Slider

DERMACOL: LABAI MASKUOJANTI PUDRA

9/07/2018


Jau labai seniai mačiau kaip užsienio youtuberės išbandinėja šitą Dermacol produktą, visas tas burbulas aplink ją - kokia ji maskuojanti ir kokia pati geriausiai maskuojanti iš visų mane ne tai kad sužavėjo, bet sudomino ir visad pamačius gerą produktą norisi išbandyti jį ir pačiai. Bet kažkaip vis pamiršdavau, kad noriu ir visai neseniai užėjau į Pigu.lt parduotuvę pasižiūrėt tiesiog ką gero ir pamačiau akciją šiai pudrai. Čiupau nedvejodama, sumokėjau apie 9 eurus ir labai laukiau, kol produktas mane pasieks. Tiesa, su Pigu.lt aptarnavimu turėjau labai nemalonios patirties ir šiaip papasakosiu apie pirkimą šitoj platformoj. Pirkau pirmą kart, čia nėra užsakytas įrašas. 

Taip jau yra, kad mano oda netobula ir kuo labiau maskuoja pudra, tuo labiau ji man patinka. :D Aišku, pastebiu, kad odos būklė tikrai yra pagerėjusi nuo paauglystės laikų. Gal jau baigiu išaugt tuos hormoninius aknės užpuolimus, o gal tiesiog teisingiau prižiūriu odą ir teisingiau valgau. O gal.. nežinia kas, bet viskas į gerą, tai super. Bet vistiek man patinka sunkios pudros kartais, kurios užtepa tokį sluoksnį, po kuriuo nematyti veido raudonio, neiškilių spuogelių ir pan. Tai savaime aišku, kodėl labai norėjau išbandyti iš šį Dermacol'io produktą. O aš, žinokit, jau radau mėgstamiausią priemonę ir kartosiu, kartosiu, turiu kuo pasitikėt. Tik kažkaip per klaidą aš pasiimiau šiek tiek per tamsų atspalvį. Nesupratau kaip, nes yra ir labai šviesus, aš kažkodėl nusipirkau vidutinio šviesumo, jaučiu per tą didelį norą net nepastebėjau ir pamiršau, jog reikia atspalvį išsirinkt. :) Ir įsidėjau į krepšelį tą, kuris buvo pažymėtas jau automatiškai. :) Nedarykit taip. :) Bet gerai, kad turiu pudrą šviesinančių lašų, tai puikiai išsiverčiu ir gelbėju savo neapdairų užpakalį. :) 
Ši pudra tikrai nėra lengvas vandenukas ar bb kremukas. Labai maskuoja. Labai sunki, bet sklaidosi tai tikrai nesunkiai. Nei ji lipni, nei greitai džiūva, gali modeliuotis ir blendinti be jokio skubėjimo. Visą veidą padengiu labai mažu lašeliu priemonės. Ta prasme absoliučiai visą ir dar lieka ant rankos. Pudra yra hipoalerginė, todėl tinka tiems žmonėms, kurie turi spuogų ir jautrią odą. Aš turiu spuogų, bet naudojant šį sunkų makiažo pagrindą tris dienas iš eilės dėvint visą dieną - naujų spuogų nebuvo rasta. Oda nesudirginta, poros neužsikišo. 

Maskavimas labai pilnas. Labai. Bet. Nesijaučia jokio kaukės efekto. Nors ir nemažas tas sluoksnis pagrindo, vistiek gali matyti savo odos tekstūrą, vistiek palietus veidą odą juntasi kaip oda. Net neužfiksuota pudra labai ilgai laikosi ant veido. Sebumas nenuplauna, aš riebios odos savininkė, tai man su tuo visada problema būna. Tai įsivaizduoju jau su biria pudra ir fiksatoriumi užfiksuojant makiažą, net nardant nenusiplaus. :D Yra sakiusių, kad nepatiko ši priemonė, nes neina nuplauti. Nežinau, aš ją lengvai nuo odos nuvalau tiesiog servėtele. O su prausikliu iš viso nėra jokių bėdų, kad nenusiplauna ar ką. Produktas gražiai "draugauja" su kitomis kosmetinėmis priemonėmis, "nesuvalgo" birių produktų, išlaiko ant savęs skaistalus, bronzerį, highlighter'į, viską. Produkto užbaigimas matinis, tačiau nepasakyčiau, kad sausina odą. Tai sausiaodės irgi galite pabandyti šį produktą. Nors pas jus tai jau nėra ten ko taip maskuot ir slėpt, džiaukitės tuo ir jau nebeskaitykit apie šitą produktą. :D 


Čia nuotrauka jau pilnai pasibaigus makiažą, nuotrauka nekoreguota, nėra jokių lyginimų ar tono taisymų. Tik Dermacol iliuzija, kad turiu gražią odą be trūkumų. Žodžiu, produktui: 

