Slider

MAKIAŽAS SU MAYBELLINE LEMONADE CRAZE PALETE

1/16/2019


Labas! Dar prieš naujus metus iš Maybelline blogerės gavo dovanų - karščiausias makiažo naujienas. Viena iš jų - nauja Lemonade Craze šešėlių paletė, kurioje yra labai naudojamos ir labai fainos spalvos makiažams. Aš sukūriau vieną makiažą su šia palete. Kokį sukūriau, kaip mane sekėsi ir kaip vertinu naują šešėlių paletę - apie viską šiame įraše. 


Tik paėmusi paletę į rankas ir peržvelgusi jos spalvų asortimentą buvau jau laiminga. Nes į šitą produktą sudėtos visos mano mėgstamiausios spalvos, kurias mėgstu naudoti savo akims ir kurios man labiausiai tinka, nes išbandžiau jau daug ką. Rudos, rožinės ir gelsvos - tiesiog nerealu. Blondinėms tai tikrai turėtų šita paletė labai gerą palikti įspūdį, na, o jei būčiau brunetė - dažyčiaus tik raudonais šešėliais, nes atrodo ant jų nerealiai. :) 
Paletė tvirtoje plastikinėje pakuotėje, labai patinka, kad per pakuotę persimato paletės vidus. T.y. galiu pamatyti, kokios spalvos sudaro paletę. Lengviau pasirinkti, kai žiūri į visas paletes pas save, dažniausiai laimi tos, kurios spalvas jau matau pro permatomą langelį, o tos kurios uždaros, jau guli ilgai nenaudojamos nes net ir nepamenu realiai kokios spalvos jas sudaro. :D O kartais atidarinėti ir pasižiūrėti psichologiškai bajeris nesuveikia, arba skubi, tai... :D 

Patinka man dar ir tas faktas, kad spalvos turi pavadinimus. Labai faina, paletės, kurios neturi pralaimi prieš tas, kurios turi spalvinius pavadinimus. Man visada įdomu juos perskaityt ir lengviau makiažo pasaulyje susigaudyt, bei pasakyt kokią spalvą naudojau. Nei kad "tą per vidurį po ana spalva", o tiesiog pvz. "Sherbet" spalvytę. 

Šešėliai sausi. Labai. Gerai pigmentuotos sp alvos tik tamsesnės matinės spalvos - old fashioned, icepop, coral punch, lemonade craze. Blizgi gera - sugarcoated ir man patinka main squeeze, kurią naudoju kaip highlighterį. Visos kitos matinės silpnos, išsisklaido iki nematomumo. Čia kalbu be bazės. Šešėlių bazės šiuo metu neturiu ir nenaudoju. Tos labiau pigmentuotos spalvos tikrai fainos ir fainai sklaidosi. Kas patiko, jog nepastebėjau byrėjimo. Išsilaikymas - vidutiniokas toks, nei trumpai, nei ilgai. Pradingsta po biški dienos eigoje. 

Patinkančias ir gerai pigmentuotas spalvas iš šios paletės tikrai naudosiu, o su tomis kurios man nepasiteisina, ką nors taip pat sugalvosiu. Na, o dabar laikas parodyt kokį akių makiažą pasidariau su šia palete. 


Buvo labai smagu dirbti su tokiomis ryškiomis spalvomis ir derinti tarpusavyje. Nieko įmantraus nedariau, nes spalvos jau ir taip kalba pačios už save. Vibruoja ir taip kvepia vasara, kad aš belenkaip jos dabar užsinorėjau. 

Paletės kaina - apie 17 eu. Ar verta tokią sumą už ją mokėt? Ne. Už tokią sumą, manau, tikrai galima rasti ką nors geriau. Bet! Tai nėra pati blogiausia mano bandyta šešėlių paletė, tai jeigu bus akcija, nuolaida, išpardavimas ir prijaučiate tokių spalvų paletei - imkit.

?

GAL, JEI VASAROS LAUKSIM VISOS DAR STIPRIAU, JI GREIČIAU ATEIS? :') 

9 komentarai:

 1. Man ši paletė taip pat patiko. Kažkodėl manau, kad pavasarį ir vasarą naudosiu dažniau - prie mano strazdanų tinka saulėti atspalviai 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip!! gal dėl to tiesiog savaime, negalvodama sau irgi nusipiešiau strazdanas... :D ta prasme man jų trūko prie tokių spalvų, tai tikrai tau tinka)

   Panaikinti
 2. Aaaa, kokia vasara ant tavo akiu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nusipirkau ir nesigailiu, labai patinka ši paletė ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokia tu graži ❤ ir sukėlei dar didesnį vasaros laukimą 😁

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kokia tu graži ❤ ir sukėlei dar didesnį vasaros laukimą 😁

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015