Slider

TUŠTUČIAI #2

11/30/2017


Prisikaupė pas mane jau nemažai  išbaigtų produktų, tai pamaniau, kad gal jau laikas juos aptarti. Nes kuo daugiau pakuočių, tuo ilgesnis įrašas, o šis jau ir taip nusimato netrumpas. 😀 Seniau nerašydavau šitokių įrašų, bet po to ėmiau pastebėt, kad išbaigus produktą iki galo, nuomonė neretai pasikeičia į vieną ar kitą pusę. Tad mano pareiga tai pasakyt. Šį kartą jūsų dėmesiui - 15 pakuočių. 
Į šį tuštučių įrašą įeina: plaukų priežiūros, veido priemonės, kūno purškiklis bei dekoratyvinės kosmetikos vienas dalykas. Na ir keletas mėginukų.


Manau, kad pradėsiu nuo vienos didžiausių grupių - veido priežiūros priemonių. Dauguma iš jų turi savo atskiras apžvalgas, nurodysiu tiesiogines nuorodas į jas, jei norėsite perskaityti plačiau.


The Organic Pharmacy prausiklis riebiai odai su pipirmėte. Išnaudojau visą ir labai buvau juo patenkinta. Pripratau ir prie aitraus kvapo, prie visko, išmokau ir į akis neprisitrint jo. 😀 Nuomonės nepakeičiau, kaip ir minėjau apžvalgoje, labai viską švariai nuplauna, netraukia odos. Mielai kartočiau, jei tik leistų studentiška kišenė. Alkmene kremas su arbatmedžio aliejumi mane visada gelbėdavo. Jis mažina skaudančių spuogų raudonį bei patinimą, numalšina tą beprotiškai nemalonų skausmą. O pasitepus einant miegot, ryte atsikeli su jau baigiančiu užgyt spuogu. Apie jį kalbėjau čia. Avene drėkinanti veido kaukė. Atskiros apžvalgos neturi, nes kažkaip manęs nesužavėjo. Kaukė kremo konsistencijos, balta, užsitepi, palaikai ir nuplauni. Nepastebėjau kažkokių didelių pokyčių ar kad oda būtų labai padrėkinta. Palaikyti drėgmei, manau, čiki, bet šiaip nežinau ar labai sausai odai ji teiktų pastebimos naudos. Na, o Avene kremas sudirgusiai odai man tikrai labai patiko ir jį sunaudojau. Ypač patikdavo po dušo, kadangi aš juos mėgstu karštus, veido odai tai itin nepatinka, dėl to visad nuramindavau šiuo kremu. Apžvalgą rasite čia.  https://peroksidineblondine.blogspot.lt/2017/09/avene-kremas-ir-serumas-veidui.html  Oda prausiklis su glikolio rūgštimi taip pat jau senokai baigėsi. Apžvalga yra - https://peroksidineblondine.blogspot.lt/2017/05/prausiu-veida-rugstimi-oda.html Palaipsniui oda priprato prie to dilgčiojimo prausiant veidą rūgštimi, todėl dabar jau galiu duot visas 5 žvaigždutes iš 5. Tikrai padėdavo apramint odą nuo spuogų, kai ją jie tiesiog atakuodavo dešimtimis.

Dabar pakalbėkime apie plaukus.


Turėjau visą rinkinį š Live clean, skirtą dušui/voniai. Ką pabaigiau jau, tai kondicionierių, o ir muilas eina į pabaigą. Na, kondicionierių sunaudojau tik kad sunaudot ir nestovėtų, o šiaip nelabai patiko jis man. Taip, lengviau plaukai šukavosi ir be galo skaniai kvepėjo, bet nežinau kame esmė, nors ir sudėtis aliejų pagrindu, man vis jausdavosi kažkoks sausumas po šitos priemonės. Nesuprantu kodėl, bet tas jausmas man nepatiko. Tai sunaudojau tai plaukams, tai prieš kojų skutimą. 😀 Bet kvapas tikrai dieviškas ir ilgai išliekantis bei aitrus. Kai išsiplauni galvą, vakare eini namo po paskaitų, vėjas papučia ir užuodi savo plaukus. Tas tikrai didžiulis pliusas, atsakau. Apžvalga yra čia. Na, ir dabar labai labai labai noriu atsiprašyti Oblerikha Siberica kondicionieriaus iš kelioninio rinkinio, kurį vasarą apžvelgiau štai čia. https://peroksidineblondine.blogspot.lt/2017/08/natura-siberica-kelioninis-rinkinys.html Sakiau, kad nieko gero iš jo ir tegu jis eina  tolyn, bet kuomet pritrūkau kondicionieriaus ir "iš bėdos" išsitraukiau šį, sunaudojau ir po to "verkiau", kad sunaudojau jau. Ilgiau palaikius šitą dalyką, plaukai nerealiai švelnūs palieka ir purūs, lengvi, gražiai krentantys. Labai geras kondicionierius, tikrai. Aišku, dėl kvapo neapsigalvojau, nepatinka jis man, o ir plaukuose lieka.

