Slider

OOTD: HEALTHY SNACK

3/26/2018


Po truputį ateina pavasaris į Lietuvą, į mūsų širdis ir į mano spintą. Tai aš jį pasitinku labai ryškiai. Galbūt tikėjaus ne TOKIO ryškumo, bet ech, gyvenam vieną kartą, tai kodėl nepabandžius dalykų. 😎


Labai gaila, bet šitas nerealus megztinis jau išparduotas ir nėra fotkės, kaip jis atrodė parduotuvėj. O parduotuvėj jis atrodė kelis kart mažiau ryškus, nei kad yra realybėj. Realiai jis jau beveik neonkė. 😁 Be to, fotkėj buvo it suknelė, bet vėl gi - one size, tai čia nepapurkštausi, kad va man tai kitaip tinka. Bet svarbiausia, jis šiltas, fainas, patogus, oversized, nors ir ne ilgas kaip suknelė. Jei pamenat, tai aš du kartus norų sąrašuose jį rodžiau, kol galų gale pasiėmiau. Matot, kiek prisiruošimo, pribrendimo reik. 😂 Dėl megztinio gavau daug komplimentų, ne vienas sakė, kad jis fainas, o mes kartu iš viso čiki. 

Kedukai irgi be galo faini, 39 dydis, kokį ir nešioju, puikiai tinka ir patinka. Duoduos po miestą, darbe, kolegijoj jau pusę mėnesio ir vienintelis dalykas, kas su jais vyksta - purvinasi. Bet neplyšta ir nesidėvi greičiau, nei priklauso baltiems batams. 😄 Tai šį kart nenusivylus, viskas ore. 

Ir tikrai, va nuo dabar, kai turiu tokį ryškų rūbą, visai nebebijau aš tų spalvų. Netgi tokią suknelę, tokio ryškumo, priglausčiau. Kas man, anksčiau, būtų tikras ekstrymas ir "no no". Šiaip, ką pastebiu, tai šį sezoną šiltąjį, vėl bus madinga atidengt bambą, taip kad ruoškit pilvukus vasarai. 😃 

2 komentarai:

  1. Nesuprantu ar čia man vienai jis atrodo tiesiog ryškesnės raudonos spalvos bet nieko ekstremalaus? Tikriausiai dėl to kad aš nešioju ryškius megztukus ir man jie tinka bei patinka😌 O visas derinukas tai tikrai nice atrodo!

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015