Slider

4 DOVANŲ IDĖJOS KALĖDOMS IR NE TIK

12/21/2017

Labas, labas, labas! Kaip sekas su dovanomis? Labai skęstat? 😀 Jei labai, tai tiesiu pagalbos ranką ir bandau ištraukt iš apmąstymų ir nevilties jūros, nes turiu keletą pasiūlymų, kaip išspręsti "ką dovanoti" problemą likus tiek mažai laiko iki šventės. 
Aš neskirstysiu dovanų idėjų jokiomis kategorijomis pagal skonį, kvapą ar kam jos skirtos, nes viską ir bet ką galima dovanoti bet kam. Mūsų tiek daug yra ir mes visi tokie skirtingi, kad visas mano siūlomas idėjas galima pritaikyti ir mamai, ir geriausiam draugui arba nei tam, nei anam. Tiesiog ką radau gero - tą rodau ir komentuoju. Varom, nebemiegam, laiko juk visai nebeliko. 

KOKTEILIS STIKLAINYJE 

Ši dovana puikiai tiks tiems, kurie mėgsta kokteilius. Galbūt ir atrodo, kad dovanodami alkoholį elgiamės netaktiškai, bet juk tai - viso labo nedidelis kiekis ir kodėl per gimtadienį nešt butelį baltos yra okay, o per Kalėdas nupirkt viskio žaislinį buteliuką jau turi būti tabu? Neturi. Draugui, kuris mėgsta kokteilius arba draugui, kuriam neužilgo bus egzaminų sesija - šitas rinkinys tikrai pravers. 😀 Juokauju, žinoma, nemalšinkit streso alkoholiu jokiu būdu, bet ką čia pamokslauju, suprantat viską pačios. Kokteilių receptų galite rasti internete, stiklainių - Tiger parduotuvėje, įdomių šiaudelių taipogi galit ten rasti. Žinoma, galima sugalvoti ir kitokius derinius pagal dovanos gavėjo skonį. Pavyzdžiui, grietinėlė ir kava. 

SENAS MEGZTINIS - NAUJOS PIRŠTINĖS 

Tiesa ta, kad rankų darbo dovanos - pačios geriausios ir mieliausios dovanos. Tik su jomis yra viena sąlyga, kad jas reikia atlikti ypatingai kruopščiai. Tept lept gali būti fiasko. Todėl jei nesi prijaučianti rankdarbiams ir tai tau kelią šleikštulį, nemanau, kad verta šituo ir užsiimti. Bet jeigu norisi, patinka - štai idėja. Nemoki megzti - naudok jau numegztą. Iš seno megztinio, kurį taipogi gali rasti secondhand parduotuvėje už mažą kainą, gali pasiūdinti naujas, šiltas pirštines. 💟 Žinot ką, aš ir pati sau tokias pasidarysiu, manau, jei tik sutelksiu jėgas atsisėst prie rankdarbių. Jie ne mano cup of tea... 😀

TEMINĖ GROŽIO DĖŽUTĖ

Jei kada esat gavę, tai žinot, kad tokią dėžutę malonu išpakuoti visada. Tik čia esmė, ties kuria patariu susikoncentruoti - ne ties turinio gausumu, o ties kokybę ir dekoru. Ar tai įmestas gėlytės žiedas, ar kaspinėlis, ar net, kaip matote nuotraukoje, eglės šakelė - tam tikru momentu ir tam tikroje vietoje padėti dalykai sukuria įspūdį. O grožį mes juk visos suvokiame vis kitaip. Štai vieniem gražu, kai pasidažo. Kitiem gražu, kai sveika ir prižiūrėta oda, tretiem gražu, kai žmogus kvepia, dar kitiem - kai yra pavalgęs. 😎 Sukomplektuokit tokią dėžutę tam, kam dovanos dar trūksta ir pamatysit, kokia laimė juos aplankys ir kokia šiluma perlies visą jūsų kūną, kai tai stebėsit. 

