Slider

KAS PAVYKO 2017 IR KO NORIU IŠ 2018

1/05/2018


Nu šakės, 2017 metai praskriejo labai greitai ir nė nepastebėjau, kaip praėjo net 5 riebios dienos 2018. Iš dalies gerai, kad laikas nestovi vietoj ir tiksi, bet kai taip greit šuoliuoja - irgi šiek tiek baisu. 😁 Bet nu ką, niekur nuo to juk nepabėgsi. Tad laikas apžvelgti 2017 metus ir pasidalyti lūkesčiais apie naujus. 
Buvau nemažai pasižadėjus 2017 metams, kai kurie norai buvo užrašyti tiesiog šiaip, nors ir žinojau, kad jų niekaip nepavyks įgyvendint. Tad šiais metais aš šiek tiek kuklesnė ir konkretesnė, visi norai apgalvoti ir nuspręsti įgyvendinti iki galo. Bet pirmiausia, apie senus metus. 


Pavyko visi pirmi trys. Ir egzus išsilaikiau kaip tik begalėjau geriau, ir įstojau ten kur norėjau ir sėkmingai studijuoju. 💪 Dėl svorio tai čia baika buvo, žinokit, šiaip buvo įdomu visas tas svorio metimo reikalas, tai pažaidžiau, visai smagi patirtis. 😁 Dažniau rašyti bloge pavyko tik vasarą, kai nieko neveikiau ir laukiau rezultatų dėl stojamų ir egzaminų, o šiaip, nors ir galėjau, turėjau kada, vis neprisėdau rašyt. Daug skaityti taip pat man nesigavo, vis atrasdavau kažkokios kitos veiklos, bet knygos į rankas taip ir nepaimdavau. Kad išmokau geriau dažytis tikrai taip. Palyginus kaip ką darydavau prieš metus ir kaip dabar - oho blemba koks šuolis. Tikrai, stengiaus, įdėjau į tai darbo ir gavau rezultatus. Užbraukiau "pagerinti kam nors gyvenimą", nors ir nežinau ar tai padariau. Tikiuosi? 😊 Ką nors naujo išmokstu kiekvieną mielą dieną, todėl šitai įgyvendinti taip pat nebuvo sudėtinga. Susitvarkyti spintą tai ją susitvarkiau, galų gale supratau kas man patinka ir kas ne. Rankinę turiu, kaip nusipirkau, buvau vieną kartą į miestą išėjus ir viskas tuo baigės, nešioju kuprines vistiek. 😀 Tai antros kaip ir nereikia, jei vienos net nesugebu tinkamai išnaudot. Fotoaparato nenusipirkau, bet nusipirkau naują telefoną su geresne kamera, tai čia toks iš dalies reikaliukas. Gal kada teks investuot ir į šitą daiktą. Pakeisti šukuoseną labai norėjau bet taip ir nepakeičiau. Nesumąstau ko noriu, o kai nežinai ko nori tai tegul stovi kaip yra. 😁 Auginti šunį buvo viena iš tų svajonių, kurių dar, tikrai negaliu įgyvendinti, nes gyvenu bendrabutyje ir šiaip vos pasirūpinu savim, ką jau kalbėt apie dar vieną gyvį po mano sparnu. Būti tvarkingesne pavyko, nes taip gyvenimas privertė.  Nesmagu sėdėt apsivertus ir šiaip, kai tvarkinga, mane pagauna idėjos. Mažiau tingėti dalykų taip pat pavyko, palyginus koks tinginio rutulys aš būdavau, dabar jis kažkur dingęs ir atsirutulioja tik kokį kartą į mėnesį kai tingiu viską. Tai džiugu dėl to. Labai daug patiriu ir nuveikiu bei tobulėju visapusiškai, kai kuo užsiimu ir netingiu. Daugiau pozityvo ir visur kišti save dalyvauti ir gi sekėsi puikiai, nors ir kartais tai įgrisdavo, baigiu nugalėt savyje esančią pesimistę ir viskas tvarkoje. 💪 Domeną blogui taipogi nupirkau, balandį berods pratęsim jį dar metais. Peroksidine.lt 4 ever. 😁 

Tai tokie tie mano 2017 - pilni ir nusivylimo ir pasiekimų. Nieko įspūdingo, tačiau negaliu skųstis, nesveikai gerų akimirkų tikrai būta. 💗 O ką 2018?


Sakiau, kad kukliai. Bet iš šių Šuns metų noriu kažko ypatingo, todėl nieko neplanuoju daug. Kai neplanuoju, nutinka tiek daug gėrio, kad aš, norėdama jo dar daugiau, paliksiu tam vietos. Visiškai nieko nepasiplanuot irgi negerai, tai va - gražus aštuonetas dalykų. 

Na, o jums, mano mielosios, linkiu įspūdingų 2018 metų, nelinkiu svajonių išsipildymo, linkiu jums pagaliau pačioms išdrįsti jas pasiekti. Su! 💖

8 komentarai:

 1. Och, tik dabar prisiminiau, kad nesugalvojau 2018 tikslų. Chi, chi, turėsiu, ką veikti savaitgalį.
  Tavo tikslai tokie paprastučiai ir taiklūs - tikiu, kad visus įgyvendinsi. *duoda motyvacijos* Įrašas toks šiltas ir jaukus, labai malonu skaityti. Ačiū už šį gėrį :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau nuo naujų metų vis lankiausi tavo bloge, laukdama šio įrašo. Užsibrėžiau nedaug, bet kažko ypatingo būtent sau. Viena klišė- sportuoti, bet gerą motyvaciją turiu. Ačiū, tau labai Dovile.

  AtsakytiPanaikinti
 3. zinok ziauriai laukiau sitokio iraso :DD ir pagaliauuuu!!!!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015