Slider

GELINIS MANIKIŪRAS NAMUOSE SU SINCERO

2/21/2018

Gelinis nagų lakavimas laimi prieš paprastą, kadangi jis ilgiau laiko ir yra patvaresnis. Daug daug kartų. Laiko iki tol, kol nuauga nagai ir jau reikia atlikti manikiūrą iš naujo. Nei nusikrapštysi, nei laką pamesi plaudama indus. Dabar labai populiarėja gelinio lakavimo rinkinukai, kuriuos galime turėti tiesiog savo namuose ir pasidaryti ilgalaikį manikiūrą  tiesiog patogiai įsitaisiusios namie ir valgydamos saldainiukus. Noriu papasakoti apie savo įspūdžius su Sincero gelinio lakavimo rinkiniu. 
Man patinka lakuotis nagus ir turėt juos gražius, bet aš neturiu tiek laiko ir noro bei kantrybės, kasdien ar kas antrą dieną juos perlakuot. Mat joks paprastas nagų lakas man nelaiko ilgiau nei 2-3 dienas. Po šito laiko jis ima trupėti arba aš imu jį lupinėti ir viskas, pasaka baigta. Tada atrodo geriausia išvis nelakuoti ir tegul jie būna kaip yra. Bet visgi norisi.. . 😊 Tai dabar, kai turiu gelinių nagų lakų ir LED lempą jiems džiovinti, viskas tiesiog sklando ore. Naudojimas paprastas kai du kart du, o išsilaikymas džiugina sielą ir širdį. 

Tai štai ką turiu. Bazę, topą, 4 pačias gražiausias spalvas nagų lakų ir LED lempą. Šiandien lakavausi BROADWAY SHOW 680 spalva. Kadangi kamera skirtingu apšvietimu skirtingai tą spalvą "rodo", tai tikrąją spalvą apibūdinčiau kaip trešnių spalvą. Tokia deep raudona. 

O manikiūrą pradėjau kaip ir visada. Pirmiausia dilde suformuoji norimą nagų formą. 

Aš šiandien per daug nesistengiau su ta forma, nes mano nagai trumpi, kitų pirštų visai nulūžinėję, nes esu vienas didelis visur kliūnantis kamuoliukas. 😊 Tai tiesiog švelniai apdildžiau kraštus ir palikau kaip yra. 
Kitas svarbus žingsnis. Nors ir atrodo skausmingai bei labai nenaudingai nagui, jį būtinai reikia pašiaušti ir dilde nugramdyti riebaliuką nuo nago. Viskas tik tam, kad lakavimas ilgiau laikytųsi. 


Persistengti nereikia, aš tik šiek tiek pavėliau nago plokštelę. Pas mane tie nagai ir taip nebuvo labai gražūs ir išpuoselėti, nes esu dirbanti menininkė, tai jie man ir lūžta, ir aš juos prispaudžiu kur nors ir nusibrėžiu, visko pasitaiko. 😃

Kai taip pavėliau, pasiėmiau nagų lako valiklio, vatos diskelį ir nuvaliau. Tada nagas lieka matinis ir jau paruoštas lakuoti bazę. 

Taip pat paruošiau visus kitus likusius rankos nagus. Po to lakavau bazę Base Coat. Tai permatoma priemonė, kuri pagelbėja geliniam lakui tvirčiau laikytis ant nago. Ja reikia padengti nagus ir kišti po lempa 30 sekundžių. Ai beje, lempa turi 60 sekundžių laikmatį, tai yra, ją įjungus, ji išsijungia automatiškai po minutės. Tai kai reikia laikyti pusę minutės, aš tiesiog paskaičiuoju mintyse iki trisdešimties ir išjungiu lempą. 


Užtepus bazę ir ją padžiovinus pusę minutės, paviršius nago yra blizgus, bet lipnus. Sukibimui us laku. Todėl iš karto reikia lakuoti ploną sloksnį norimos spalvos gelį. Jei pateko ant odos - nuvalykit būtinai, nekiškit po lempa, nes gali būti alergijų ir kitų nemalonių reikaliukų. Neskubėkit lakuot, lakas neišdžius, kol jūs nepakišit nagų po LED lempa. Nulakavus spalva, reikia laikyti 60 sekundžių.


Tada, pagal viską, reikėtų dėti antrą sluoksnį, šiek tiek storesnį nei pirmą, bet aš nededu jo. Man pilnai pakanka vieno, kurį aš užtepu tokį vidutinio storumo. Dviejų man nereikia, negražiai atrodo, o aš ir laiko sutaupau, nes antrą sluoksnį reikia laikyti 120 sekundžių po lempa. Aš netepu jo, o iš karto aplikuoju Top coat. Jį reikia padengti itin kruopščiai, kad apgaubtų visą padengtą spalvą. Šis sluoksnis suteikia apsaugą ir blizgesį nagams. Štai ir viskas. Ir saldainiukai suvalgyti, ir manikiūras padarytas, kuris laikys 14+- dienų. Priklauso nuo to, kaip greit auga jūsų nagai ir ką jūs su jais veikiat gyvenime. 😂 Svarbiausia, kad nagai atrodo tvarkingai ir neatsilupinėja krašteliai, visada atrodo nepriekaištingai. 

Gelio nuvalymas nesudėtingas, acetone suvilgai vatą, uždedi ant nagų ir nagus įvynioji į foliją. Palaikai tokioj "saunoj" ir tada gelis lengvai nusilupa nuo nagų. Pačioje pabaigoje aš ir be acetono jau juos lupinėju, ko nerekomenduoju, nes pažeisit nagus, bet aš tai bebaimė. 😂


Šiaip, Sincero produktai man patiko. Nepatyriau nei lako susiraukšlėjimo galimybės džiovinant, nesusidūriau ir su tuo, kad gelis linkęs trauktis ir nenusilakuotų kažkokia nago dalis. Viskas labai sklandžiai ir be didelių problemų. Labai mielai naudoju ir dabar, kai jau pagalvoju apie manikiūro darymą, yra smagu ir šuoliuoju iki lentynos pasiimt lempos ir išsirinkt spalvos, o nebe vartau akis ir atidėlioju iki paskutinės minutės... 😁 Tai štai kaip, labai rekomenduoju jums įsigyti šias priemones. Susimeskit su draugėm, nusipirkit lempą ir mėgstamų gelio spalvų ir darykitės manikiūrus iki soties. Aš dabar labai svajoju apie kitas spalvas. 

Va Crystal Pink kokia nereali. Arba ta pati Broadway Show. 😎 O Blackjack čia yra grynai toks must-have, kad negaliu. Ilgai išliekantys juodi nagai yra kažkas tokio, apie ką čia nejučiomis ir pati nesusimąstydama svajoju. 


AR JUMS PATINKA GELINIS LAKAVIMAS AR PRIE ŠIRDIES LABIAU ĮPRASTAS?


Visą info, produktus ir šiaip smagius dalykus apie Sincero produkciją rasite NAGAI24.LT svetainėje.

2 komentarai:

 1. Nesuprantamu budu praleidau tavo si irasa�� Kiek laiko užtrukai pasidaryt gelinius nagucius? Ar nenusilpsta nagai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kokias 20-30 min., bet cia tikrai niekur neskubant, kruopsciai ir pavalgant saldainiuku :D

   na, zalos gelis pridare man tik kai ji nulupi, tokie nefaini buna, siurkstus, bet bent jau man asmeniskai greit atsigauna ir vel lakuoju)

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015