Slider

KĄ GAVAU DOVANŲ | 2018 KALĖDOS

12/30/2018


Labas visoms! Kalėdos baigėsi, o kartu su jomis, rodos, baigėsi ir žiema. Tikriausiai, kad ji tik trumpam išėjo ir dar tikrai sugrįš paspirgint šaltukas bei sniegas visai netrukus, na, o Kalėdų jau lauksime tik kitą met. Ateina ir praeina, net nepastebi. Bet tai labai graži šventė, kuomet susirenka visi, visi vieni kitus prisimena, galvoja apie vieni kitus ir dovanoja dovanėles. Tai šiandien noriu parodyti, ką gi dovanų šiemet gavau aš. 


Nežinau ar Jums išvis yra įdomūs tokio tipo įrašai, bet kad jie naudingi - tikrai. Kaip sakoma, reikia roges ruošti vasarą, tad idėjų kitoms Kalėdoms galima prisisemti iš karto po to, kai praeina šios. Man pastarosios Kalėdos buvo tikrai dovaningos, gavau gerų dovanų ir daug. Visos dovanėlės labai stipriai mane palietė, dėl kiekvienos labai džiaugiuosi ir vertinu. Dovanų gavau iš pačių artimiausių žmonių. Supratau, kad nors ir nedaug žmonių mane supa, jie puikiai puikiai mane pažįsta, įsiklauso į tai, ką kalbu, dėl ko svaigstu ir svajoju, stebi kuo užsiimu, kas man patinka ir kas ne, kas būtų įdomu išbandyti.

Taigi, nuo šeimos - tėvų, brolių ir sesers dovanų gavau HUAWEI planšetę.  Vis "pasibėdavodavau" jiems, kad mano kompiuteris senas, sunkus, aš negaliu jo visur su savim temptis, o dažnai visur skubu, būnu, norėčiau dažniau rašyti į blogą, bet negaliu, nes su telefonu labai sunku ir t.t. Taigi jie man pasakė, kad kompiuterį nusipirksiu pati, o kol tai įvyks, galėsiu naudoti šį daiktą, visur neštis su savimi ir naudoti, rašyti bei džiaugtis prieinamumu prie visko, ko man reikia internetuose. Kažkas nerealaus iš jų pusės, tik kad aš jos dar neprisijaukinau ir dar kol kas sunkiai ji man limpa į dienų rutinas, tačiau manau, kad tikrai ją išnaudosiu saviems tikslams. Ji didelė, patogi, puikiai veikia, tad tikrai pravers. Bus daug lengviau redaguoti nuotraukas! Kas yra labai super, nes paprastai tą darau telefonu. Ačiū šeimai. 

Toliau - mano mylimiausio vaikino dovanėlės, kurios tiesiog labai malonios, taipogi apgalvotos ir kruopšiai parinktos. 2 kuponai iš dovanų salos ir 12 dienų IMPULS sveikatingumo centro abonimentas


Kad nebūčiau tokia įsitempusi, pavargusi ir pikta, mano vaikinas siunčia mane masažams. Viso kūno masažas, tada dar galvos masažas ir viską vainikuoja veido masažas. Dar niekada man niekas nėra daręs profesionalaus masažo, todėl bus labai įdomu išbandyti. Na, bet labiau domina ta kita procedūra - nesvarumo ir muzikos bei šviesų terapija. Va čia tai geras turėtų būti - vandens lovytė, muzika, šviesos. "Debesų patalai" vadinasi procedūra. Nu labai jau noriu ten debesyse pagulėt. :D Nes manyje tai labai daug įtampos yra susikaupę. Visur, kūne, mintyse. Todėl tikrai liuks dovanėlės. Dar ir Impuls abonimentas abiems. Jau kartą buvom, pasportavom, pasimaudėm, pirty pasėdėjom. Kartosim, buvo gerai. 

