Slider

NAUJI ATSPALVIAI: MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK

1/17/2019


Labukas! Turbūt visos, kurios jau esate bandę šiuos Maybelline superstay matte ink lūpdažius, esate juos įsimylėjusios, nes tai matiniai lūpdažiai, pagarsėję savo išsilaikymu ant lūpų. Taip, jie tikrai vieni iš tų, kuriuos lengva pamilti. Dabar jų spalvų pasirinkimas yra dar gausesnis, nes kolekciją papildė nauji atspalviai. Tai labai noriu parodyti kokie gi tie nauji atspalviai yra.


Ogi nieko blatno. Iš visų atspalvių, kuriuos gavau, man labiausiai patiko tik vienas. Nežinau, aš vis dar negaliu prisijaukinti kitokių lūpų spalvų apart rožinių atspalvių. Man pasidažius kokiu raudonu, rudu ar į violetinumą iš karto norisi viską nusivalyt, atrodo per daug, atrodo netinka, viską gadina ir visai išardo mano veido harmoniją. Nesuprantu, bet tik naudodama 50 rožinių atspalvių ant lūpų būnu patenkinta ir pasitikinti savimi. 


Iš karto noriu pasakyti, kad pakuotės spalva labai labai apgauna apie tai, kokia iš tiesų spalva yra viduje. Žiūrėk į nuotrauką viršuje. Pirmas lūpdažis gal ir toks, kokia pakuotė, antras beveik, trečias visiškai kitokia spalva viduje, ketvirtas - galbūt, bet skiriasi, penktas - maždaug taikliai, šeštas - jaučiu tiksliausias. 

Biški nusivylimas, nes to trečio pakuotės spalva tobula, tai aš net nuo jo pirmo ir pradėjau išbandinėti lūpdažius ant lūpų, bet deja teko nusivilti, nes viduje ne šiltas rausvas nude, o šviesiai ryžas lūpdažis. :D O esantis šalia jo - tamsiai ryžas. Niu, rodau viską ant lūpų: 


Nežinau. Su neoniniais lūpdažiais tai nesiseka man. Turėjau tokią pat spalvą kaip 25 heroine iš Smashbox cosmetics. Tai jis taip pat luposi nuo lūpų šlykščiai, kaip lupasi ir šitas Maybelline. Man jis sugadino visą dieną. Trumpa istorija. Ėjau į darbą, užsidėjau neoninį oranžinį megztinį ir pagalvojau, kad būtų prikolas pasidažyt tokia pat spalva lūpas. Pasidažiau, pradžioje viskas gerai. Kol nuvažiavau į darbą ir tris kart atsigėriau vandens, tas lūpdažis iki pusės lūpų nusilupo ir atrodė kraupiai. :D Įkelsiu foto apačioje kaip. Dar baisiau buvo. Blogiausia tai, kad nuėjau į tualetą susitvarkyt, ir likusios dalies blemba niekaip nėjo nuplaut. Nei šiltu, nei šaltu vandeniu, nei su muilu, nei ką. Tai tryniau su šlapiu tualetinio popieriaus gumulėliu. Galvojau, kad tuoj pratrinsiu lūpose skyles, nes jis niekaip nenorėjo nusivalyt. 

Galų gale pradėjo jis tirpt nuo lūpų ir šiaip ne taip valytis, bet pradėjo ir "buzotis" aplink lūpų sritis ir atrodžiau baisiai. Ta prasme katastrofa, tūlike užsidarius prabuvau gal penkiolika minučių, manau, kolegos galvojo, kad arba paleido, arba užraukė man vidurius. Bet iš tiesų aš ten tryniau sau lūpas. Blemba, juokinga, bet skaudėjo ir niekaip negalėjau nusivalyt. Tai šitas lūpdažis taip supykdė, kad kokią savaitę kitų net nesidėjau, nes bijojau, kad tas pats bus. Užknisa tokie fiasko, buvau labai užpykus ant šitų lūpdažių. Bet po kiek laiko atsileidau ir išmėginau kitas spalvas. Tai visai nieko. Nebuvo taip žiauru, bet patariu pasiimt arba valiklį, arba lūpdažį kartu su savimi korekcijoms, nes baisu. :")


Žodžiu, apibendrinant, nors ir turėjau tą kuriozą su heroinu, vis dėl to aš noriai naudoju šiuos lūpdažius, kadangi tai tikrai labai pigmentuoti lūpdažiai, kurie išsilaiko gan ilgai ant lūpų. Man jie patinka, tik kaip ir visada nėra nieko tobulo, tai visi turime savų minusų. :D 

Naujomis spalvomis nesu labai patenkinta, tikėjaus daug daugiau ir geriau, bet čia tikriausiai tik man, nes iš visų man labiausiai patiko ir nešioju tik 125 inspirer spalvą. Iš anos kolekcijos irgi tik vieną nešiojau. Eh. :D ?


 KURI NAUJA SPALVA LABIAUSIAI PATIKO TAU? 

6 komentarai:

 1. Ziurinejaus parduotuveje sio lupdazio spalvas anas spalvas,bet man jos visos tokios nieko blatno realiai (arba tiesiog man netinka :D ), tai nenustembu kad ir sitos nesuzavejo :D

  Be to toks klausimelis ne i tema. Buvai siemet studiju mugeje Kaune? Dairiausi dairiausi bet lygtais jokio tokio pazistamo veido neradau :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nebuvau siemet, kazkaip tingejau, nors ir turejau ka daugiau apie pacias studijas pakomentuot, bet... ai. :D

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. man kažkaip meh, gal nemoku suderinti su akių makiažu, nes atrodo klaikiai ant manęs.. :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015