Slider

VASARA PRIKLAUSO SUKNELĖMS | MANZARA.LT

7/26/2018

               
Laba. Nu vasara tai tikrai labai lietuviška. Tai lyja, tai kepa, tai lyja, tai vėl kepa, tai ryte išeini su striuke, vakare grįžti kiek įmanoma labiau išsirengus. :D Tomis dienomis kai kepa, geriausia apranga - suknelė. Nes niekas nei limpa prie tavęs, o dar ir vėjas paglamonėja visur kur pasiekia, o su suknele pasiekia daug kur, ir šiaip patogu, laisvė, jau kai karštis varžo, tai bent jau rūbas to nedaro, ar ne? Tai šiandien noriu tiesiog pasiplepėt apie sukneles, parodyt keletą jų, galbūt paragint įsigyt naują suknelę atostogoms, kasdienai, šventei. Apie sukneles pakalbėti man padės Manzara.lt, jau kalbėjau apie šitą parduotuvę kai kalbėjau apie maudymkes, galų galee užsisakiau ne bikini, o batus, likau daugiau nei patenkinta, tad parduotuvė patikima, bent jau įsigytų batų nuotrauka parduotuvėje atitiko realybę. Gali juos pamatyti mano instagrame
Nu, jau įžangą šiokią tokią padariau, dabar ir galim pradėt plepėt apie sukneles. Sukneles internetu pirkti tikrai yra rizikinga, neslėpkime šito fakto. Bet ta pati rizika egzistuoja perkant visiškai bet ką internetu. Kad netiks, kad nepatiks, kad neatrodys taip gerai, kaip kompiuterio ekrane ir panašiai. Bet, kas nerizikuoja, tas negeria šampano, o rizikuoja kasdien vis daugiau žmonių, nes pagal naujausius tyrimų duomenis, internetu kas mėnesį apsiperka vis daugiau ir daugiau žmonių, šis skaičius tik kyla ir nekrenta visai. To pasekoje vis daugiau atsiranda naujų parduotuvių internete, aš siurbčioju vandenį pro šiaudelį atsisėdus darbe ir trinu rankomis, nes laiko nueit ir apsipirkt lieka vis mažiau, o kuo daugiau parduotuvių persikelia į internetą, tuo geriau tokioms kaip man. :) Nu blemba, gerai, viskas, dabar jau tikrai apie sukneles galim kalbėti. :D 


Aš vasarai visada renkuosi neaptemptas sukneles. Tik dėl to, kad jau kaip ir sakiau, vėjas paglamonėtų, ji nekibtų prie kūno kaip antra oda ir šiaip, daug daugiau komforto suteikia laisva, plevesuojanti suknelė, tai tas bodikonas. Va po dešine matot žiauriai gražią suknelę, dabar tokios labai madingos, mačiau ne vienoj užsienio drabužių parduotuvėje panašius modelius, ir ne vienoje parduotuvėje jau įsimečiau tokią suknelę į norų sąrašą, nes tiesiog labai jau vasara šaukia ji, o ir dar sakyčiau, nėra labai basic, į kokią šventę tikrai drąsiai galima nukeliauti tokia pasipuošus. 


Kai pamačiau šitą suknelę, prisiminiau vieną labai panašią, kurią turėjau taip seniai, ir ji man taip patiko, vien dėl to kirpimo, kaip kaklas ir pečiai formuojasi. Žiauriai gerai atrodė, ta suknelė mano berods buvo šviesiai mėlynos spalvos, aš ją taip sunešiojau, kaip jokio kito rūbo nesu sunešiojus. :D Ir mama jau juokaudavo su tėčiu, kad priklijavo prie manęs kažkas tą rūbą. Nejuokinga visai, tikrai gražiai joje atrodydavau ir sulaukdavau komplimentų. Labai dailina figūrą tokios suknelės ir tinka visoms. Todėl labai rekomenduoju ką nors panašaus įsigyt ir jums. 

Kas dar labai protinga -  per karščius vengti tamsių spalvų ir ypač juodos. Nu žinokit čia tikrai ne naujiena nei jums, nei man, bet aš visada kai kokia kvaiša, kai tik karšta, užsinoriu tai tą juodą, tai aną juodą apisrengt ir glaų gale išeinu prie +30 visa juoda ir jaučiuosi kaip prie +60, nes dar labiau saulė mane kepa. :D Nu tas nėra gerai, vieną dieną taip prisidirbau ir išsikviečiau sau saulės smugį, trenkė saulė per tą kvailą galvą ir pasibaigė all black outfitai. Todėl ir jums dar kartą primenu, kad geriausios jūsų draugės ir bendrininkės vasarą ne tik suknelės, bet  ir šviesios spalvos. 

Dar labai gerai žinau tą faktą, kad ne visoms iš mūsų suknelės limpa, nes tiesiog sijonas... Tai tokioms jums visada yra romperiai, kurie dabar jau yra tokie pat puošnūs ir gražus bei patogūs kaip ir suknelės, tik kad be sijono, o su šortais. Tai Manzaroj irgi yra gražių kombinezonų, tokių, kokius ir iš užsienio galima parsisiųst. Nu čia tas epitetas skirtas apibūdint labai gražiems rūbams. "Kaip iš užsienio" :D Tai va. Visas mano parodytas sukneles internetu galite įsigyti manzaroje, labai raginu pasilepinti save ir išlėkti į miestą nauja suknele. O aš pati tuo tarpu grįžtu prie darbo, paskutinė diena liko atidirbti, mat ryt išvarau prie jūros. Pailsėt, per bangas pašokinėt. 

AR JAU BUVOT PRIE JŪROS? JEI NE, PLANUOJAT? 

Sponsored by Manzara.lt

1 komentaras:

  1. Sukneles grazios ir tos visos internetines parduotuves okey, bet galbut kada sulauksim ir kokio humana#3 iraso? Ar jau nebeieskai tenais perliuku?

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015