Milk shake produktų rinkinį - blonde care man padovanojo vaikino sesuo. Nu tiesiog klykavau, kai pamačiau, nes jau labai labai, oi labai seniai norėjau pabandyti Milk shake produktus plaukams, bet vis neprisiruošdavau kažko tai įsigyti. Būtent todėl gavusi ne vieną, ne du, o visų keturių produktų rinkinį tiesiog be galo buvau laiminga. Rinkinyje yra violetinis šampūnas, skirtas šviesintiems ir žiliems plaukams, kad atsikratyti geltonų atspalvių ir džiaugtis platinos spalva plaukuose. Taipogi yra plaukų putos, kurios taip pat turi violetinio pigmento ir papildomai kovoja su geltonais atspalviais bei suminkština, maitina plauką. Dar radau labai didelį kiekį rankų kremo, kurį žadėjau nusipirkt dar žiemai neatėjus, o čia jau mėnuo prabėgo ir neįsigijau, tai labai džiaugiausi, kad to daryt ir nebereikės, o ir gavau fainą tą kremą. Ir tas apvalus yra veganiškas muilas. Nors nesu kietų muilų mėgėja, šitą tikrai reikės išmėginti. Ir šampūną, ir tas plaukų putas jau išmėginau, neiškenčiau, tai pirmieji įspūdžiai labai geri, ypač daug galėsiu pasakyti apie violetinį šampūną, nes aš jų labai daug esu išmėginusi ir kiekvienas jis skirtingas. Šiuo metu aš turiu tris skirtingus violetinius šampūnus. Rankų kremą irgi tepiausi kartą, tai patiko, kad neriebus ir greitai susigeria į odą. Daugiau nieko negaliu pasakyti, būtinai laukit apžvalgos! :) 


Mano vaikino tėvai mums abiems padovanojo romantišką vakarienę Televizijos bokšte. Nu žiauriai kjūt, ane? Ta prasme Mantas, mano vaikinas, bijo aukščio šiek tiek. Aš jo bijau labai. Tai čia toks max iššūkis mums abiems ten užkilt. Ir dar valgyt. :D


Aš esu buvus TV bokšte su klase, kai kažkada buvo ekskursija į Vilnių. Pamenu, tada buvo apniukusi diena, tai nelabai matėsi tas aukštis, o kai matėsi, padariau dvi foto vos vos ir toliau visada palei žemę sėdėjau. :D Todėl tikrai noriu pakartot, tas adrenalinas ir iššūkiai visada yra gerai, kuomet užpuola rutina ir tas pats per tą patį. Puiki dovana, kuria pradėsime naujų metų pradžią. 

Dar viena labai miela ir jauki smulkmenėlė, apie kurią vėl gi pagalvojo vaikino sesuo - kvepiančios YANKEE žvakutės! O dieve, čia taipogi tas dalykas, kurio jau labai seniai noriu. Aš pati esu pamišusi dėl kvapų, kvapukų, kvepiančių dalykų, į tuos dalykus beabejo įeina ir kvepiančios žvakės, todėl ikoniškas Yankee tikrai turėjau kažkada įsigyti ir uždegti bei suuostyti. Žinau, kad tos kvepiančios žvakės nėra sveika, bet ai, gyvenam vieną kartą, darykim tai teisingai. :) Visi kvapai rinkinyje labai savotiški, nenusibodę. Jokių braškių ir miško uogų, kvapai labai kalėdiški, sodrūs, gurmaniški. Niekada tokių pati neperku, pasiduodu popsiniams kvapams, tačiau labai džiaugiuos, kad šis rinkinys ne iš tokių. Ai dar paminėsiu, kad gavau Teleloto bilietą, ko niekad nesu gavus dovanų ir niekad pirkusi pati. Gal paeis. :D 

Na ir paskutiniosios dovanėlės atėjo iš Maybelline, labai fainai, kad pasveikino blogeres su šventėmis ir atsiuntė labai mielą mažą lagaminėlį su kitų metų naujienomis - šešėlių palete, naujais lūpdažių atspalviais (mano mėgstamiausi ir geriausi bandyti matiniai skysti lūpdažiai) bei naujais blakstienų tušais. 