★★★★★

O dabar papasakosiu šiek tiek apie įspūdžius perkant Pigu.lt. Svetainė gan patogi, viskas okei, be jokių problemų išsirinkau ką norėjau, susimokėjau, nurodžiau kaip noriu atsiimti. Pažymėjau, kad atsiimsiu iš jų parduotuvės Vilniuje. Deja, arba nebuvo nurodyta, arba aš nepastebėjau, kad reikia atsiimti iš ten per 3 darbo dienas. Kai tai sužinojau, jau buvau viską apmokėjus, o aš per tris dienas atsiimti negalėjau, nes dirbau. Iš karto parašiau jiems laišką su klausimu, ar galėsiu atsiimti prekę po 4 darbo dienų ir paprašiau, kad jos negrąžintų į sandėlį. Gavau automatinį pranšešimą, kad tuojau jums atsakysime. Praėjo para. Nieko. Rašiau antrą kartą laišką, vėl gavau tą patį autopranešimą, o kažkokios info - ne. Jų šūkis - "klientų aptarnavimas 24/7" mane jau suerzino. Tada praėjus trims dienoms gaunu laišką, kad prekės nepasiėmiau ir ar dar jos noriu. Tai mano laiškai nebuvo net perskaityti, ką jau kalbėti apie atrašymą į juos. :) Tuomet nutariau paskambinti. Skambinu, labai ilgai niekas nekėlė ragelio. Kai pagaliau atsiliepė. pasakiau, kad prekes ateinu pasiimti rytoj. Viskas ok. Nuvarau pasiimti prekes, jos įdėtos į kažkokį peršviečiamą maiša, o vienos iš prekių dėžutė pradaryta. :D Nu taip supakuotą siuntą gaut tikrai nėra malonu. Prekės patiko, aptarnavimas ne. Šiaip nesu kritiška tokia ir visada atlaidi, bet nu. :) 

16 komentarų:

 1. Aaa kaip sužadinai dar didesnį norą išmėginti! Nerealiai gerai atrodo, pasaka, reikia ir man pagaliau pirkt žiemai 😁

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kodel perskaicius tavo irasus sarasas "ka noreciau isbandyt" vis prasiplecia? Bet eina sau koks maskavimas!! O nors ir matoma yra odos tekstura, ar neatrodo pudra cakey?

  Kas liecia pigu.lt tai as irgi labai nustebau kaip gavau prekes tiesiog permatomam maiselyje,isivaizdavau kad ten kokioje dezute bus viskas ipakuota ir dar pacios prekes tuose burbulukiuose ipakuotos,bet.. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ne cakey, nesioksiduoja (kas man išpuola kai kada). nežinau, neturiu pasakyt apie ją kažkokių minusų :D

   Panaikinti
  2. O galbūt esi išbandžius ir dermacol maskuoklių paletę? Jei taip,ką apie ją manai ir ar verta pirkti?

   Panaikinti
  3. žinok tikrai tikrai nesu. jei būčiau, būčiau paminėjus. čia mano aplamai pirmas produktas bandytas iš dermacol. manau bandysiu dar kitokių)

   Panaikinti
 3. Oho...as viena buvau pirkus (na gyre, jog net tattoo uzmaskuoja :o), taciau labai nusivyliau...Idomu butu sia isbandyti...mano i raudonuma ir alergijas linkusiai odai svarbu, jog nesukeltu dar didesnes alergijos :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš manau, kad gerų produktų visada pilna ir padirbinių. Reikia labai atsirinkti. Netgi youtube galima pasižiūrėt kaip atskirti fake ir tikrą produktą, gali pasidomėt)

   Panaikinti
 4. Man irgi yra buve su pristatymu is pigu.lt problemu. Turejo pristatyt kurjeris penktadieni, ir nepristate, jokiu ziniu. Kiek skambinau, sake bus. Sestadieni skambinu, sako tai turejo vakar pristatyt, sakau turejo, bet nera. Sakau turejo but dovana, o operatore sako, vajei, kaip blogai, ka dovanosit dabar. Tai tas pasakymas, buvo visko virsune. O uzsakyma gavau berods antradieni. Kiek buvau sakiusis, visada laiku gaudavau, o cia buvo kazkoks nesusipratimas

  AtsakytiPanaikinti
 5. Daug esu atsiliepimų girdėjusi apie šią pudrą ir pasirodo ji tikrai verta dėmesio,nes iš pradžių maniau,kad čia tik reklama ir šeip ją visi giria😀

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tai vaaa, dėl to ir norėjau išmėginti pati ir įsitikint kaip ten yra iš tiesų))

   Panaikinti
 6. Perskaičiusi tavo įrašą, labai ir pati užsinorėjau išbandyti, tad tikiu, kad artimiausiu metu taip ir pabdarysiu, nes senoji pudra baigėsi :D
  Išties, naudingas ir įdomus įrašas. Smagu sužinoti nuomonę žmogaus, kuris tiek daug visko išbando ir netingi parodyti kitiems. Ačiū labai! :)
  Na, o dėl pristatymo, tai turbūt teks man kur nors kitur jos pasieškoti nusipirkti :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ką rekomenduotum labiau - šią pudrą ar maybelline super stay? Išsilaikymas panašus?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taip. išsilaikymas panašus, abi galiu drąsiai rekomenduoti, tik dermacol ne taip erzina spuogus, kaip maybelline

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015