Slider

FOTOEPILIACIJA NAMUOSE: ATE PLAUKELIAMS VISIEMS LAIKAMS

1/24/2019


Labukas! Plaukai - aktuali tema moterų tarpe. Nesvarbu apie kuriuos plaukus kalbėsime, jie įdomūs visais atvejais, ar ne? Šiandien noriu šiek tiek pakalbėti apie plaukus, kurie auga ne ant galvos. Vienoms moterims jie netrukdo ir jos puikiai gyvena su pažastų, kojų ir bikini zonos plaukais bei nemato jokios problemos ir vargo. Aš tokį požiūrį taipogi labai gerbiu ir nematau tame nieko baisaus, tačiau pati mieliau renkuose švelnią, be plaukelių odą ant kojų, pažastų ir kitose vietose. Labai noriai šalinu ir ūsus. :D Todėl fotoepiliacija man skamba kaip daug žadantis dalykas - nebeataugantys plaukeliai. Niekada. Skamba gerai ir tau? Kviečiu skaityti. 


Hairfree.lt suteikė man galimybę išbandyti fotoepiliatorių. Kas tai yra fotoepiliacija? Tai ilgalaikis plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa. Principas labai paprastas - lazeriu sunaikinama plauko šaknis. Kaip tai iš tiesų veikia ir kokiais principais, galite perskaityti čia. Neišsiplėsiu, leisiu tai aiškinti tiems, kas tikrai supranta, ką sako. Tiesa ta, kad šis prietaisas į mano rankas pateko visai visai neseniai, todėl kol kas spėjau pasidaryti tik vieną procedūrą žemiausiu veikimo lygiu - 1. Tad šis įrašas nėra galutinė apžvalga, kuri papasakos Jums, verta ar ne. Šis įrašas yra toks kaip įvadinis, supažindinantis jus su šiuo prietaisu ir kokią jis procedūrą atlieka, taipogi mano pirmi įspūdžiai pasinaudojus ir naudojant. Tik pristatomasis įrašas, pasakau, kad pradedu naudoti šį prietaisą ir sekti rezultatus. 

Kad plaukeliai niekada neataugtų, neužtenka vienos procedūros. Ir tai yra dėl kelių priežasčių: po pirmos plaukų šalinimo procedūros plaukai atauga, tačiau po dviejų savaičių dauguma šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Be to, plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliatorius veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti pageidaujamą rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras. Plaukų ataugimas dvi savaites po procedūros su prietaisu yra normalus reiškinys. Minėtas procesas vadinamas „išmetimu“. Praėjus porai savaičių, pamatysite, kad plaukeliai tiesiog iškris (nerekomenduojama jų traukti – tiesiog palaukt, kol jie natūraliai iškris). Taipogi įmanoma, kad dėl skirtingų augimo stadijų arba praleistos procedūros, kai kurių plaukelių fotoepiliatorius Silk’n nepaveikė. Vadinasi, šie plaukeliai bus šalinami kitų procedūrų metu. Siekiant geriausių rezultatų, prireiks daugkartinių procedūrų Silk’n  prietaisu.


Kol kas šito "išmetimo" aš dar nepastebėjau, kadangi fotoepiliavausi vos prieš keletą dienų. Ir tai dariau pirmu lygiu. Viso šiame prietaise jų yra 5. Kadangi tokį daiktą aplamai laikau rankose pirmą kartą, nenorėjau prisidaryt kažkokių bėdų ir pradėjau nuo mažiausio lygio. Manau, kad kai darysiu antrą procedūrą, lygiu pakelsiu ir žiūrėsiu, kaip reaguos oda. Jei viskas ok, pakelsiu dar, nes norisi rezultatų kuo greičiau ir būt kuo griežtesne su plaukeliais. :D Patikėkit manim, aš labai nekantravau išbandyti šį dalykėlį, bet kai tik asidariau dėžę, visa mano nekantrybė ir drąsa išgaravo. :D Kaip čia naudotis, ką čia daryt, ką?? Tokie ir panašūs klausimai man nedavė ramybės, tačiau dėžutėje radau instrukcijos knygelę. Ten viskas nuodugniai surašyta ką ir kaip naudoti, daryti, kad viskas būtų ok. 

