Slider

MAYBELLINE DREAM MATTE BB KREMAS IR NAUJI MASKUOKLIO ATSPALVIAI

8/20/2018


Labas! Taip, blogas vėl atrodo visiškai kitaip nei prieš tai, bet ką padarysi, mane ana išvaizda labai slėgė ir net nemotyvavo parašyt kažką naujo, o tai yra labai labai blogai. Aš mėgstu naujoves, nepykit, jeigu jūs ne ir jus pastovus blogo fasono keitimas erzina. Ups. Visai neseniai iš paštomato parsivilkau siuntinukų, juose buvo įvairių dalykėlių, kai kurie dar laukia kol bus nufotografuoti, kai kurie jau nufotografuoti, bet dar testuojami ir vertinami, na, o kai kurie jau padarė ką galėjo ir laikas jiems būti įvertintiems. 


Man labai patinka ateinantis ruduo. Jau kartojuos, bet ruduo mano mėgstamiausias metų laikas dėl oro, dėl vibe, dėl to, kad galiu gražiai rengtis su megztukais paltukais šalikėliais ir pan., ir dar dėl to, kad kažkaip į rudens pusę visada kosmetikos gamintojai išleidžia nemažai naujienų. Dabar susirinkau visas karščiausias Maybelline naujienas nuo blakstienų serumo iki bb kremo, kurį šiandien ir noriu apkalbėti. 

Tikriausiai reiktų pradėti nuo to, kad bb kremų aš beveik nenaudoju. Kad ir kasdienai, aš renkuosi skystą kreminę pudrą, o ne bb kremą, kadangi mano oda su begale trūkumų ir lengvo atspalvio sluoksnio man neužtenka, kad jausčiausi gerai ir atrodyčiau gerai. Bet nepaisant to, esu pasidarius bb kremą pati ir esu nusipirkus vieną, apie kurį dar papasakosiu ateityje kitame įraše. O dabar dar savo koleciją papildžiau dviem atspalviais Maybelline bb kremo. Manasis yra dream MATTE bb kremas, skirtas riebiai odai, suteikiantis jai matinį efektą. Dar yra ir dream SATIN bb kremas, kuris skirtas sausaodėms, tai jo sudėtyje yra drėkinančio odą serumo. 

Pamenu, mano pirmoji kosmetikos priemonė, kuri buvo kažkuo panaši į pudrą, buvo žydrasis Maybelline bb kremas. Nuo tada, kai aš jį paėmiau į rankas, nuo tada kai pasitepiau, nuo tada supratau, kad dažytis man lips. Kad man patinka, kad noriu ko nors daugiau išbandyt, kad čia nėra taip sudėtinga ir kad neprivalau vaikščiot su oranžiniu veidu ir skirtingom veido bei kaklo spalvomis jei tik to noriu. Va tada tai ten buvo tikra meilė iš pirmo žvilgsnio. Bet kalbant apie šį, atvirai sakant, man šitas produktas nepatiko. 
Aš visaip bandžiau jį teptis. Žinau, kad bb kremas sušilęs aplikuojasi geriau, todėl protinga jį aplikuotis pirštais. Bandžiau. Atrodo baisiai. Ant mano odos atrodo žiauriai baisiai. Gabaliukai nedatepimai, žodžiu, ne. Tada band-iau ir su beauty blenderiuku, atrodo galbūt kažkiek geriau, bet vistiek ne. Galvojau, kad mano odai ragas ir reiktų gal ją nušveist, tinkamai paruošt prieš aplikuojantis. Tai ir nušveičiau ir su kauke palepinau ir viską viską, jau nebėra prie ko prikibt, kas liečia odą ir jos paviršių, nu bet man produktas atrodo vistiek negražiai ant veido odos. Ir be to, tas šviesus atspalvis nėra jau toks šviesus. Patinka, kad jis ne rožinis, o geltonu pustoniu, nes tada sušildo veidą ir mažiau lenda raudonis, bet tai jaučiu tik vienintelis pliusas, kuomet dabar galvoju apie jį. Laikosi irgi nestubiklingai, o man jo ir nešioti nesinorėjo, nes atrodė ne super.

