Slider

DIY: KAIP PASIDARYTI BB KREMĄ

3/13/2018


Sveikuolės! Neseniai visiškai išsunkiau ir išnaudojau labai mylėtą ir įsimylėtą kremą su kalaminu iš biovaistinė.lt, kuris man suteikdavo odai švytėjimo ir galėdavau nesidėti makiažo pagrindo ir neapsunkinti veido odos visai dienai. Ekstra atveju, kai ryte jau nebeišsunkiau kremo iš pakuotės, reikėjo kažko imtis, tai sumaniau pasidaryt lengvą bb kremą pati. Ir visai gavosi. 😊

Taigi viskas, ko reikės - mėgstamo kremo ir naudojamo makiažo pagrindo. Aš pabandžiau su dviejų tipų kremais pasidaryt bb. Vienas įprastas kremas, kitas - gelinės tekstūros.


Mixa - gelinis, skaidrus, o kremas iš origins  įprasta konsistencija. Tiesiog įdomu buvo kaip reaguos makiažo pagrindas su skirtingomis tekstūromis ir gal kuris nors bus pranašesnis.


Tai viskas, ką reikia pasidaryt, į atskirą indelį (pabandymui ir šiaip, geriau visad pasigamint, priklausomai nuo kokio maskavimo nori ir kad produktas nerūgtų dėl viso pikto, jei jų kažkokie ingredientai susipjautų) įsidėti šiek tiek kremo ir kelis lašus naudojamo makiažo pagrindo. Mano naudojamas makiažo pagrindas turi gan didelį maskavimą, todėl aš jo įdėjau vos kelis lašiukus. 

Ten, kur buvo gelinis kremas, bb kremas gavosi tamsesnis ir sunkesnis, o kur įprastos konsistencijos - puresnis, lengvesnis. Tai man tas variantas patiko labiau. 


Išmaišius ir patikrinus ar jus tenkina maskavimas, galima jau aplikuoti bb kremą ant veido. Aš aplikuoju švariais pirštais, nes tada ir kremas ir pudra sušyla nuo kūno šilumos ir geriau tirpsta vienas kitame ir lengviau aplikuojasi ant veido. 

Paskirstom kaip įprastą bb kremą ir tuomet - įprasta jūsų makiažo rutina. Viskas, jūs švytit, veido oda neapkrauta ir nevargsta per visą dieną po pudros sluoksniu. 

BE BB KREMO   //  SU BB KREMU IR ĮPRASTU MAKIAŽU 

Tai ir viskas. Tikiuosi, kad šitas paprastas life-hack'as jums pravers ir nebereikės leidinėt papildomų pinigų dar vienai priemonei kaip bb kremas. 

Pliusas dar ir tame, kad sausiaodėms nereikės ieškoti gerai drėkinančio bb kremo, ką padaryt sunku, tereikia pasinaudot savo įprastą, mylimą drėkinamąjį kremą. 😎

6 komentarai:

  1. Įdomus ir praverčiantis įrašas, man patiko!😌

    AtsakytiPanaikinti
  2. Oo ir aš taip darausi kartais, nes šiaip dar neatradau tobulo BB kremo 😆

    AtsakytiPanaikinti
  3. Heyy, o gal galėtum rekomenduoti drėkinamojo kremo riebiai odai kokių perliukų? Kažko tokio "drugstore", nes visuomet pasimetu kokį kremą imt, kad pinigų už jų nevertą dalyką neprarasčiau...

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015