Slider

KAS LENGVIAU: ĮKOPTI Į EVERESTĄ AR PANAIKINTI JUODUS PAAKIUS?

1/21/2018


21 amžius – įmanoma sukurti dirbtinį intelektą, auga močiučių su „tympomis“ ir „croptopais“ karta, bet niekaip negali moterys susitvarkyt su tais nelemtais tamsiais maišais po akimis. Aha, labai sunku su jais susitvarkyt, kovot ir šiaip jiems priešintis, kadangi mūsų oda aplink akis yra plonytė ir jautri, todėl bet koks tiek išorinis tiek vidinis dirgiklis labai ryškiai matomas. Su merginomis juokaujam, kad į Everestą yra lengviau įkopt, nei pašviesint tuos ratilus po akimis. Bet. Neskubėkime sakyti „neįmanoma“, nes Cell Fusion C gelis paakiams nori parodyt, ką gali.
Tiesa ta, kad paakiams „tvarkyti“ priemonių galite rasti labai daug ir įvairių: nuo gelių iki kremų ir serumų. Tačiau ne visi jie yra pajėgūs susitvarkyti su šia problema. Vieni tėra pigus reklamos triukas, kiti – tiesiog silpni. Cell Fusion C Eye Contour gelis turi kelis pranašumus: pirmas dalykas, kuris daro jį unikaliu ir veiksmingu – aplikatorius. Metalinis aplikatorius su angele geliui išbėgti visuomet yra šaltas. Todėl aplikuojant gelį paakiai yra ir pašaldomi. Kas jiems tikrai yra į naudą, tik ne visada mes, moterys, turime laiko laikyti faršo gabalą ant paakių ir juos atvėsint. Todėl tokia kombinuota ir apgalvota iki detalių priemonė labai praverčia.

Taip pat, gelis neturi lipnumo jausmo ir jį galima naudoti ne tik paakiams, bet ir aplink lūpas – dar viena vieta, kuri yra be galo jautri ir linkusi raukšlėtis pirmiausia. Kadangi gelis giliai drėkina, oda atsigauna, švyti ir tampa minkšta. Minkšta oda visada atrodo gražiau ir sveikiau, nei ta, kuri yra pavargusi, iškankinta, praradusi drėgmę.

Jaučiami malonūs pojūčiai naudojantis šiuo produktu. Kadangi kaip ir minėjau, aplikatorius metalinis ir visuomet šaltas, aplikuojant gelį labai faina jaust tą šaldantį efektą. Ypač ryte, kuomet atsikeli ir reik varyt užkariauti pasaulį, o tu negali, nesikeikus, atsimerkt, nes paakiai kaip balionai. Tai tas šaltis padeda paakiams atitinti ir atsipalaiduoti. Na, o toliau visą dieną jis daro tai, kam buvo sukurtas: drėkina, rūpinasi, saugo.

Žinoma, šis produktas be abejonės yra pats geriausias draugas ir po vakarėlio, kai skambėjo dainos, taurės, liejosi šampanas, o rytas nėra toks smagus ir visos linksmybės matosi veide. Gelis pasižymi tikrai momentiniu ir greitu poveikiu, kas stebina ir, be jokios abejonės, džiugina tuo pat metu.

Pagalbą patamsėjusiems paakiams rasite: paspaudę štai čia 
Kaina: 47 EU

2 komentarai:

  1. Tas jausmas kai skaitai viską čia, džiaugies, kad dovaną sugalvojai, nes mamos gimtadienis artėja o ji pastoviai dėl paakių skundžias ir tada...truputuką užspringsti kainytę pamačius:')

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015