Slider

ESTEE LAUDER NAUJIENOS LŪPOMS. MATTE SPARKLE SHINE

7/31/2018

Sveikutės! Šiandiena - puiki diena pasimatuoti lūpdažiams, todėl labai noriu Jums papasakoti ir parodyti Estee lauder naujienas, skirtas būtent lūpoms. Man pačiai labai įdomu gauti lūpdažių naujienas, nes visi būna skirtingi, visi kitaip nešiojasi, o ir atspalvių juk galima padaryti pačių įvairiausių, tai labai smalsu, kokius būtent man įdės kompanijos išmėginti. :D O turiu parodyti tris lūpdažius - matinį, blizgų ir lūpų blizgesį, taipogi dar turiu balzamą lūpoms. 

Visos gautos lūpdažių naujienos - skystos konsistencijos (išskyrus balzamą lūpoms). Tokie man labiausiai patinka, nes su jais lengviausia prestiziškai pasidažyti lūpas. Su išsukamais kietais lūpdažiais irgi nėra sudėtinga, jei jie pigmentuoti, kadangi visada galima naudotis lūpų teptuku. Bet tai dar vieną papildoma priemonė, o mes moterys, mėgstam praktiškumą ir minimalizmą, ar ne? :D Žodžiu, visi lūpdažiai, kaip visuomet - kvepia nuostabiai. Nors imk ir suvalgyk tuos saldainiukais kvepiančius produktus. 


Tikriausiai dėl tos priežasties Estee lauder pasirūpino, kad ne lūpdažius valgytume, o saldainiukus, todėl ir į siuntinį įdėjo ledinuką. :D Labai už tai dėkoju, kaip ir visada sakau - žiauriai smagu, kai brandai pagalvoja apie mus visapusiškai ir šitaip palepina ne tik savo produktais. 

MATINIS LŪPDAŽIS, REVVED RED 


Tikrai matiniu užbaigimu, labai švelnus lūpoms, nesunkia iš jų visos gyvybės ir drėgmės. Nešiojau keletą valandų, nepatyriau diskomforto. Labai gražiai nusivalgo, neina gabalais, taipogi patinka, kad nenudažo odos. Pati konsistencija labai pigmentuota, nereikia daug produkto, kad intensyviai pasidengtų spalva. Patiko! O ir raudonas atspalvis labai labai! BLIZGUS LŪPDAŽIS, GRAPE ADDICTION 


Kitokios konsistencijos ir užbaigimo. Jei tas matinis, apie kurį kątik kalbėjau, toks purus ir lengvas, tai šis - lipnus, sunkus ir mažiau pigmentuotas, ryškesniai spalvai išgauti reikia dėti kelis sluoksnius. Bet tie sluoksniai labai draugauja tarpusavyje, tai nekyla kažkokių bėdų. Nėra varvantis nuo lūpų, nemanau, kad aliejaus pagrindu, čia kažkoks lipnus, tai sudžiuvęs atrodo lyg kokia plėvelė ant lūpų. Nusivalo gražiai, taipogi nedažo odos. Šioks toks lipnumo jausmas suglaudus lūpas juntasi. 

Visų lūpdažių vienodas, naujas, man dar nematytas šepetėlis. Tiksliau nematyta ir nauja jo forma. 


Nepasakyčiau, kad jis sukurtas patogesniam aplikavimui, nes tikrai nėra patogiau. Netgi sakyčiau sudėtingiau, ypač einant prie lūpų kampučių ir cupids bow. Visaip varčiau tą šepetėlį ir niekaip neradau patogios padėties. Įmanoma pasidažyt, ir kaip matot pasidažiau, bet nu buvo sudėtinga man asmeniškai. 

LŪPŲ BLIZGIS, PINK ELECTRON 


Pats mėgstamiausias mano kada nors turėtas lūpų blizgis. Aš jų nemėgau, bet supratau kodėl - nes neturėjau gero. Šis - labai patinka. Nevarva nuo lūpų, labai ilgai išlieka kaip blizgis, labai gražūs rožiniai blizgučiai, kurių  net po kelių dienų gali rasti visur (ant savo vaikino, katino ar visko, ką lietei lūpomis :D). Lipnokas, bet tik iš pradžių. Vėliau, kai būna ant lūpų, plaukai aišku kimba prie jų, bet lūpa su lūpa nelimpa, labai patinka. 

LŪPŲ BALZAMAS, WET  WATERMELON 


Kvapas, merginos, kvapas... Ko gero pats skaniausias, kokį galima sukurti dirbtinį arbūzo kvapą. Tikrai labai malonus, tik tepkis ir tepkis, kvepėk kvepėk, drėkink drėkink savo lūpas. Labai drėkina. Tikrai. Ir nesukuria to laikino drėkinimo, kad kol ant lūpų prisitepus, tol gerai. Nea, labai ilgam prisigeria lūpos drėgmės, tampa minkštos. Nusidėvi tas balzamas ir tu nesiknisi po rankinę ieškot, kad dar kartą pasitept, nes jau kažkas negerai. Pasitepi, nunešioji, nugeri, nuvalgai ir pamiršti, akd tau išvis čia reikia kažką teptis. 


Aišku, man šiek tiek juokinga, kad lūpų balzamas kainuoja daugiau, nei lūpdažis, bet nu gal ir visai sąžininga, nes balzamas man vistiek labiausiai patinka iš visų šitų naujienų. :D 


Na va, kaip ir susakiau viską, ką norėjau, jei kils kažkokių papildomų klausimų - kaip visada labai labai laukių jų komentaruose, atsakysiu ir pakonsultuosiu, jei kas liko neaišku. Kol kas tiek, laukiam dar naujienų iš Estee lauder, ane. :)

KURIS ATSPALVIS LABIAUSIAI PATIKO TAU? :) 

5 komentarai:

 1. Kaip aš tau pavydžiu, kad pasiekei tiek, jog su tokia kompanija bendradarbiauji. Vau! 😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nė neabejoju, jog išauš tokia valanda, kuomet ir tu su jais bendradarbiausi ;) taipogi žiauriai gerai varai

   Panaikinti
  2. ateinu visad patikrint ką rašai, apie ką rašai, ką išbandai. o tai jau daug, nes netikrinu daugiau nieko :DD

   Panaikinti
  3. Kaip smagu! ❤ tu tai mano mylimiausia blogerė, kasdien laukiu įrašų 😁

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015