Slider

OOTD: PINKY PROMISE

12/06/2018

SVEIKUTĖ,
paskutinį kartą rašiau maždaug prieš porą savaičių ir sakiau, kad mano gyvenime vyksta didelės, man svarbios permainos, todėl viską tvarkausi tyliai, susikoncentravusi ir neturiu kada rašyti. Dabar, viskas jau normalizavosi, stabilizavosi. Galiu rašyti, nepaisant to, kad ant pečių stovi visokie (ir daug) darbai prieš sesiją. Bet nieko, su viskuo susitvarkysiu, ne pirmas kartas. Tai paatvirausiu, be to, parodysiu ką naujo įsigijau į spintą. Kviečiu skaityti.

outfit: pinky promise

Žinokit, labai jūsų visų pasiilgau, labai pasiilgau fotografavimo, apžvalgų rašymo, naujų produktų testavimo ir dalijimosi su jumis. Man to taip trūksta ir taip ilgiuosi, pajutau. Supratau, kad vis dėl to ši veikla man ne šiaip sau patinka. Tai tikrų tikriausia ir nuoširdžiausia meilė. Taigi pradėsiu nuo naujo outfito, o po to jau papasakosiu kas naujo mano gyvenimėly.


ROŽINIS PALTUKAS/ŠVARKELIShttp://bit.ly/2OKW6bz

Šitas paltukas-švarkeliukas yra "vakaro žvaigždė". Aš jį užsisakiau, nes norėjau kažko šiek tiek crazy. Būtent šitas apdaras man ir pasirodė tai, ko ieškau. Dvejojau tarp dviejų spalvų - rožinės ir violetinės. Gailiuosi, kad neėmiau violetinės, nes būtų dar labiau crazy. Jis toks oversized, palto medžiagos, tačiau nėra toks, su kuriuo žiemą nesušalsi lauke. Bet čia labai geras apdaras, kai nenori šaltoje patalpoje sedėt su laukiniu paltu. Tada sėdi su tokiu ir atrodai nerealiai. Labai patiko. Kokybė pusėtina, ne stebuklas, kai kur siūlai kabo, o sagos iš viso vos laikosi, reikės persisiūt, kad nepamesčiau. Viena atsarginė įdėta. Labai patinka, nešiojau jau ir nešiosiu toliau. Lengva priderint. Galvoju, užsimest šitą per kalėdinius/naujametinius darbo vakarėlius, kurių nusimato net du. Suknelės tik neišsirinkau dar, bet irgi bus jaučiu pastelinio tono arba balta. Žėručių blizgučių tikrai nenoriu, noriu patogiai, nesušalt, bet ir atrodyt nekasdieniškai. Kalėdinė žalia ir raudona taipogi lenda per gerklę, ką jau kalbėt apie auksą... Tai aš princesiškai noriu, snieguoliškai. :D Tai rekomenduoju, jei patinka, tikrai verta. 

/

Na, o dabar labai trumpas life update'as, kuo aš užsiimu ir kaip viskas yra. Žodžiu, nutiko taip, kad aš sugalvojau, kad užteks man malti š. ir laikas jau darbintis ir dirbti pagal specialybę, kurią mokausi. Kas dar nežinot, mokausi grafinį dizainą, užaugusi būsiu dizainerė. Tai tokia specialybė, kurios atstovas kuria logotipus, plakatus, iškabas, vizitines korteles, banerius, internetinių svetainių dizainą ir dar daug dalykų. Tai tas žmogus, į kurį kreipiamasi, kai reikia firminio stiliaus ir panašių dalykėlių.
Taigi aš tuo ir užsiimu jau labai seniai, tai mano aistra ir aš to noriu                                                        life update'as
savo gyvenime kuo kuo daugiau. Tai pamačia vieną dieną skelbimą feisbuke, kad viena agentūra ieško dizainerio ir pasisiūliau. Nepaeis tai nepaeis, pagalvojau, aš bent jau mėginau ir nešikau į batą. Išsiunčiau darbus, išsiunčiau pustuštį niekuo neypatingą CV'iaką ir gavau pakvietimą į darbo pokalbį. Po to gavau ir antrą pakvietimą, o dar vėliau gavau ir darbo pasiūlymą. Va taip va, čia pat prieš mano akis, visai neseniai, išsipildė mano svajonė, kuriai jau.. kiek čia.. grubiai - 7 metai. Tiek laiko svajojau kasdien apie darbą šioje srity. Stebuklingas skaičius tas 7 man. Gimiau septintą dieną. Septintą dieną didžiausia svajonė virto realybe. Moralas toks jums iš šios istorijos, kad svajonės pačios savaime nesipildo. Reikia dėl jų stengtis, daug dirbti, pastoviai apie jas galvoti ir siekti, aiškintis kaip tai pasiekti ir tą daryti. Kitaip šnipštas. Niekas niekada nenutiks. 

Aš jau viskas, be galo esu laiminga ir nors neįsirašiau į 2018 metų tikslus šito, džiaugiuos jį padarius ir pažymėjus "check" savo galvoje. Ai be to, pračekinkit tą švarkelį, tikrai fainas, o ir spalvų daug, kiekvienos skoniui. Būkit ryškios, tada svajonės lengviau pildysis. ;) 


O kaip tu? 

6 komentarai:

 1. Labai mielas outfitas!!! Tai kaip tam darbe tau sekasi?
  Kolkas viskas ramu, bet tuoj gimtadienis, tuoj šventės. Tad labai labai laukiu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai sveikinu su svajonės pasiekimu! linkiu didžiausios sėkmės :-) ♥

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip smagu,kad tavo svajonė išsipildė! Sveikinimai!🎉

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015