Slider

MAYBELLINE MATTE INK LŪPŲ DAŽAI IŠLIEKANTYS IKI 16 VAL.

10/15/2017


Labas, merginos panelės mergaitės ir moterys! Labai gera ir vėl su jumis sveikintis, nes senokai to nedariau. Ne paslaptis, kad esu užsivertusi visokiausiais darbais, kolegija  man paleka laiko tik poilsiui ir tai per mažai. 😁 Bet tas krūvis toks malonus, nes darau tai, kas man iš tiesų patinka - kasdien kuriu. Bet nepamiršau ir kitos savo aistros - kosmetikos. Tad kai gavau Maybelline naujienas, neatsispyriau ir skubinau save greičiau pabaigti blogo naujinimo darbus ir pradėti vėl rašyti apžvalgas. Tad štai tie kaltininkai, naujieji lūpdažiai, kurių dar iki šiol negaliu nusiplauti... 💋😁

Aš visuomet, kai gaunu lūpdažius, praswatchinu juos ant rankos, nes tai greičiau nei teptis ant lūpų, vėl valytis ir vėl teptis. Pajunti ir konsistenciją, pamatai pigmentaciją ir spalvas, na ir tapogi išsilaikymą. Tai jokie išskirtiniai buvo ir šie lūpdažiai. Sužavėjusi pakuotė ir kvapas, o vėliau ir spalvos, staiga paradoksaliai mane nuvylė. 😃 Ne tai, kad produktas lievas ar ką, bet aš iki šiol negaliu nuo rankos atplaut į odą įsigėrusio pigmento. 

Ačiū dievui, kad nuo lūpų lūpdažiai nusivalo daug lengviau, nei kad nuo rankos. Gamintojai žada iki 16 val. išsilaikymą, o aš galiu drąsiai tam pritart. Čia tiek valandų laikys jei ir gersi, ir valgysi, o jei ne, tai ir dar ilgiau. 😄 Dabar pakalbėkime apie spalvas


Lūpų dažų užbaigimas pilnai matinis, tik aš nelaukiau, kol jie man uždžius, kadangi turėjau parodyti tikrai nemažai spalvų, o juos nuvalyt labai sunku, tai lūpas tiesiog reikia trint. 😀 Po 8 lūpų dažų "matavimosi" man jos ir taip jau degte degė, jei dar būčiau laukus kol išdžius, visai lūpas būčiau nutrynus.. .😀 Asmeniškai man labiausiai patiko 15 lover atspalvis, pats gražiausias, nešiojamiausias ir visoms tinkantis nude atspalvis, galiu duot savo galvą nukirst, kad jis bus best seleris, perkamiausias ir ties šitu atspalviu visad bus pustuštės lentynos. 😁 Paminėsit mano žodžius. Dar pastebėjau, kad kaip gera būt blondine - nei vienas lūpų dažų atspalvis nekontrastuoja su plaukų spalva ir kad ir kaip pasidažysi - tiks. 😎 Pati lūpdažio konsistencija visų daug maž vienoda, tik 05 ir 40 atspalviai linkę sluoksniuotis. 


Lūpdažiai, mano nuostaba, labai minimaliai sausina lūpas. Kas tikrai yra wow vien dėl to, jog jie ilgai išlieka. Paprastai tokie ilgai išliekantys matiniai lūpų dažai visiškai negaili lūpų ir iš jų išsunkia visą gyvybę per kelias valandas, bet šitie kažkuo kitu, ne lūpų gyvybe maitinasi. 😁 Viskas apie šiuos lūpdažius būtų gerai, jei ne vienas minusas - lipnumo jausmas. Jo, lūpos limpa viena prie kitos, netgi tada, kai lūpdažis jau seniai gerai išdžiuvęs. Tikrai nėra malonu. Lūpas padengus biria balta pudra šis lipnumo jausmas dingsta, bet pudra pasausina lūpas, tai jei atsikratai lipnumo, kitas dalykas kankina - sausumas. Situacija nėra labai bloga, tik įspėju, kad taip yra. Po kelių valandų nešiojimo prie to tiesiog pripratau, negalėjau atsidžiaugt - sėdi, valgai, geri, pažiūri į veidrodį - tobulos lūpos. 😎 Tikra svajonė, myliu ir nešiosiu šituos. 

Tai mažas reziumė toms, kurios tingi skaityti visą įrašą: 
 • minimaliai sausina lūpas, bet yra lipnumo jausmas;
 • tikrai išlieka labai labai ilgai net valgant ir geriant;
 • pigmentuotos ir intensyvios spalvos, išskyrus 05 ir 40 sluoksniuojasi;
 • malonus kvapas, patogus aplikatorius;


KUR RASTI: Eurokos, Drogas ir kt. parduotuvėse, kur yra Maybelline kosmetikos stendai.
KAINA: apie 9 EU 


8 komentarai:

 1. Labai graziai atnaujinai bloga! vel uzeidinesiu po 10 kartu i diena vien pasiziuret :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Negaliu atsižavėti tavo darbu šiam blogui! Viskas atrodo taip nerealiai 😍😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 3. Makiažai man visuomet yra stebuklai. Todėl nė nevargsiu sakyti, kad darbas įstabus.

  Bet..mergyt, KOKS KŪRYBIŠKAS, aiškus ir visoks kitoks gerąja prasme yra informacijos pateikimas!!! Trys šauktukai, nes tai mane pakerėjo.

  Tu šauni!

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015