Slider

OOTD: JOB INTERVIEW

1/16/2018


Labas! Ar jūs turi oficialių drabužių, su kuriais galėtumėt drąsiai keliauti į kokį nors pokalbį dėl darbo, prezentaciją, susirinkimą ar šiaip oficialą ir rimtą vietą? Nes jei ne, tai labai blogai ir aš tą pati labai puikiai supratau, kai pamačiau šią palaidinę parduotuvėj ir kad ji dar ne mano spintoje. 


PALAIDINĖ: https://goo.gl/ivAp4Y

Šiaip man šifonas kaip medžiaga rūbams nėra pati mėgstamiausia. Bet tik kasdieniams rūbams. Kuomet kalbame apie tokius apdarus kaip šis, kurį apsirengi  tam, kad atrodyti gražiai ir tvarkingai - viskas gerai. Ši palaidinė kaip ir minėjau iš šifono, todėl nesitampo ir reikia atsakingai rinktis. Pasiėmiau M dydį ir jis kaip specialiai man pasiūtas. Kadangi ji tokia flowy, tai ir merginos panašaus sudėjimo kaip aš, tik su didesniu biustu galite imti M, ten vietos yra, viskas pareis. Gražiausiai šis rūbas, bent jau man, atrodo sukištas į kelnes/sijoną, į pastarąjį aš irgi sukišau ir atrodė visai fainai. Šitą derinį vilkėjau per savo darbų pristatymus dėstytojams kolegijoje. Yra ir kitokių spalvų: bordo ir juoda. Jos irgi labai fainiai atrodo, bet labiausiai oficiali spalva man pasirodė būtent ši, todėl ją ir pasigriebiau. Tokia šalta, neįpareigojanti, nešokiruojanti. 

7 komentarai:

 1. Labai graži palaidinė, tikrai puikus pasirinkimas tokioms oficialioms progoms :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nerealiai ant tavęs atrodo tiek pati bliuskė, tiek pati spalva!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ane?? labai bijau spalvų, jei ta spalva ne rožinė ar juoda:DDd bet jei tinka tai guud, aciu tau<3

   Panaikinti
 3. Nuuu. Žinai, kiekvienas turim tas "savo" spalvas, man kažkodėl ji atrodo neatsiejama nuo tavęs. Aišku, tavęs realiai nepažįstu, tai in real dar kitaip gali pasirodyt. Nu bet dabar tikrai tavo "paletėj" tokią spalvą visai matau. :D

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015