Slider

ORLY NAGŲ LAKAS IR TOP-COAT | VITRINAPRO.LT

10/31/2017


Labas, panos! Tiesa ta, kad pas mane apie nagus labai mažai kalbama, o mažai kalbama todėl, kad pas mane būna dvi nuotaikos - arba prižiūriu nagus ir lakuoju juos kelis kart per savaitę arba pusę metų tiesiog nieko nedarau. 😁 Dar kai turiu užknisančią priklausomybę lupinėt nagų laką, tai išviso man košmaras, tik nulakuoju ir nukrapštau, atrodo, kaip prieš savaitę lakuoti. Bet būna tų stebuklingų dienų, kai kažką ir nagams išmėginu bei aprašau. Tai šiandien ta diena. 😎 Apžvelgsiu ORLY nagų laką ir top-coatą, apsauginį/viršutinį nagų lako sluoksnį. 

Šias dvi priemones gavau išmėginti iš VITRINAPRO.LT, tad labai ačiū jums už galimybę. Kad gerai ištestuočiau top-coatą, vieną ranką nulakavau tik su nagų laku, kitą su nagų laku ir top-coatu ant viršaus. 


Aišku, žiauriai "abydna", kad iš tokio gausaus spalvų ir atspalvių pasirinkimo gavau tokią nuobodžią spalvą nagams lakuotis. Nes jei ne nuobodi spalva, tai dar būčiau kentėjus, o šiaip tai aš jį mesiu tikriausiai lauk, nes nu nepatinka man jis. Labai greit atsilupa netgi su top-coatu. Su apsauginiu sluoksniu rankos nagai man net greičiau atsilupinėjo nei tie, kur be. 😃 Tai aš jau buvau benurašanti ir laką, ir coatą, bet sakau ai, dar suteiksiu vieną galimybę ir ką padariau tai pasiėmiau savo mėgstamo nagų lako ir nusilakavusi nagus padengiau juos apsauginiu laku (top-coatu). 

Va tada tai bomba, man patiko, nagai  ilgiau nenusilupinėja net dirbant, plaunat indus ar mirkstant vonioje. Tai apsauginiam sluoksniui duodu didelį respektą. Jis ne tik apsaugo bet ir suteikia daugiau švytėjimo ir blizgėjimo jau nulakuotam nagui. 


Top-coato aplikatorius labai patogus, nors ir mažytis, ant jo labai daug produkto "telpa" ir užtenka vieno pakabinimo visai rankai, t.y. visiems penkiems pirštų nagams. 😁 Tai žodžiu, ką apibendrintai noriu pasakyt - nagų lakas man nepatiko ir spalva, ir tuo, kad nesilaiko jis man, na va, o apsauginį laką tai tikrai rekomenduoju, neprašausit. 

Abu dalykėlius rasite VITRINAPRO.LT ir dar daugiau ten rasit ir ne tik nagams. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015