Slider

SILK'N VEIDO VALYMO APARATAS: VERTA AR NE?

12/12/2018


Labukas! Kaip tu? Aš tai nuo ryto laikiau reklamos psichologijos egzą, manau, kad sekėsi gerai, po egzo važiavau į darbą, darėm kalėdinę fotosesiją, dirbom, o po darbų pargrįžusi į namus ir sočiai papietavusi pamaniau, kad laikas aprašyti šį dalykėlį ir papasakoti kaip man sekėsi jį prisjaukinti. Teksto daug, tad kviečiu pasiimti arbatytės ir paskaityti. ;)


Dermatologai sako, kad šis aparatas (aplamai) - tikrai ne visoms. Jautrios odos savininkėms iš viso nėra rekomenduojama naudoti tokius prausiančius aparatus. Odai, kuri kamuojama aknės - taipogi, kadangi užkrėtimas gali tik dar labiau išplisti. Toks aparatas tinkamas tik normalios/kombinuotos odos priežiūrai, ir tai, specialistai rekomenduoja naudoti kartą/du savaitėje vietoje odos šveitimo. Tad štai šiokia tokia intro aplamai apie šituos aparatus ir situaciją. 

Sąvąjį aparatą aš gavau pabandyti iš Hairfree.lt. Kadangi mano oda ir jautri ir linkusi į aknę, specialiai buvo smagu išbandyti - kas bus. :D Skamba galbūt kvailai ir vaikiškai, tačiau su tokia mintimi ir pakavau šį aparatą lauk, su ta pačia mintimi ir nešiausi einant praustis. 

Taigi, perkant aparatą, pakuotėje randame: jį patį, dvi galvutes (viena skirta jautriai odai ilgesniais šereliais) ir pakrovėją. Kuo ypatingas šis produktas? Jame yra integruotas veido valiklio dozatorius. Tai reiškia, kad pripildžius tą ertmę ir prausiantis paspaudus mygtuką, dozatorius automatiškai suvilgo šerelius tiek, kad užtektų nuprausti visą veidą. Šitas dalykas man pasirodė toks patogus! Iki tol, kol... supratau, kad ten reikia pilti kuo skystesnę veido valymo priemonę. :) Aš per gyvenimą skystus prausiklius naudojau gal tik du, nes man jie nepatogūs prausiantis rankomis. Tačiau o kaip jie patogu, kai nori susipilti į šitą aparatą. :D Tai pirmasis minusas, kad norint praustis šiuo daiktu, reikės susirasti skystą prausimosi priemonę. Deja, to ant pakuočių nebūna parašyta, tad belieka pasitelkti savo Vangos sugebėjimus ir spręsti pagal pakuotę, koks prausiklis bus - skystas ar ne. 

Be to, nėra jis labai kompaktiškas ir mažiukas. Gan sunkus. Tačiau sunkų daiktą laikau kokybišku, o ne popieriaus lengvumo kaip iš kokio Aliexpress. :D Neturiu nieko blogo prieš jį, tačiau tikriausiai suprantate ką turiu omenyje. 

Rezervuaras prausikliui nėra didelis. Nuotraukose ten juoda, nes mano prausiklis iš VIVI yra juodas bambuko anglies prausiklis. :D Tai viskas okei, ten ne purvas. Nors, kaip ir minėjau, rezervuaras nedidelis ir telpa nedaug, bet labai taupiai naudojasi. Gamintojas nurodo, kad pakanka iki 30 prausimų. Pati tikrai neskaičiavau kiek jau kartų naudojau, tačiau naudoju jau kuris laikas ir dar nepasibaigė prausiklis. O naudodama rankomis per tokį panašų laiką sunaudoju pusę buteliuko. :D 


Labai fainiai čia viskas atsidaro, o užsidaro sandariai, net nepastebėsi, kur. Pati nepastebėjau kur čia reikia atidaryti, kol nepreskaičiau instrukcijos pakuotės viduje. :D Dermatologai pataria, pirmą nusivalyti makiažą su tam skirta priemone ir tik tada eiti praustis (baigti praustis) su šiuo aparačiuku. Žinokit, tikrai teisingai. Nes reikės vistiek tada praustis du kartus, nes vienu kartu švariai nenuplausi odos, o ir dar niuansas kad su makiažu greitai purvinasi šereliai, ant jų lieka daugiau bakterijų taip toliau ir panašiai. 

Pakraunamas, atsparus vandeniui (visiškai), todėl labai patogu naudotis duše maudantis ir nereikia saugot bei bijoti nusikrėsti elektra. Nėra sudėtingas, tik du mygtukai - lašelis skirtas, kad dozatorius duotų prausiklio į šepetėlį ir įjungimo mygtukas skirtas įjungti, išjungti ir reguliuoti režimus vibravimo. Taip, šis aparatas ne tik kad suka šepetėlį 360 laipsnių kampu, bet dar ir vibruoja. Kad nešvarumai nuo odos ne tik būtų paimami, bet dar ir nustumiami šalyn. Gaila, kad to plika akimi negalime pamatyti. Norėčiau matyti kaip purvas nuo odos nueina taip, kaip vanduo nusitaško kokiam šuniui papurčius kailį. :D Beje, prietaisas turi laikmatį - išsijungia po minutės. Tas naudinga, nes dažnai mes tokiais aparatais veidą prausime per ilgai ir darome jam žalą. Po 10 sekundžių 6 zonoms: kaktai, nosiai, dešiniam, kairiam skruostams, smakrui ir kaklui. Viskas. 

Šitas prietaisas - ginklas nuo nešvarumų. Kai jau pristačiau svarbiausias jo funkcijas, galiu pasidalyti savo patirtimi. Šereliai tikrai švelnūs. Jų daug. Oda tikrai atrodo nuplauta ir švari po naudojimo. Žinau, kad negalima naudoti paakių zonoje tokių dalykų, bet o kaip puikiai aš su šituo dalyku išsiplaunu blakstienas. :D Stengiuosi laikyti tokiu kampu, kad apatiniai šereliai liestų tik jas. Mat man būna sunku iš blakstienų išplauti vandeniui atsparų tušą tiesiog rankomis. Šis prietaisas pagelbsti. :D Nejaučiau braižymo, dirginimo ar kitokio diskomfroto net naudodama tada, kai turiu ant veido skaudančių spuogų. Bet mano rutinoje šis prietaisas neprilipo. Pagaunu save jį naudodama vis rečiau ir rečiau. Dabar su juo prausiuosi vos vieną/du kartus per savaitę. Ir man to pilnai pakanka. Kaip ir rekomenduoja specialistai, nereikia persistengti. O ir šiaip, kažkur skaičiau, kad kaip deimanto odos nereikia iššlifuoti ir išplauti, nes gali išsausėti ir atsakyti į tokius poelgius raudonais apvaliais rutuliukais ant veido. :D

Savaime suprantama, kad skaisti ir sveika oda - ne vien valymo pasekmė. Tai ir mityba, sportas, įpročiai ir balažino kiek dar daug niuansų. Todėl sakyti, kad šis prietaisas garantuos jums tobulą odos būklę  - kvaila. Tačiau ką tikrai galiu pasakyti - verta tokį dalyką įtraukti į savo veido odos priežiūros rutiną, jei juntate, kad to trūksta. Be to, tai puiki dovana! Man smagu buvo gauti dovanų tokį daikčiuką ir jį išbandyti bei turėti. :) 

6 komentarai:


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015