Slider

KAIP NAUDOTIS PRIKLIJUOJAMAIS NAGAIS

7/13/2018


Labas. Sėdžiu dabar darbe ir girdžiu panašius garsus į griaustinio. Neaišku koks oras lauke, aš nematau, tai nesuprantu ar rimtai griaudi ar griūna Akropolis žemėn. ☺ Bet nesvarbu, šiandien, va dabar užsimaniau apie nagus pakalbėt. Dirbtinius. Ir jų prisiklijavimą. Šitoje srityje sukaupiau nemažai patirties, tai noriu ir su Jumis pasidalyt, nes Jums, panos - viskas, kas geriausia. ❤ 

Ko gero visos esate girdėję apie dirbtinius, priklijuojamus nagus. Tai plastmasiniai nagai, kurie klijų pagalba yra užlipinami ant natūralaus nago. Tiesa ta, kad dauguma jų vengia. Kodėl? Tikriausiai todėl, nes nemoka teisingai jų užsiklijuoti. O tai labai paprasta, tik reikia žinoti keletą nesudėtingų taisyklių. Taigi, kad pasidarytumėte tobulą manikiūrą namuose, Jums reikės:

• Dirbtinių nagų ir klijų jiems;
• Nagų dildės ir nagų žirklučių;
• Mėgstamo nagų lako;

APIE PRIKLIJUOJAMUS NAGUS
Visų pirma, pasakysiu keletą patarimų, kaip išsirinkti reikiamus nagus, kurie nenuviltų. Kiekvienoje eurokos, drogo ar kt. parduotuvėje Jūsų mieste galite rasti įvairių dizainų priklijuojamų rinkinukus. Kuriuos imti? Aš asmeniškai rekomenduoju imti kuo natūralesnio dizaino nagus. Geriausias variantas - odos spalvos arba klasikinio prancūziško manikiūro vien todėl, jog priklijuojamų nagų spalva, kuri susilieja ir persidengia su natūralia nagų spalva, profesionaliai užsimaskuoja ir net žiūrint iš labai arti neįmanoma nuspėti, kad nagai netikri. Kita svarbi taisyklė - nagų forma. Tiesa ta, kad nėra tokių priklijuojamų nagų, kurie idealiai atitiktų Jūsų natūralų nagą, todėl juos yra būtina formuoti. O formavimui reikia tik nagų žirklučių ir dildės. Pamatuojate netikrą nagą ant savo nago ir stebite: jeigu iš visų 3 pusių nuo tipso iki odos yra 1 mm dydžio tarpelis - nagą galima klijuoti. Jei tarpelių nėra, o dar blogiau - nagas atsiduria ant odos - tipsą reikia formuoti. Apkarpyti,sulyginti su dilde. Plastmasė labai gerai dyla, todėl nepersistenkite ir vis pamatuokite. Nepamirškite, kad nagų ilgį taip pat galite koreguoti pagal savo norus – palikti tokius, kokie yra arba patrumpinti. Tai geriausia daryti jau užsiklijavus visus netikrus nagus, kadangi jausite a nagų ilgis Jums netrugdo, be to bus lengviau visus nagus sulyginti.


NAGŲ PARUOŠIMAS PRIEŠ KLIJUOJANT NETIKRUS NAGUS
Nagų paruošimas prieš dirbtinius naugs taip pat svarbus punktas, kurio nevalia praleisti. Visų pirma, patariu pašalinti nagų odeles. Būtinai švariai išsivalyti panages. Dantų šepetėliu ir švelniu muilu pašveisti nagų plokšteles bei panages, kad būtų sunaikinami visi mikrobai. Nepatariu darytis nagų vonelių ar dėti aliejukų prieš klijavimą, nes tai šiek tiek paminkština nagą ir padaro jį labiau pažeidžiamą. Nors nagui ir nepatiks, prieš klijuojant tipsą, šiek tiek jį "pašiauškite" su nagų dilde. Ne per daug, tik šiek tiek, kad jis nebūtų blizgus. Pašiaušimas leis klijams labiau prikibti ir būsite ramios, kad dirbtiniai nagai laikysis tvirtai.

KLIJAVIMAS
Stenkitės klijuoti labai kruopščiai, pasirūpinkite, kad nebūtų tarpelių, pro kuriuos patektų deguonis bei nešvarumai, kurie gali daugintis ir sukelti visokių nemalonumų. Klijų nereikia daug, paprastai patogiausia juos aplikuoti ant dirbtinio nago kraštelių ir šiek tiek ant vidurio, tada dėti ant natūralaus nago ir gerai prispaudus visas vietas palaikyti. Kuomet dirbtiniai nagai priklijuoti, kaip ir sakiau - pasiformuokite norimą ilgį. Po to švariai nusiplauname rankas ir einame prie kito žingsnio - nagų lako. Natūralių nagų efektui išgauti naudokite gerai pigmentuotą norimos spalvos nagų laką ir padenkite juo nagus. Jei reikia, tepkite keletą nagų lako sluoksnių.


PRIEŽIŪRA BEI PAŠALINIMAS
Visada plaudama rankas su dantų šepetėlių švariai išplaunu ir panages - tiek netikrų, tiek dirbtinių nagų, kurios ima matytis nagui paaugus. Tai trunka vos kelias minutes. Daugiau jokios priežiūros dirbtiniai nagai nereikalauja, jais galite ilgai džiaugis. O kuomet norėsite juos nusiimti, Jums reikės pasidaryti acetono/nagų lako valiklio vonelę, įmerkti nagą, palaikyti kelias minutes ir dirbtinis nagas gražiai nusiims. Jei ant Jūsų nago plokštelės lieka klijų likučių, dar palaikykite acetone ir pašalinkite šveisdami dantų šepetėliu. Po procedūros pamaitinkite nagus aliejuku ar kita naudojama nagų priežiūros priemone. Įspėju: nelupkite tipsų greitai ir skausmingai, nes taip pažeisite savo nagų plokštelę. Aš visada nusilupinėju, prisidarau bėdų. :D 

Tai va, viskas labai paprasta, o ir galutinis rezultatas mane pačią visada džiugina, niekas net neįtaria, kad pas mane jie kažkokie netikri ar juolab priklijuoti. Tereikia šiek tiek kruopštumo. Be to, galima bet kada persilakuoti kaip tikrus nagus. Tai dar vienas pliusas. Šiandien juodai, rytoj raudonai - laisvė rinktis. ☺ Jeigu turite kažkokių papildomų klausimų apie procesą ar kitus dalykus, būtinai klauskite, tikrai atsakysiu! 

2 komentarai:

  1. Netikri priklijuojami nagai padeda silpniem nagam užaugti? Mano sesuo turi labai silpnus nagus ir nori, kad jie būtų ilgesni, bet niekaip neina jų užsiauginti, jie tiesiog nulūžta.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. tam reikia vitaminų ir priemonių nagams stiprinti. tipsai prie nagų stiprėjimo ir augimo tikrai neprisideda. vis dėl to tepi ant jų klijus

      Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015