Apie keletą mėginukų.


Visai patinka man mėginukai. Bet tik tada, kai išmėginu kažką ir suprantu, kad man netinka. O kai išmėgini ir labai nori pilno, tada ragai. 😁 Išmėginau John Frieda sheer blonde šampūną ir kondicionierių, kurie šviesina plaukus. Žinoma, po vieno naudojimo nieko nepašviesino, bet iš esmės labai patiko. Tiek šampūnas, tiek kondicionierius. Visų pirma - nerealus kvapas. Nemoku apibūdint jo, bet kvepia saldainiais. Ir taipogi kvapas ilgai išlieka plaukuose. Šampūnas labai lengvos konsistencijos ir malonu plaut plaukus, greit išsiplauna. Kondicionierius taipogi suteikia viską plaukams, ką turi suteikt. O Saphira priemonių tikrai norėčiau pabandyt. Po šitos plaukų kaukės kvapo ir poveikio negaliu atsigaut. Nerealus dalykas, plaukai lyg ką tik iš kirpyklos ir nors aš čia visą laiką jau kalbu apie kvapus, šitos kaukės kvapas taipogi ne-re-a-lus! Toliau - du veido bei kūno prausikliai iš Avene bei iš A-derma. Avene - gelinės konsistencijos, A-derma - aliejinės. Mažiausiai gal man patiko tas žydrame buteliuke. Neįveikdavo makiažo likučių, tai kažkaip abejojau, kad švariai prausia apskritai. Bet nei vieno iš jų nenorėčiau didelio produkto.

Dar apie kvapus...


Jau išbaigiau seniai iš Eurokoso namo parsitemptą kūno purškiklį. Kas liečia išsilaikymą, tai lievas tas purškiklis, neilgai kvepia. Be to, kvapas kaip kokio alkoholinio gėrimo. Nors ir maža ta kaina jo, vistiek nerekomenduoju leist nei euro ant jo. 😀

Na, ir paskutinis produktas.


Mano jau daug kartų išgirta ir daug kam rekomenduota Isadora cover up pudra. Seniai aš ją jau subaigiau, tuščią mėtėsi, taip ir neįtraukdavau, pamiršdavau įtraukt į tuštučius. Ji yra nuostabi. Tikrai geras produktas. Apžvalga seniai parašyta čia. https://peroksidineblondine.blogspot.lt/2016/11/isadora-foundation-concealer-pudra-ir.html Tikrai kartočiau ir naudočiau dar. Puikiai maskuoja, lengva, gerai sklaidosi, ilgai laikosi. Tik geriausi žodžiai apie šį dalyką.

P.S. nesupykit, kad nepadariau kai kurių nuorodų aktyviomis, tiesiog blogeris kažko ožiuojas ir mėto errorus, niekaip negaliu jų padaryt click-able. 😡

8 komentarai:

 1. Mano manymu, kūno dulksna jusy berry kvepia skaniai ir kvapas išbūna normaliai. O šiaip šis įrašas man visai patiko. Sėkmės! ��

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na čia savaime aišku, nėra idealaus produkto, kuris patiktų visiems. :)

   ačiū tau!

   Panaikinti
 2. Kokios kokybiškos nuotraukos, žiauriai ryškios ir fainos!! Ir įrašas liuks :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, pakeiciau telefona, dabar jis su geresne kamera, tai siek tiek geresne nuotrauku kokybe bus:))

   Panaikinti
 3. Ir aš pastebėjau geresnę nuotraukų kokybę, nu žiauriai fainai!!! :o
  Kažkodėl labai užsimaniau išmėgint kažką iš Odos, heh, gimtadienis artėja... :DD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip man patinka tokio tipo įrašai🦊🌸❄️😌

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015