Slider

ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR NUDE

11/08/2017


Sveikos! Estee lauder gerbėjoms naujas kąsnelis - doauble wear pudra, kuri lengvesnė, padeda sukurt tą "no makeup makeup" efektą , bet kad jis išliktų visą dieną. Double wear stay in place pudra, kuri turi pilną maskavimą, žinau, jau yra išgirta ir daugybės moterų pamėgta pudra, tačiau natūralistės neliko nuskriaustos, ši naujiena kaip tik joms. 😊

Visada labai įdomūs kitų atsiliepimai, bet juos skaitau tik tada, kai tą produktą pamėginu ir žiūriu, ar sutampa su mano įspūdžiais. Nes kai perskaitau iš karto prieš naudojant, susidarau tokį įspūdį kad pvz. negera ir tada atrodo, nu kad rimtai negera arba atvirkščiai. 😁 Tai kad nebūtų to išankstinio nusistatymo, perskaičiau tik dabar atsiliepimus. Įvertinta 4.1 iš 5, bet kai duoda 4 žvaigždutes, sako kad "love it amazing best foundation", o kodėl tos vienos žvaigždutės nedasiekia, nepasako, tai tikriausiai dėl to, kad dozatoriaus nėra. 


Ką galiu pasakyt, tai kad aš kaip išmėginau šitą makiažo pagrindą, taip ir nenoriu dabar nieko kito. Nors ir mano veidas pastoviai nubarstytas spuogais, kaip keksiukai pabarstukais, nors ir diskoloraciją yra labai didelė, raudonis taipogi nėra svetimas jaunuolis ant mano veido, o ši pudra žada tik lengvą - vidutinį maskavimą, man ji užmaskuoja viską labai puikiai. Kaip koks šilko šydas užsideda ant veido, nereikia kraut kelių pudros sluoksnių ir dar maskuoklio, ko pasekoje jau viskas atrodo nebegražiai, jau matosi kaip labai aš stengiausi užglaistyt visas veido prblemines vietas. Tai dėl maskavimo aš buvau nustebus, kaip toks vandenėlis (labai skysta konsistencija) gali maskuoti taip gerai. Aišku, tikrai nėra tas maskavimas kaip sunkios kokios pudros, kai ten  užsiglaistai ir varai. Bet bet, kaip ir minėjau, viską paslepia labai subtiliai. Užbaigimas satininis, tiesa, kad ji "užsibaigtų" reikia šiek tiek ilgiau palaukti, kelias minutes, kadangi tai yra krempudra vandens pagrindu. Tai kai užsitepi labai blizga, bet su laiku blizgesys dingsta. 


Dėl atspalvių. Gavau pabandymui 3 ir spėkit, kuris man tiko. Iš dalies tiko, norėtųsi dar šviesesnės tonu vienu, bet šiek tiek sužaidus su kaklu, rezultatas nėra tragiškas. Tai man tiko Desert beige. Ko tikrai nesitikėjau, buvau beveik tikra, kad man pagal odos toną ir spalvą tiks Fresco, kai žiūrinėjaus ant rankos. Bet bet bet, kai užsitepiau ant veido, tai pamačiau tą kaukę, kurios tikrai nenoriu. Manau, man labiausiai tikrų atspalvis Bone, kuris yra tarp pasirinkimų. Arba Pale, nes mano oda nėra šilto tono, labiau šalto. 

Makiažo pagrindą paprasčiausiai aplikavau kempinėlę, kaip ir esu įpratusi. Tad žinau, jog su ja tikrai draugauja, o kaip su šepetėliu - nežinau, nes nesinaudoju. Kad visą dieną išlieka tai neišlieka, ypač tose vietose, kur aš labiausiai rankom liečiu - smakras, kai pasiremiu galvą ranka, taipogi nuo nosies labai greit dingsta, kaip ir 95% visų kitų makiažo pagrindų. 😁 Dozatoriaus neturiu ir nežadu įsigyti, pudrą  "pasiimu" su šepetėliu, tiesiog įkišu į buteliuką ir pasitepu ant veido, o tuomet kempinėle išskirstau. 


Beje, šis makiažo pagrindas man nekemša porų, kadangi kiek dėvėjau, neatsirado naujų spuogų, kas pas mane yra neišvengiama, nešiojant pudrą. Vakar užsidėjus buvau Catrice made to stay, didesnio maskavimo ir bam, šiandien turiu ant smakro gražuoliukų raudnosiukų. 😁

Tai labai rekomenduoju šį makiažo pagrindą toms, kurioms patinka lengvas efektas, jokios kaukės, maloni konsistencija ir odos nedirginantis, kokybiškas produktas. 

KUR RASTI: Douglas'e yra. 
KAINA: Originaliai 42$, pas mus apie 49 EU 
Arba galite pirkti iš manęs pigiau - rasite čia. 

4 komentarai:

 1. Atsakymai
  1. visos pudros tepa, ypač jei neužfiksuotos biria/kompaktine pudra. :) nėra stebuklingos, kuri uždžiūva taip, jog niekur pėdsakų nepaliktų, tai būtų nenaudinga ir mūsų odai :)

   Panaikinti
  2. Estee Lauder Double wear ankstesne, netepa nei trupčio, baltos golfytės nėra ištepusi... :?

   Panaikinti
  3. nu stebuklinga pudra pasitaikė, ką bepridursi :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015