Slider

VISI VSCO FILTRAI NEMOKAMAI

11/18/2017

Labas! Kai kurios galbūt žinote, kad VSCO programėlė telefone - bene geriausių nuotraukų redagavimo programėlių. Ji patogi, turi daug funkcijų bei gražių efektų, kurie, deja, kainuoja pinigą. Nenoriu pasirodyt kažkokia tai gobšuolė ar negerbianti kitų darbo, bet už efektą pinigų, kad ir 4 eurų man mokėti nesinori. Todėl radau būdą mėgautis efektais nemokamai, nes kažkas pasistengė ir sukūrė tokią versiją. Ar siunčiatės filmą nelegaliai, muziką ar filtrą... toks jau tas gyvenimas. 😁 Tad jei norit sužinoti kaip turėti visus VSCO filtrus, skaitykite toliau! 
Iš karto atsiprašau Iphone turėtojų, nes parodysiu būdą tik Android telefonams, kadangi pati turiu Samsung. Bet manau, kad yra kažkas panašaus ir Iphone'ams, tad galite pasiieškoti ir pabandyti. 😎

 1. Neturite turėti VSCO programėlės telefone. Jei ją turite, ištrinkite. Kitaip nebus galima suinstaliuoti dar vienos programėlės "ant viršaus". 
 2. Spauskite čia ir būsite tiesiogiai nukelti į parsisiuntimo puslapį. Nuėję paspauskite "atsisiųsti". 
 3. Kuomet  failą atsisiųsite, atidarykite jį. Telefonas išmes lentelę, kuri klaus, ar instaliuoti programą. Jūs spaudžiate "yes" ; "install" ar panašiai, priklauso ką rašo jūsų telefonas. 
 4. Baigta. Galite eiti ir naudotis visais filtrais. 
Jeigu nepavyko atsisiųsti telefonu. Bandykite tai daryti kompiuteriu. Atsisiunčiate, bus .apk failas, jį įdėkite į kokį nors telefono folderį per USB jungtį, tuomet susiraskite tą failą telefone ir darykite viską nuo 3 žingsnio. 

Jeigu neleidžia instaliuoti. Patikrinkite, ar telefono parametruose ("saugumas") nėra įjungta funkcija, neleidžianti instaliuoti svetimų, ne iš Google play parduotuvės, failų. Išjunkite šią funkciją ir turėtų leisti. 

Jeigu nepavyksta instaliuoti būtent šio failo, į google paiešką suveskite "all vsco filters apk download" ir pasibandykite atsisiųsti kurį nors iš pateikiamų. Bet manau, kad viskas bus gerai ir pavyks su šiuo, kadangi man pavyko. Dabar, kai turite visus VSCO filtrus, galite naudotis internete pateikiamais "receptais", kaip su tais pačiais filtrais ir dar kitokiais nustatymais, esančiais programose, galite varijuoti ir susikurti kažką dar įdomesnio. Kalbu apie šituos dalykus:


Daugiau jų rasite  paprasčiausiai į google paiešką įvedę raktažodžius "vsco filters". Labai fainas dalykas, jų pagalba aš pasidariau savo specifinį instagramo efektą. Beje, jei dar nesekat, pasekit mane instagrame - @peroksidine.lt 💣

KOMENTARUOSE PARAŠYKIT, AR PAVYKO, O JEI TURIT KOKIŲ BĖDŲ - SAKYKIT, PADĖSIU JAS  IŠSPRĘSTI! 🍌

9 komentarai:

 1. Jeigu jau prakalbom apie instagramą, tai Tavo feedas žiauriai nerealus <33

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ai, jau nebesistengiu, keliu viską, kas miela man pačiai... :D AČIŪ JEI TAIP MANAI <3

   Panaikinti
 2. Gaila, kad pati studijuodama grafinį dizainą skatini naudotis nelegaliomis programomis, spėju už savo darbą vis tiek norėtum gauti atlygį. Ar tai tavo kurtas logotipas ar Instagram filtras.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nesijaudink, efektų kūrėjai seniai jau gavę savo atlygius ir nesuka dėl to galvos :D nepradėkit man dėstyt gyvenimo pamokslų :D

   Panaikinti
 3. Net užsimaniau šitą programėlę parsisiust, nes nenaudojau anksčiau jokių efektų😃 Ačiū! Ir be to smagu sugryšti į ši blog'ą😊

  AtsakytiPanaikinti
 4. labaaaai aiskiai viska isdestai, ko daznai pasigestu pas kitus blogerius + nereaaaalus tavo instagramas💘

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. vizualas mano stiprioji pusė :D jei nepakerės tekstas, tai stengiuos, kad pakerėtų išdėstymas... :DD
   aaačiūūū 💘💘💘

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015