Spalva ★★✰✰✰ | Aplikavimas ★✰✰✰ | Laikymasis ★★✰✰✰ | Viso: ★★✰✰✰

Na, o jei kalbėtume apie naujuosius maskuoklio atspalvius, tai labai labai džiugu, kad 00 Ivory susikrovė savo lagaminus ir atkeliavo į Lietuvos rinką. :) Pagaliau normaliai šviesus ir tikrai šviesus, tikrai iššviesinantis ir maskuojantis maskuoklis. Jau esu apžvelgus juos, nes kaip naujiena jie pasirodė jau pernai metais, todėl spėta pabandyti ir pamilti, tik ne visos pamilo, nes ne visoms atspalviai tiko. Jie tiesiog buvo per tamsūs lietuvaičių odai. Ko gi nepasakyčiau apie Ivory, kurį dabar galite rasti parduotuvėse, kur prekiaujama Maybelline kosmetika. Dar kartą paminėsiu pagrindinius šio maskuoklio pliusus - maskuoja labai. Užsiaplikavus ir su blenderiuku paskirsčius + dar užfiksavus kompaktine pudra - maskuoklis niekur nejuda ir stovi vietoje ilgai. Vakare dar ir sunku jį nuplauti, reikia gero prausiklio/makiažo valiklio. 
Matote jau kiek sunaudojau, o tik neseniai gavau. :D Labai patinka man, užsimaskuoju viską ką tik užsigeidžiu. Ypač T zoną, kuri pastoviai būna raudona kai braškės ant balto torčiuko. Tik jos torčiuką puošia, o mano raudona nosis manęs ne. :D Aš tik nusiimiau tą kempinėlę, nes ji man nėra patogi, kadangi nematau kada išeina produktas, taip pat negaliu kontroliuoti kiek jo liks kempinėlėje, o kai maskuoklis toje kempinėlėje užsilieka ir pastovi, nebebūna toks kokybiškas kaip iš buteliuko, tai labai švaistosi produktas ir neatlieka savo darbo. Kempinėlę esu nurovus, aplikuoju šepetėliu atskiru ir tada išsiblendinu blenderiuku. Tiesa, jis sunkiai sklaidosi, nes yra toks lipnus, tirštas, bet taip yra, dėl to ir maskuoja, dėl to ir laikosi, jei būtų vandenėlis, mestumėm į šiukšlių dėžę ir pyktume ant Maybelline. :D 

Spalva ★★★★★ | Aplikavimas ★★★★✰ | Laikymasis ★★★★★ | Viso: ★★★★★

Tai tiek šiandien apie naujienas, labai liūdžiu, kad mažai komentuojate įrašus, labai liūdžiu, kad retai susitinkam, labai noriu sau išspardyti užpakalį dėl to, nes žinau, kad tik pati esu dėl visų šitų dalykų kalta. Pls, love me more. ;')

5 komentarai:

 1. Tavęs ir tavo blog'o tikrai nepamiršau💕 Nepraleidžiu nei vieno įrašo,skaitau sąžiningai kiekviena įrašėlį😁💕

  AtsakytiPanaikinti
 2. Blemba kaip gaila, kad šių naujienų negavau 😭 viską gavau, viskas kūl, smagu, nu bet taip to maskuoklio norėjau 😁

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš tai lorealio tik kokosų liniją gavau, o mačiau daugiau naujienų turi, nedavė pabandyt (

   Panaikinti
 3. As tai nesuprantu to maskuoklio atspalviu.. kaip ziuriu parduotuveje atrodo kad net 06 sviesesnis uz 02, bet tai juk taip keista :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015