Slider

PRIĖMIAU MAN MESTĄ IŠŠŪKĮ!

8/11/2018


Galvojat, kad aš bijau iššūkių? Nė velnio. Nėr ko čia bijoti. Netgi mėgstu juos. Prieš kažkiek laiko Keistuolės blogo autorė įsakė man atlikti "nupiešk save skirtingais animacinių filmukų stiliais" challenge'ą. Pasirodė labai jau įdomus iššūkis, todėl su malonumu jį priėmiau ir ėmiau vykdyti. Kaip man sekėsi galite pamatyti šiame įrašiuke. :)

Nepykit tos, kurios pas mane ateinat paskaityti apžvalgų ir patarimų makiažo klausimais, o gaunat tokius įrašus kaip "kaip išgyventi barake" arba va kokius nors meniškus, piešinių įrašus. :D Bet aš rašau viską, kas man patinka, o jūs mielosios, visada galit atsirinkti ką norite skaityti ir ko ne. 

Kaip ir minėjau, iššūkis man pasirodė labai įdomus ir jau seniai seniai norėjau jį padaryt, bet vis pamiršdavau, nerasdavau laiko ir noro. Šis kartas buvo tas lemties ženklas, kuris man rodė, kad gal jau laikas atrast visų reikiamų resursų šitam darbeliui atlikti. :D Pirmiausia, išsirinkau reference fotografiją, pagal kurią piešiau visas iliustracijas. Pasiėmiau tikrai ne pačią gražiausią savo foto, pasiėmiau tokią, kurioje labiausiai matosi mano veido bruožai ir kokia aš esu. Tuomet prisiminiau savo mėgstamiausius, žinomus animacinius filmukus ir... štai kas gavosi. :D


Tiesą sakant, galėjau ir geriau, tik nesinorėjo labai persistengt ir švaistyt savo laiko daugiau, nei kad pati norėčiau, nei kad jo turiu šiam reikalui. 

Kokias priemones naudojau? Adobe photoshop, Adobe illustrator, kantrybė. 
Kas buvo sunkiausia nupiešti? Tikrai tikrai Simpsonę save. :D Man atrodo, su šita iliustracija ilgiausiai trukau, ją piešiau trečią ir bepiešdama jau norėjau viską mest ir sakyt "ai, nereikia man jokių challengų". :D Bet apsišarvavau kantrybe ir pavariau, dabar ji mano netgi mylimiausia iš šitų visų. 
Labiausiai patinka... nu va ką tik pasakiau, kad Simpsonė, gal dar powerpuff girl me. 
Kokia animacija rėmiausi matote pavadinimus apačioje po kiekvienu piešinuku, tai jau nereikia gilintis, visus atpažįstate ir tikrai tikrai esate kokiam nors savo gyvenimo periode matę. 


Štai ir viskas, kaip ir nebeturiu daugiau ką pridurti. Buvo smagu, buvo sunku, buvo nauja patirtis, faina viskas. Nežinau kam čia kitam reikėtų perduoti šitą iššūkį, mat ne visos čia bendrauja su piešimu ir ne visos mėgsta tuo užsiimti, o juolab viešinti kas gausis, tai vykdykit kas norit. Kam patinka. :) 

Kuris personažas iš mano nupieštų labiausiai patiko tau? :D

19 komentarų:

 1. Vaaau. Tikrai pavarei. Čia tikrai menas, nes tu sugebėjai ilistruot save nepanaikindama pagrindinių animacinių veikėjų bruožų. Bet kaip tau pavyko taip lygiao viską nupieš? :D aš pati ne kartą bandžiau, tai pas mane linijos tokios šleivos kreivos gaunasi,matyt ne man piešimas skirtas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū!

   o atsakant į tavo klausimą, tai kai pieši kompiuteriu, viskas paprasčiau, nes tą pačią liniją gali trint ir trint, lygint ir lygint iki tobulumo :D

   Panaikinti
 2. blemba kaip gerai!! :D man adventure time stilius tave labiausiai primena, bet šiaip mano fav bratz. :D
  ir va aš kaip tik tikiuosi, kad tokio tipo įrašų bus kuo daugiau, nes nu bent jau man asmeniškai žiaauriai įdomu. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai kaip fainai!😀😍
  O man simpsonė irgi labiausiai patiko!❤️

  AtsakytiPanaikinti
 4. piešiniai super!!! tik klaida pavadinime - priėmiau turėtų būt

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ohly moly! Dabar tapšnoju sau per petį, kad mečiau tau šitą įšūkį :D. ŠAUNUOLĖ!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ahaaha, dėkoju už tokią pramogą ir tokį spyrį į subinę :D

   Panaikinti
 6. Simpson ir bratz geriausios!��

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nerealiai 😍 va tokiais atvejais aš suprantu, kad tikrai meistrei blogo dizainą patikiu 😁

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kai kietai! Man labiausiai patiko simpsone, bratz ir pagal spalva patriko sese :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. vau iš tikrųjų :D labai ilgai galvoju ir aš tokį challange priimt, bet nei laiko nei talento nėra :D bet reiks vis vien bandyt! Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015