Slider

MĖGSTAMIAUSIAS: PURŠKIAMAS SAUSAS ALIEJUS | MEDEXY.LT

1/23/2019


Labas! Kokias kūno priemones labiausiai mėgstate naudoti? Aš visai neseniai supratau, kad pas mane visi kūno losjonai, sviestai ir kremai tiesiog stovi. Pabandau ir daugiau nebenoriu, nes pats naudojimas tiesiog nepatinka. Tačiau purškiamus sausus aliejus aš tikrai esu labai labai pamėgusi ir su malonumu sunaudoju iki pat galo. Mano pažintis su jais prasidėjo gan seniai, tačiau buvau užmiršusi. Tada Medexy.lt pamačiau tokių produktų ir vėl susidomėjau. Išbandžiau vieną, dabar dar vieną ir supratau, kad jo, tai mano produtkas. Apie jį plačiau šiame įraše. 


Therme purškiamą aliejų jau esu mėginusi, kaip ir minėjau. Įrašą apie jį rasite paspaudę štai čia.  Jo kvapas - nerealus. Saldus, bet tuo pačiu ir gaivus. Žodžiu, tobulas. Aš ir esu tokių saldžių kvapų mėgėja, tačiau renkantis aliejų dar kartą, norėjau pabandyti kažką visiškai kitokio, ko įprastai nebandyčiau. Taip mano rankose atsirado Therne Hammam aliejus, kuris kvepia kedru ir sudėtyje turi alyvuogių aliejaus. Šis žalias aliejus ne tik kad kvepia kedrais, bet tas kvapas kažkaip sugeba nuraminti. Jeigu saldus kvapas kviečia dūkti, šėlti ir kelia nuotaiką, tai šis kvapas - ramina, atpalaiduoja, vilioja slinkti į lovą. Tai labai dažnai naudoju šį aliejų prieš eidama miegoti. 


Šį produktą naudoti labai paprasta. Kadangi dozatorius - purkštukas, labai faina. Išsipurški, tada rankomis įmasažuoji ir viskas. Labai greit viskas susigeria, nelieka jokio riebaus sluoksnio, kuris erzintų ar teptų patalynę. Pakuotė plastmasinė, todėl nesunki ir neslysta iš rankų. Turėjau tokį produktą sunkioje stiklinėje pakuotėje, tai kai jau pasiteplioji ir nori dar dasipurkšt, tas padaryti pačiai beveik neįmanoma, nes rankos aliejuotos, slidžios ir pakuotė tiesiog nenulaikoma vienoje rankoje, slysta. Todėl labai protinga ją daryt lengvutę, nes patogiau naudotis. 

Kaip ir sakiau, kvapas neįkyrus ir atpalaiduojantis. Priemonę naudoju saikingai, manau, kas trečią vakarą po dušo, nes dažniau naudoti nėra poreikio, kadangi priemonė gerai sudrėkina odą. Mano probleminė vieta - kojų blauzdos ir nugara - šios vietos kažkaip dažniau ir labiau sausėja nei visos kitos kūne, todėl daugiausia dėmesio joms ir skiriu. Su problema susitvarko aliejus puikiai. 


Kvapas ant odos išlieka ilgai, dar pamenu, kai naudojau kito kvapo aliejuką, tai net nesikvėpindavau, nes jis man atstodavo kūno dulksną. :D Pasipurkšdavau dekoltė ir kaklo, bei vidines riešų puses ir kvepėdavau. Su šiuo taip nedarau, nes kaip ir sakiau, būtent šio aromato aliejų mėgstu naudoti ne išeinant iš namų, o einant miegot. Ne toks "nešiojamas" kvapas man pasirodė. 

Manau, kad ateityje tikrai išbandysiu dar daugiau sausų aliejų, nes kaip ir minėjau - liuksiškas naudojimas, labiausiai prilipęs man. Nereikia merkt pirštų į sviestą ar losjoną ir po to jį dar išsikrapštyti iš panagių :))) Tai va, jeigu ieškot tokio produkto, tai labai rekomenduoju pasidairyt Medexy.lt asortimente, ten jų gausu visokių aromatų, manau, tikrai rasite sau patinkantį. 

ALIEJŲ RASITE ČIA - https://bit.ly/2My1fEJ


?

3 komentarai:

  1. Ką supratau, kad aš tai tokio tipo priemonių nebandžiau 🤔 ok, sunaudojusi VISUS (taip, Aldėja, visus :D) kūno sviestus, kremus ir losjonus bandysiu purškiamą aliejų

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. niu, stiprybės sunaudojant viską... :DDD reikės po keturis sluoksnius tept, kad greičiau būtų :DDD

      Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015