Slider

OOTD: LEOPARD DRESS

11/19/2018


Labukas! Dabar labai madingas "animal print", todėl ir aš pati susigundžiau keletą iš jų pabandyti. Pavyzdžiui, leopardinis printas man visada asocijavosi su tikrai nelabai rafinuoto elgesio moterimis ir tą požiūrį tikriausiai suformavo ne kas kita kaip televizija ir šiaip aplinka. Dabartinė aplinka, kuomet matau ne tik teliką, bet ir daugiau pasaulio, formuoja man visai kitokį požiūrį į dalykus. Vat ir leopardinis raštas dabar atrodo labai fainas, daug kur gražiai priderinamas ir gražus. Net suknelę tokią įsigijau. :) 


Daug kartų karojau, kad myliu sukneles. Tai visada stengiuosi įsigyti naujų. Šį kartą drąsi suknelė tiek savo raštu, tiek pasiuvimo modeliu. Gili iškirptė. Man ji netrukdo, šios suknelės ji nėra beprotiškai gili, o ir mano maža krūtinė tokius rūbus paverčia ne tokiais vulgariais, kaip atrodytų ant didesnės. Tik šitoj suknelėj labai jau kebli ta dekoltė sritis, nes pats rūbas padarytas nelabai kokybiškai. Medžiaga kaip medžiaga, tokia slidi, blizgi, visai patiko, atrodai kaip su žvilgančiu leopardo kailiu. :D Bet sakau iškirptės sritis nekokybiška, ten tokia guma padaryta ir kelios sagos, kurios nieko nei laiko, nei suveržia, todėl labai jau sudėtinga su iškirpte, kuomet judi. 


LEOPARDINĖ SUKNELĖhttp://bit.ly/2z58QnO

Tiesiog krūtinė labai ištempia ta dekoltė sritį ir atrodo, kad man suknelė per maža. Galbūt per krūtis ir, bet visur kitur tikrai ne. :D Nu žodžiu, reikia persitvarkyt ir persisiūt tą vietą ir bus čiki. Aišku, čiki būtų, jei to daryt nereiktų, bet... :D

Ai, dar 15% nuolaida su kodu pero15

PABANDYK ATSPĖTI KOKĮ DAR ANIMAL PRINT PASIĖMIAU. :D

6 komentarai:

 1. Prisipažinsiu, kad ir pati anksčiau buvau panašios nuomonės apie leopardinius raštus, bet ji pamažu kinta.
  Tavo suknelė laabai graži, na tik ta iškirptė gal man būtų per gili, ne tokia drąsi aš :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. darbui, mokslams, pasivaiksciojimui mieste - jo per gili. bet romantiskai vakarienei su antra puse ar siaip renginiui, kur galima ir pridera - kodel gi ne))

   Panaikinti
  2. be to, ar nebandai speti koks bus kitas rastas? :D

   Panaikinti
  3. Na, šiaip žadėjau nespėti, nes nelabai įsivaizduoju, koks gi galėtų būti, bet pabandysiu :D galbūt tai bus gyvatės raštas, nes kaip tik toje parduotuvėje mačiau, mano akimis žiūrint, neblogą suknelę. Taigi, toks bus ir mano variantas -gyvatės raštas :D

   Panaikinti
  4. Tada dabar dar labiau lauksiu naujo įrašo! :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015