Slider

WHITE AGAFIA: DIENINIS, NAKTINIS IR PAAKIŲ KREMAI

11/01/2017


Labas! Aš nežinau kada reikia pradėti rūpintis savo odos jaunyste, bet manau, kad tai reikia daryt kasdien, nes na, juk ne jaunyn einam. 😁 Tai šiandien noriu pakalbėti apie kremų liniją, padedančią išsaugoti odos jaunystę tiek dieną, tiek naktį, tiek ties paakiais. 😎

White Agafia produktus gavau išmėginti iš savo nuolatinės partnerės ir draugės - ELEVITA.LT. Elevita parduotuvėje galima rasti tikrai žibančių perliukų. Ypač plaukams. O taip, plaukams. Tačiau tačiau tačiau šiandien ne apie plaukus, o apie veido odą. Savo įrašiuką pradėsiu nuo dieninio kremo


Gamintojo aprašymas: White Agafia kremo pagrindą sudaro baltojo erškėčio aliejus and 5 patys efektyviausi jaunystę išsaugantys augalai randami Sibiro ir Baikalo regionuose. Baltosios erškėtuogės aliejus skatina ląstelių atsinaujinimą, prisotina vitaminu C, suteikia akivaizdų jauninantį efektą. Arktinė tekšė padeda sumažinti raukšlių atsiradimą. Sibiro našlaitė tonizuoja odą, suteikia elastingumą. Mėlynoji dedešva ir šventagaršvė minkština odą, suteikia švelnumą. Serbentų ekstraktas pasižymi raminančiu poveikiu, intensyviai maitina odą. Kremo sudėtyje yra unikali formulė Carefeel®, jauninantis Phyto kompleksas.

Sudėties pagrindą sudaro vanduo, kokoso, oktano ir dekano rūgščių esteris, glicerinas, cetearilo alkoholis, glicerilo stearatas ir saugus ingredientas Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, toliau seka ekstraktai.

Kas man nepatinka abejuose kremuose - tiek dieniniame, tiek naktiniame ir netgi šiek tiek paakių kreme - negreit įsigeria. Man visada su kremais iš Elevitos taip, jie braukosi ant veido, labai lengva padaugint, uždedi žirniuką, atrodo, pusę kūno išsitepsi. Labai sunku dozuot. Visas veidas baltas būna. 😁 Visų trijų produktų kvapas kaip gero, senovinio ūkiško muilo, visad naudodama šiuos produktus prisimenu savo mirusią bobulę ir įsivaizduoju ją lauke prie didelės geldos pasilenkusią ir skalbiančią. 😀 T.y. grynas švaros kvapas, bet jei jo nebūtų tai būtų dar geriau. Pats dieninis kremas yra lengvas, minkština ir drėkina veido odą, bet to norėtųsi daug daugiau. 


Kalbant apie naktinį kremą, tai jis man labiau patiko ir išsiskyrė aplamai iš kremų.

Gamintojo aprašymas: White Agafia kremo pagrindą sudaro baltojo erškėčio aliejus and 5 patys efektyviausi jaunystę išsaugantys augalai, kurie yra randami Sibiro ir Baikalo regionuose. Baltosios erškėtuogės aliejus skatina ląstelių atsinaujinimą, prisotina vitaminu C, suteikia akivaizdų jauninantį efektą. Arktinė tekšė padeda pašalinti raukšles. Sibiro našlaitė tonizuoja odą, suteikia elastingumą. Mėlynoji dedešva ir šventagaršvė minkština odą, suteikia švelnumą. Ši unikali kremo formulė sudaryta iš Carefeel®, naujausio jauninančio Phyto komplekso, vitaminų E, C, F, B8 ir P, kurie atstato odą ir suteikia jai sveiką išvaizdą. Serbentų ekstraktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, ramina, intensyviai drėkina odą nakties metu.

Sudėties pagrindą sudaro vanduo, kokoso, oktano ir dekano rūgščių esteriscetearilo alkoholis, odai naudingas taukmedžių sviestas, glicerinas, cetearilo gliukozidas ir toliau įvairūs ekstraktai. 

Kas man patinka šitame naktiniame kreme, tai kad pasitepusi juo prieš miegą, ryte neatsikeliu riebaluota oda. Šiaip jei nieko netepu ar paprastą drėkinamą kremą, ryte galiu ant veido kiaušinienę išsikept, o blizgėjimas praskaidrina niūriausią apsiniaukusią dieną. Tai negerai, nes reiškia, kad man miegant riebalai išsiskiria ir blokuoja poras, jos negali "kvėpuoti" ir darosi dar daugiau odos problemų. Tai su šiuo kremu to išvengiu, atsikeliu su vos vos pasiriebalavusia T zona ar tik nosimi. Būtent dėl šios priežasties naktinis kremas jau į pabaigą, o dieninis dar kaip naujas. 😁


Na ir paskutinis dalykėlis - paakių kremas-gelis. Iš tiesų respektas dėl pakuotės, pomputė visada laimi prieš bet kokį kitą kremo dozavimą. 😃

Gamintojo aprašymas: White Agafia paakių kremo-gelio pagrindą sudaro baltųjų erškėtuogių ekstraktas, kuris pasižymi atstatančiomis ir jauninančiomis savybėmis. Baltųjų erškėtuogių aliejus skatina ląstelių atsinaujinimą, prisotina vitaminu C, suteikia akivaizdų jauninantį efektą. Daūrinės rožės, sojų ir kviečių aliejus intensyviai maitina ir drėkina itin jautrią paakių odą, pašalina paburkimą ir lygina raukšles. Unikali kremo formulė yra prisotinta vitaminu C ir E, atstato odą, suteikia elastingumą ir sveiką išvaizdą. Kremas-gelis pašalina tamsius ratilus, paburkimus bei odos senėjimo požymius.

Sudėties pagrindą sudaro vanduo, oktildodekanolis, cetearilo alkoholis, glicerinas, saugus minkšiklis Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, gauruotojų sojų aliejus ir ekstraktai.

Nors ir vadinas geliu, nelabai kuo savo konsistencija skiriasi nuo kremų, gaaaalbūt šiek tiek lengvesnis jis ir labiau peršviečiamas, bet iš esmės principas toks pat. Blogai įsigeria, daug dozuojasi. Kvapas, kaip minėjau, taipogi toks pat kaip ir visos linijos.  Paprastai naudoju jį kartu su naktiniu kremu eidama gultis, bet kelis kart pabandžiau ir ryte, tikrai nuima paburkimą nuo paakių, aš kartais visa tokia užtinus kaip į akį gavus atsikeliu, o dar kai gelis pas mane paskutiniam stalčiuje prie pat žemės, ryte jis būna šaltas šaltas, tai taip gera užsitept. 😎 

Iš savo testavimų galiu pasakyt pagrindinius produktų pliusus: dieninis kremas jų neturi, naktinis kremas normalizuoja odos riebalavimąsi, o paakių kremas mažina paburkimą. Reikia jums šitų produktų ar ne, palieku spręsti pačioms. O juos rasti galite:

DIENINĮ KREMĄ: https://goo.gl/CuhUDp 4.19 eu
NAKTINĮ KREMĄ: https://goo.gl/kZS4EU 4.19
PAAKIŲ GELĮ: https://goo.gl/XXfVQ5  3.59 eu 

2 komentarai:


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015