net nekvepia, tenka susitaikyt su tuo ir vis dar pasitikėti paltais, striukėmis ir švarkais. Tai noriu vieną tokį jums parodyti šiandien. 


Mano stilius yra didžiausia betvarkė, kokia tik gali bebūti, bet kadangi man patinka ta betvarkė, tai nieko kol kas nežadu keisti. Rengiuosi viskuo, kas man patinka, todėl vieną dieną atrodau klasikinio stiliaus, kitą - sportinio, trečią - barbiško. :D Mano nuotaika taip dažnai keičias, man patinka daug stilių, todėl negaliu išsirinkti vieno. Tai ir mėtausi taip. Gal ir nieko. Šitas švarkas mano spintoje atsirado irgi atsitiktinai, kaip dauguma drabužių. :D Tiesiog patiko, mintyse patiko outfitai, kuriuos dėliojau ir viskas, galvoju man reikia. Jis gal ir netinka šaltai žiemos dienai, tačiau puikiai pasitarnaus kai jau truputį atleis šaltukas ir bus tik reikalinga kažką užsimest, kad neperspūstų vėjas. Labai patogus, be to, manau kokybiškiausias rūbas iš Shein, kokį tik esu gavus. Nėra prie ko prisikabinti. Žodžiu, liuks) 

Su mano kodu Q1pero10 gausite nuolaidą Shein parduotuvėj, tai panaudokit. Kodas galioja iki kovo 31 d. Pasinaudokit, gerų dealų yra šitoj pardėj. Pvz šitoj nuorodoj rasit prekių su iki 90% nuolaidom.


?

2 komentarai:

 1. Nežinočiau kur derinti, bet tau tai žiūriu viskas tinka 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. visur! prie džinsų, prie apteškių, sijono.. kad visur tinka jis, nes juodas :DDd

   ačiūkas)))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015