Slider

PATI GERIAUSIA VEIDO KAUKĖ | MEDEXY.LT

8/10/2018Labas! Aš per savo du bloginimo metus prisimėginau įvairiausių kaukių. Ko tik nedėjau aš ant savo to veido, žinokit. Nors, tikriausiai, jei skaitot mane, tai ir žinot. Esmė tame, kad išbandomi dalykėliai ne visada yra geri ir verti dėmesio. Būtent tam išsiaiškinti aš ir esu. Tegul laiką ir pinigus švaisto viena, o keli šimtai perskaičiusiųjų - ne. :) Medexy.lt man atsiuntė pabandyti naują jų asortimente Quality & Earth alginatinę nulupamą veido kaukę. Vakar vakare su vaikinu kartu išbandėm, noriu pasidalyti mūsų įspūdžiais!

Quality & Earth brendas man nebuvo girdėtas ir bandytas, todėl šiek tiek pasidomėjau juo. Pasirodo, tai natūrali kosmetika, be parabenų ir kitų agresyvių ingredientų, taip pat netestuojama su gyvūnais. Ispaniškas brendas, kas man tikrai yra naujiena, nes nieko ispaniško tikrai nesu mėginusi. Egzotika. :D 


Vis neprisiruošdavome išbandyti, nors esu jau kaukę gavusi senokai. Tiesiog pasižadėdavom ir tuoj pat ką nors kito užsiimdavom ir pamiršdavome. Tačiau vakar pagaliau buvo ta diena, kai susimaišėm masę ir užsidėjom ant veidų. :D Žinokit, nepasigailėjom. Bet apie viską nuo pradžių. 

Pakuotėje yra dvi porcijos kaukės. T.y. 2 pakeliai Step 1 ir du pakeliai Step 2. Vienos porcijos labaaai labai pilnai užtenka dviems žmonėms, netgi jei netepant taip storai kaip mes, užtektų ir visiems trims, tad drąsiai galima kviestis kaukę kartu darytis pusę šeimos. :D Pats kaukės paruošimas nėra sudėtingas, sakyčiau netgi savotiškai smagus, viską turi daryti greitai, o tada paima azartas, kyla adrenalinas ir juokas. :D Viskas prasideda nuo veido paruošimo, tereikia jį švariai nuplauti kaip ir prieš kiekvieną kaukę. Tuomet, pakuotėje esančiu serumuku šiek tiek pasitepti veido odą. Jo nenufotografavau, bet jis yra tokioj mažoj tūbelėj. Atlikus šiuos veiksmus, į indą sudedam Step 1 - pilki milteliai. 


Tuomet greitomis apsukomis plėšiame Step 2 ir pilame į miltelius. Step 2 - klampi juoda masė. Viską sudėjus, mentele, kuri taipogi yra pakuotėje ir ja atskirai rūpintis nebereikia, gerai gerai išmaišome iki vientisos masės. 

Iš pradžių gali atrodyti, kad miltelių per daug, skysčio per mažai ir niekas neišsimaišys, bet daugiau kantrybės ir labiau sukit, maišykit, tada viskas per pusantros minutės išsimaišo ir jau yra paruošta aplikuoti ant veido. Instrukcijose rašo, kad reikia dėti kaukę visur - akių vokų, lūpų, bet mes to kažkaip nedarėm, nes ir pasifotkint norėjom, ir pasiklabėt, nei mums akis nei burną užlipdysi. :D 


Pradžioje minėjau, kad kaukė - alginatinė. Neišsigąskit, šitas sunkus negirdėtas žodis tiesiog reiškia "dumbliai". :D Pagrindinė šios kaukės veiklioji medžiaga - jūros dumbliai. Kaukė turi šaldantį efektą, tą su Mantu (mano boifriend) tikrai pajautėme, tiesa, jis pirmas. :D Aš pajutau vėliau ir laikiau kaukę šiek tiek ilgiau nei rašoma, nes tiesiog buvo labai gera. 

Kaukė sustingsta į tokią želė, pavadinčiau kaip slime pavidalą. Kai jau nori baigti lepintis ja, tiesiog paimi ir nuimi ją su rankomis, gražiai nusiima ir nepadaro jokio streso odai, jos neplėšo ir netampo. Po kaukės oda - švytėjo. Gaivi, sudrėkinta ir svarbiausia - švelni švelni. Kad išvalė odą - tikrai taip, nes per visą naktį miegojau, kambary buvo karšta, o dar susiglaudus su Mantu, o ryte ant odos - jokio riebaliuko, jokio blizgesiuko, oda tokia pat švelni kaip ir kątik po procedūros. :) 

 
Reziumė - ši veido kaukė dabar yra mano topų viršūnėje, jei ir ką rekomenduočiau, tai šitą. Na nieko iki šiol nesu geresnio pabandžiusi, kas nepaliktų raudonos odos, kas turėtų ilgesnį poveikį nei kelios valandos ir kuri kaukė sukėlė tiek gerų emocijų. :D 

Labai labai patiko, rekomenduoju! 
Kaukę galite įsigyti internetu Medexy.lt, tiesiogiai pas kaukę nueisite paspaudę čia
Kaina: 18 EU

5 komentarai:

 1. Jau perskaičius tavtavo įrašą ,galvojau,kad įsirašysiu į listą,bet pamačius kainą..Nebent tolimoje ateityje,kai pinigų nebus gaila :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. dažnai taip būna, mano merginos, bet netrukus apžvelgsiu keletą tikrai labai pigių priemonių, kurios vertos dėmesio ir kurias galėsite įsigyt nenusiskriausdamos savęs)

   Panaikinti
 2. Visu pirma-irasas man labai patiko,nes jautesi tavo tokios linksmos emocijos beskaitant. Visu antra-laukiam kada gi bus tie zadeti (praeitam komentare rase) irasai apie pigesnes bet vertas demesio priemones. Visu trecia-o jau nagai!! Cia tavo naturalus tokie?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ne, cia priklijuoti jie) bet dabar auginu savo. kol kas nenulauziau, bet manau, kad nulus :DD
   bus bus, kantrybe dorybe))

   Panaikinti
 3. Nuotraukos 😍 tokios gyvos, gražios. Kada aš išmoksiu taip 😁

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015