Slider

MAYBELLINE ALIEJINIAI LŪPŲ DAŽAI

10/10/2018


Labukas! Matiniams lūpdažiams - ate. Na, arba bent jau ikiukas. Šiandien karščiausia tendencija - "šlapio efekto" lūpytės. Kaip ir minėjau instagrame, laikas traukti lūpų blizgius, vazelinus ir... įsigyti naujausius Maybelline aliejinius lūpdažius, nes jie - kažkas tokio! Pati nematines lūpų priemones pamėgau tik išmokusi jas naudoti, t.y. šią vasarą. Skaitykit toliau, papasakosiu ir apie lūpdažius naujausius ir apie tai, kaip juos teisingai naudoti, kad nebūtų numesti į šalį. 


Taigi. Jau kelios savaitės, kaip pas mane kosmetinėje atsirado ši sensacija - aliejiniai lūpų dažai. Aliejiniai dėl to, kad jie blizgūs, riebūs. Bet blizgūs ne kaip blizgesiukai ir blizgučiai, o patys iš savęs, atspindi šviesą. Konsistencija labai minkšta, tepi ir pigmentuota. Būtent dėl to aplikavimas ir dėvėjimas - labai apsunkintas. Lūpdažiai apvalios formos ir nukirsti kampu, kas man nėra patogu dažantis savo smulkias lūpas. Kokia lūpdažio forma, man atrodo, visiškai nėra svarbu toms, kurios turi dideles ir gražias lūpas. Nu tos, kurios aplamai turi ką dažyti. :D Tačiau lūpų teptukas visada išgelbėja. 


Spalvas gavau labai labai gražias, nešiosiu visas išskyrus raudoną. Su raudona nedraugauju ir niekada nesu kažkur išėjusi pasidažius raudonai lūpas, bet manau, kad jau reikės kažkada mest sau iššūkį ir tai padaryti.

Nei vieno šito lūpdažio nerekomenduoju dėvėti be lūpų pieštuko. Visais atvejais nuotraukose turėjau po apačia nude spalvos pieštuką, nes be jo a) neišeina gražiai pasidaryti lūpų kontūro b) lūpdažio konsistencija per daug slidi ir ant nuogų lūpų nesilaiko. Ypač 50 atspalvio nerekomenduoju be jokio pieštuko. Tiesiog tokios spalvos lūpdažių konsistencija ir pigmentacija labai kontrastuoja su lūpų spalva. Ypač, jei jos ryškiai raudonos natūraliai. Tai toks patarimas ir būtų su tokio tipo lūpdažiais - naudoti lūpų pieštuką ir aplikuoti juos ant lūpų su lūpų teptuku. Teptuku ne tik lengviau ir prestiziškiau gausis pasidažyti, bet ir galėsite labiau kontroliuoti kiek ryškių lūpų norite. Netgi susikurti ombre efektą, paliekant lūpų vidurį šviesesnį nei kraštus ir taip vizualiai paputlinti savo lūpas. 


Man pačiai ši lūpdažių kolekcija tikrai patinka. Jie gražiai apsitrina, nesausina lūpų. Po lūpdažio jos net jaučiasi padrėkintos ir tokios full of life, ne taip kaip pavyzdžiui po dienos su matiniu lūpdažiu, lūpos atrodo kaip razinkos. Tokį įvaizdį aš vasarą kurdavausi su dvejomis priemonėmis - lūpų dažais, o po to ant viršaus aplikuodavau bespalvį lūpų blizgesį. Šie lūpų dažai - viena priemonė tokiam įvaizdžiui, nes galutinis rezultatas lygiai toks pat. Tik patogiau ir nereikia tiek cackintis. Sutaupo laiko. Sutaupo mūsų brangų laiką. :D 


KAIP JUMS ATRODO ŠI KOLEKCIJA? RAS VIETĄ JŪSŲ KOSMETINĖJE AR VISGI NELABAAAAAI? 

7 komentarai:

 1. Nu spalvos tai žiauriai tobulos, ypač 65 ir 55 . Kadangi tam tikra prasme jaučiuosi įvairių konsistencijų lūpų dažų maniakė, tad ir šitie sužavėjo :)
  Beje, labai džiaugiuosi, kad naujus tavo įrašus galiu skaityti taip dažnai :) Nepabėk! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. malonu ir man, kad prisiverčiu parašyti, o jums dėkoju ir džiaugiuos, kad komentuojat ir bendraujam po įrašais. labai smagu padiskutuot ir pakomunikuot, sužinot kas jums patinka/nepatinka)

   Panaikinti
 2. 55 spalva pagal nuotraukas tikrai atrastu vieta kosmetineje! Tik va kaip ji atrodo realybeje? Ant rankos lygtai rudesne tokia,o ant lupu violetine(?) labiau,bet va kaip yra is tikruju?😌

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ant rankos kur yra fotkė tai redaguota instagraminė, realios spalvos pavaizduotos ant lūpų jos nekoreguotos visiškai niekaip tik sukarpytos)

   Panaikinti
 3. Man tavo lūpos taip patinka 😁 o aš vis neprisiruošiu nufotografuot jų 🙈🙈

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. baigta! o va kas įdomu, kad man tokia forma pasakišta ir jokio lūpų pieštuko nereikia, nebent raudonai spalvai, kad už kontūro nelįsčiau :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015