Tai pirmiausia man naujiena buvo, kad prieš fotoepiliaciją plaukeliai turi būti švariai nuskusti. Visad kažkaip įsivaizduodavau, kad jų reikia neskustų. Na, bet gyveni ir sužinai naujų dalykų. :D Taigi po dušo grįžau ir pasiėmiau prietaisą vėl. Jis elektroninis, todėl prieš naudojant reikia įkišti į rozetę. Fotoepiliuoti galima divem būdais - slenkant ir pulsuojant atskirus lopinėlius. Slinkti patariama naudojant mažus lygius, pulsuoti atskirą odos lopinėlį - naudojant aukštus lygius. Aš kadangi naudojau pirmą, tai slinkau. Labai keista, nes nieko nejauti ir nesupranti ar tai veikia ar ne. :D Ar darai kažką, ar nedarai. Kai pulsuoji - pridedi aparatą prie odos, sulauki šviesos blyksnio ir atitrauki - pajunti šilumą ant odos. Tai bent žinai, kad kažką padarei. :D Tai šitaip labiausiai ir patiko, todėl kitą procedūrą darysiu taip. 


Fotoepiliatorius neveikia nesusilietęs su oda, tad nereikia bijoti, kad pažeisite akis ar išnaudosite esamus blyksnius veltui. Man buvo labai baisu su juo naudotis, todėl pradėjau nuo kojų - baigiau ties vietomis virš lūpų. Viską dariau labai atsargiai. Nerekomenduojama tos pačios vietos fotoepiliuoti kelis kart iš eilės, bet jaučiu, kad aš tą dariau, nes kol nueinu iki kojos viršaus, pamirštu kur jau liečiau apačioje. :D Nežinau, reikėtų susikurti kokią sistemą, kad nepamiršt ar kaip .

Pirmus du mėnesius rekomenduojama procedūras atlikti kas dvi savaites. Sekančius keturis mėnesius - kartą per mėnesį. Praėjus pusei metų - pagal poreikį, pavieniams ataugusiems plaukeliams. Sekti savo procedūras, Silk'n turi sukūrę programėlę, kurioje labai jau patogu planuotis. Tiesiog reikia pažymėti pirmą procedūrą, o kituose mėnesiuose jau bus pažymėta, kada reikės atlikti kitą. Nei jokių kalendoriukų nereikia, nei užrašų. 


Kadangi panaudojus fotoepiliatorių iš kart po procedūros yra rekomenduojama vengti būti ilgai saulėje, tai dabar labai geras laikas pradėti procedūras, nes iki vasaros ir išsirengimo liko mažiau nei pusmetis. Planuoju iki tol naudoti šį prietaisą, kad vasarą reikėtų atlikti procedūras tik pagal poreikį ir galėčiau būti saulėje su SPF apsauga. 

Viskas labai gražu, bet fotoepiliatorius turi ir dar keletą minusų (apart saulės vengimo). Jo negali naudoti tamsios odos savininkės. Nes galimi odos spalvos pasikeitimai, kadangi fotoepiliatorius veikia pigmentus. Taipogi prietaisas yra bejėgis prieš šviesius, baltus, žilus plaukus, nes juose nėra pigmento, pagal kurį fotoepiliatorius ir atseka kur plaukas, kur ne. Tad labai įdegusios ar natūraliai tamsesnę odą turinčios merginos tikrai nebus patenkintos tokiu prietaisu, nes jis gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos. 

Taigi, labai nekantrauju pasidaryti daugiau procedūrų, sekti rezultatus, žiūrėti kaip viskas veikia ir bent truputį atsikratyti (o gal net visam!) plaukelių, kur jų nepageidauju. Būtinai papasakosiu kaip man viskas sekėsi ateityje, na, o jei norite bandyti prietaisą kartu su manimi, jį rasite Hairfree.lt internetinėje parduotuvėje. 

FOTOEPILIATORIAUS nuoroda štai čia - https://bit.ly/2sGiVEP
?

2 komentarai:

  1. Turiu tokį patį ir vis neprisiruošiu pabandyt. Gal jau laikas? 😁

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. gal?? aisku kad laikas. didziausia nuodeme toki dalyka stalciuj laikyt :D

      Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015