Slider

OOTD: LEATHER WEATHER

10/08/2018


Labutis! Šiandien supratau, kad man labai patinka balionai. Jie gražūs ir lengvi, spalvoti ir sukelia geras emocijas, bet jei neatsargiai elgsies su jais - sprogs ir daugiau nebepamatysi jo. Visai kaip merginos. Visai kaip aš, bent jau. :) Esu labai užsivedus dabar rašyti rašyti, apžvelgti, parodyti, pakalbėti. Prisidariau nuotraukų, visko, ir laiko atrandu, ir blogą persitvarkiau, kad jaukiau būtų. Artėja blogo gimtadienis, norėjau jo  proga persitvarkyti, bet nebeišlaukiau, tai per blogo gimtadienį galvosim kažką kito. Na, o dabar - derinukas, nauji drabužėliai iš Shein

Su Shein bendradarbiaujame jau labai senai. Nors ir buvau nustojusi rašyti, jie manęs nepametė ir vis leidžia reguliariai išsirinkti po porą drabužėlių. Patinka man jie, kartais nusivyli, bet kai pataikai, tai laimės pilnos kelnės ar sijonas. Taigi, šį kartą pas mane atkeliavo labai labai fainas megztukas, iš kurio jau neišlendu bei toks pat fainas faux leather sijonėlis. 
BATAI - ASOS 


Megztukas tikrai geros kokybės, tamprus, minkštas, šoninės detalės - kaspinėliai taipogi atrodo fainiai. Nepersimato, gan storas ir šiltas. Puikus pasirinkimas rudens ir net žiemos orams. Kadangi dar yra parduotuvėj pasirinkimas šito megztinio ir pilkos spalvos, labai ilgai rinkausi kurį - tai rožinį ar pilką. Galiausiai, kaip jau ir pačios matote, laimėjo rožinis. Net nežinau kodėl, bet nesigailiu. ;) 


Sijonas netikros odos mane sužavėjo iš pirmo žvilgsnio. Seniai oi labai seniai norėjau tokio sijonuko, tik kad neišsirinkdavau stiliaus. Šis - perfect. Patinka dizainas, yra kišenės, o kas svarbiausia - yra įsiuti šortukai! Pamušalas, kuris neleidžia sijonui kilti aukštyn ir atidengti užpakalį visu gražumu. Cypiau iš laimės, kai juos pamačiau sijono viduje. Nes supratau, kad sijoną realiai galėsiu nešioti be to pastovaus tempeliojimo žemyn kas žingsnį. :))))

Tai va, jeigu kuri nors iš jūsų norit kažko panašaus, tai labai labai drąsiai galiu rekomenduoti, užtikrinti, kad nenusivilsite ir tikrai nešiosit su šypsena. Aš nešioju, man labai patinka, viskas labai labai liuks. 


KAIP JŪS GYVENAT??? PAPASAKOKIT. :) 

9 komentarai:

 1. Labas naiss ootd ir labai gražiai pasidarei dizainą!😘

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau kaip noriu šito megztuko🙈

  Be to puikūs dizaino pasikeitimai, ziaureei nice atrodo! Tik va ar tikrai niekas nepasikeitė tikslų sarašėlyje?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokia tu graži!

  Va būtent šis megztukas mano svajonė 💜💜

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai faina apranga☺ o jau tas sijonas... nu tiesiog tobulas atrodo... galvoju, ar tik nereikia ir man užsisakyt :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015