SPALVINĖS TEMOS DĖŽUTĖ

Realiai, viena dėkingiausių dovanų dėžučių temų, nes į jas gali krauti absoliučiai viską, kas susiję su ta spalva. Išsiaiškink mėgstamiausią žmogaus, kuriam dėžutė bus skirta spalvą (o gal kaip tik - nekenčiamiausią😎) ir sudėk viską, ką rasi tokios spalvos. Patogu, nes gali krauti bet ką nuo skalbinių minkštiklio iki servetėlių, nuo balionų iki saldainių ir nereikės paaiškinti kodėl, kaip, kas ir kam, nes juk - spalva! Pastangų reikia įdėti mažiausiai, efektas didelis ir atrodys, kad stengeisi labai labai. Pati buvau su gimimo diena gavusi iš draugės dėžutę, pilną geltonų dalykų: užrašų knygelė, prausimosi kempinė, servetėlės, plaukų lankelis, nagų lakas ir t.t. Buvo vau! 💛 Tokios dovanos ypač tinka keičiantis dovanomis pvz. klasėje, kai nesugalvoji ką išsitrauktam žmogui padovanoti. 

Galbūt šovė į galvą jums kokia idėja ką padovanoti, nes jei ne, reikėtų susirūpinti - laiko liko visai visai nebe daug, vos kelios dienos. Labai smagu beje, kad sninga (bent jau pas mane) ir tikiuosi, kad Kalėdos bus su sniegu taipogi, nes nu jomajo tada, jeigu ne. 😒

7 komentarai:

 1. Aaa tu tokia šiaip kūrybinga tad nemaniau, kad idėjos bus matytos dešimt kartų internete, dėl to gaila, bet vistiek smagu sulaukt tavo naujų įrašų

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tos dėžutės žiauriai smagiai atrodo, būtų faina kažką panašaus padovanot. Tik va gaila, kad visos dovanos jau suruoštos guli giliam kampe ir nieko daugiau netrūksta... Ech, nieko, bus tų švenčių :DD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai gerai, kad tokia situacija! :D tikrai taip, švenčių dar bus ir idėjas verta pasitaupyti:))

   Panaikinti
 3. Pirma mintis pamačius - koks fainas įpakavimas!! Man kartais tai net svarbiau nei pati dovana, kad ir kaip tai psichiškai skambėtų :D Bet juk įpakavimą pirmiau nei dovaną pamatai! Man baisiai patiko kokteiliuko idėja - maniškiui labai patiktų ir mano geriausiai draugei, manau, irgi. Ypač kai ji neseniai išsiskyrė su draugu.. Jėga originaliai sugalvoti taip, bet aš turiu įtarimą, kad šiais metais aš nebespėsiu jokių rankų darbo dovanų prigamint - visiškas biziakas. BET, kai kuriems žmonėms jau žinau, ką dovanosiu, nes paprasčiausiai pasisakė :D (čia mano brolis labai atviras šiais metais :D), o vaikinas mano, žinau, kad seniai nori pravaryti su mocu arba lenktynine mašina, tai tiesiog va čekį iš čia padovanosiu: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/dovanu-cekis-100 Kažkaip pagalvojau, kad gal geriau pats išsirinks, nes aš ten tikrai nesusigaudau, kokie tie važiavimai būna - bet užtai galėsiu paerzint, kad jau dabar neišsisuks, nes kalba apie tai kokius metus :D Nu o apie kokteiliuko variantą dar pagalvosiu - gal sau pačiai reiktų pasidovanot :)))))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš esu visiška dovanų - rinkinių fanė. VISADA dovanų rinkinukus - nesvarbu, ar juos pirkau jau padarytus, ar pati susipirkusi detales jį sugormuoju. Bet man taip dovanos atrodo "turtingesnės", įvairesnės ir jaukesnės (o ką dar kalbėti apie galimybę smagiau supakuoti rinkinuką). Tai ir šiais metais neišimtis buvo, kad pirkau šį rinkinuką https://www.niekorimto.lt/rinkiniai-pigiau/labai-svarbus-rinkinukas_5941 savo gerai draugei. Tai dar planuoju pridėti keletą maisto dovanėlių (ji tikra smaližė, tai planuoju pati pagaminti triufelius pagal šį receptą http://dumenuliai.blogspot.com/2017/04/triufeliai-su-kokosu.html). O tada viską pakuosiu kartu. Labai patiko (taip nerealiai atrodo) teminė dėžutė (aš tik išsibrauksiu sau grožio :D ) ir pasinaudosiu pakavimo idėja :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai gražios ir kūrybingos dovanos, tačiau patys žinome, kad dažnai mums pritrūksta laiko ir idėjų tokioms dovanoms sukurti... Šiais metais man taip pat pritrūko laiko, bet gerai kad išgelbėjo internetinė parduotuvė, kurioje ir supirkau visas dovanas.

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015