Paletė iš pirmo žvilgsnio - tobula. Tikrai. Visi atspalviai mano mėgstamiausi ir naudojamiausi. Belekokio gerumo. Iš naujų lūpdažių atspalvių irgi naudosiu beveik visus. Tušai. Išėjo trys atspalviai. Gavau juodą ir rudą. Rudo tušo norėjau jau milijoną metų. Turiu. Buvau pasidažius. Nerealu. Atrodo šimtus kartų geriau nei juodas. Belekas. Viską testuosiu ir aprašysiu, kantrybės. :)

Tai štai, apie visas dovanėles papasakojau, kaip ir minėjau, visomis labai džiaugiuosi ir esu laiminga bei, šiais metais, tikrai apdovanota. Tiek dėmesiu, tiek materialybėmis. Nors ir ne esmė yra dovanose, tikrai faina gauti, duoti. Apturėjau ir labai linksmą bei fainą laiką rinkdama dovanas visiems savo mylimiems žmonėms. Jaučiuosi visus apdovanojus ir pataikius su dovanomis taikliai taikliai. Tikiuosi, kad ir jums Kalėdos paliko tik geriausius įspūdžius!

KĄ GAVAI DOVANŲ TU??? LABAAAAI ĮDOMU, RAŠYK KOMENTARUOSE. ♡

9 komentarai:

 1. Šiais metais buvo keistai - praktiškai vien pinigai. Bettt nuo tėvų knygą (apie 17metė it pirmąją meilę, am supratau užuominą), nuo sesers knygą ir labai mielą palinkėjimą. O nuo draugų daug daug saldumynų ir žvakių! Aišku buvo dar dovanų (nuo gimtadienio), tačiau į sąrašą neįeina. Labai džiaugiuosi dėl tavęs!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš labai džiaugiuos, kad bapkių gavau tik nuo tetos, su kuria ilgai nebendravom. ir aišku, begalės saldumynų bei kilogramas nutellos, kurių čia neminėjau, nes jau ir taip aišku, kad jų buvo... ;D kalorijos lygu džiaugsmas. :D

   labai faina ir malonu, kad džiaugiesi, Nerile, ir kad esi su manim, skaitai, komentuoji. nu kjūūūt kjūt)

   Panaikinti
 2. Tokie įrašai mano patys mėgstamiausi! �� Tiesiog dievinu žiūrėti ir skaityti ką kiti gavo Kalėdom! Labai greit ir fainai čia viskas susiskaitė. Tiesą sakant maniau, kad tik aš viena gaunų Teleloto bilietus �� Gerų ateinančių metų!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nu sakau, aš pirmą kartą gavau ir išvis pirmą kartą jį turiu sau :DD tai gal išlošiu ką nors. o jei ne, tai tikriausiai pirmas ir paskutinis mano lošimas bus :D

   gerų ir tau, saulute!

   Panaikinti
 3. Kaip fainiai!😌
  Ar sulauksime iraso apie tai ka tu dovanojai kitiems?😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ups,uzstrigo telefonas ir pasiskelbe 3 vienodi komentarai,sorry😄

   Panaikinti
  2. nieko tokio :D
   kad ne, tokio nerasysiu, nes gan asmeniskos dovaneles ir nenoriu jomis dalytis, juolab, kad neturiu nei parodyt jau, nes viskas padovanota, naudojama, valgoma ar suvalgyta :D

   Panaikinti
 4. Kaip fainiai!😌
  Ar sulauksime iraso apie tai ka tu dovanojai kitiems?😄

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip fainiai!😌
  Ar sulauksime iraso apie tai ka tu dovanojai kitiems?😄

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015