Slider

TUŠTUČIAI #1

10/26/2017


Labas, merginos! Aš šiaip nedarydavau tokio tipo įrašų kaip tuštučiai, bet kadangi pastebėjau, jog naudojant produktą ilgą laiką ir sunaudojant iki galo, dar pastebi tokių niuansų, kuri nepastebi naudojant trumpesnį laiką, tai kad juos pridurti, manau, bus naudinga apie tuos pačius produktus pakalbėti dar kartą. Tai šiandien rašau apie 5 neseniai pabaigtus ir išbaigtus produktus. 💣

Taigi išbaigiau iki galo, kaip ir minėjau, 5 produktus: KEUNE purškiklį plaukams su keratinu, MAYBELLINE FIT ME kreminę pudrą (jau trečia pakuotė), ORIGINS šveičiamąją pudrą, MAYBELLINE lūpų pieštuką ir BOMB COSMETICS plaukų kaukę. Paspaudę ant šių pavadinimų Galite rasti kiekvieno jų apžvalgas atskirai.


Šitą purškiklį sunaudojau ant šlapių plaukų, kadangi po to geriau juos eina iššukuoti, plaukų šepetys geriau slysta plauku ir jo nenupeša. Nuomonė apie jį kaip ir nepasikeitė, man patinka kvapas, patinka kad kaip ir sakiau lengviau plaukai šukuojasi ir būna paklusnesni juos formuojant, kad ir pvz. sukant garbanas plaukas labiau ir greičiau pasiduoda karščiui ir nereikia jų kepti. Ar pirkčiau dar? Ko gero ne, ieškočiau labiau patinkančio produkto. 


Maybelline kreminės fit me pudros sunaudojau jau trečią pakuotę nuo to laiko, kai tik ją atradau. Mano oda riebi, todėl labai draugauja su šiuo makiažo pagrindu. Labai natūraliai ir neperkrautai atrodo, nėra kaukės efekto, nereikia net ypatingai paruošt veido odos prieš ją naudojant, todėl visad gelbėdavo tomis situacijomis kai reik greit ir dabar pasidažyt. 😀 Lengva, man neužkemša odos porų, todėl "panešiojus" pudrą ilgiau, neatsiranda spuogų. Man labai tinka ir patinka, pirksiu dar tikrai. Apie plaukų kaukę. Sunaudojau aš ją visą, nors ji man ir nebuvo pati mėgstamiausia kaukė iš visų turimų. Nu man kapas nebuvo prie širdies tiesiog, tai aš naudojau ją kartu su labai skaniai kokosais kvepiančiu kondicionieriumi, tai buvo viskas čiki. Tai būtent medaus kaukės nekartočiau, bet žinau, kad yra dar vanilės "skonio", tai šitą gal ir pagriebčiau. 😁


Apie Origins šveičiamąją pudrą tik geriausi žodžiai. Kaip yriau nuo pirmų naudojimų, taip giriu ir dabar. Labai patiko, kartočiau dar šimtą kartų, bet čia gan brangus malonumas, tai kažin kada dar galėsiu sau jį leisti. Bet. Tikrai geras dalykas, švariai ir švelniai nušveičia odą, išvalo ją ir atgaivina. Reikia labai nedidelio kiekio, naudojau ir džiaugiausi tikrai ilgai. Na, o Maybelline lūpų pieštukas man patiko, spalva ir pigmentacija čiki, bet kai pradėjau naudoti, pastebėjau, kad labai daug naudojasi, o kiekis visa nedidelis, tai aš su juo pasidažiau max 10-15 kartų, kas yra tikrai labai mažai, kitus lūpų pieštukus naudoju ir jų dar yra daugiau nei pusė. 😁 Tai labai ne ekologiškas reikalas, o kainuoja tai nemažai. Nepirkčiau dar būtent dėl tos priežasties. 


Tai tokie mano įspūdžiai, tikiuosi, kad jie padės apsispręsti dėl vienų ar kitų produktų (ne)pabandymų, dėl ko aš čia jums ir rašau. Iš tiesų tai dabar susitvarkiau dienotvarkę ir blogui skirsiu daugiau laiko, nei iki šiol pastaruosius mėnesius. Tai susitiksime dažniau, laukia daug konkursų, mielosios, noriu jus visas palepinti, kad skaitot ir būnat su manimi. Tikiuosi, kad vėl būsit aktyvios ir su mielu noru pas mane užsuksit ir vėl plepėsit ir nepaliksit manęs "seen". 😀 Ačiū ir iki! 


2 komentarai:

  1. Cha, pasiilgai mūsų aktyvumo? Mes tavojo taip pat😉 O jei rimtai tai bent jau aš tai dažnai užeinu ir žinoma laukiu tavo įrašų!

    AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015