Slider

MAKIAŽO VALYMO PIRŠTINĖ - NEREIKIA JOKIO VALIKLIO - TIK VANDENS

10/27/2017


Labas! Šiandien noriu jūsų dėmesį atkreipti į labai įdomų produktą, kurį gavusi aš buvau labai skeptiška. Makiažo valymo pirštinė, kurią reikia tik sušlapinti ir visas makiažas, net sunkus ar vandeniui atsparus - bus nuvalytas be didelių pastangų. Pasakos - pamaniau. Mano makiažo kartais neįveikia net valikliai, reikia plauti per du tris kartus. Tai labai knietėjo išmėginti ir, žinoma, norėjau, kad mano spėjimas pasitvirtintų. Ar pasitvirtino? 😎

Deja, bet ne. 😀 Bet apie viską iš pradžių. Pirštinę ir mažą antpirštį išbandyti man atsiuntė Drogas, tad jeigu norite tokios ir jūs, ieškokite ten. O kad ieškosite - tikrai žinau. 


Gamintojo aprašymas: 
Visų tipų odai.
Dėka patentuotos mikro pluošto technologijos, GLOV pirštinės tik su vandens pagalba švelniai ir greitai nuvalo makiažą. Valymo proceso metu toksinai pilnai eliminuojami. Šios pirštinės lyg magnetas sugeria makiažą.
Unikalios mikro pluošto dalelės yra šimtą kartų plonesnės nei žmogaus plaukas, jų forma panaši į žvaigždės, dėl to lengvai nuvalo makiažą nepažeidžiant odos.
Pagrindiniai GLOV privalumai:
Pašalina sunkų ir vandeniui atsparų makiažą
Kruopščiai nuvalo odą ir pašalina sebumą
Tinka jautriai odai
Išsaugo natūralų odos hidrolipidų barjerą
Skatina mikrocirkuliaciją ir išvalo odą
Be problemų nuvalo veido kaukes
Puikiai tinka keliaujant
Ekonomiškas sprendimas – pakeičia valiklius ir tonikus
Pagaminta Europoje

Žinokit, žiauriai švelnus ir patogus dalykas. Sušlapini ir nuvalai makiažą be jokių problemų. Nereikia apskritai jokio valiklio/micelinio vandens/toniko ar kito produkto. Vieną veido pusę nuvalai, apverti pirštinę, nuvalai kitą. Net nereikia smarkiai trinti, tiesiog masažuoji odą ir visi nešvarumai lieka ant pirštinės, kurią tiesiog vėliau galima išplauti muilu ir išdžiovinus naudoti dar.


Taipogi turiu mažą antpirštį, kurį užsidedi ant piršto ir gali sau atsargiai ir švariai nusivalyti sau akių makiažą. Bet jis nėr būtinas, kadangi puikiai prie akių galima prieiti ir jas nuvalyti su didžiąja pirštine. Iš tiesų man odai labai patinka, kad ją prausiu tik su vandeniu ir daugiau niekuo. Kuo mažiau ją dirginu, tuo ji mažiau man knisa protą. 😁 Tai šitą daikčiuką stipriai rekomenduoju toms, kurių odą jautri ir dirgli, problematiška. Bet nebūtinai, pirštinę galima naudoti daug kartų iki 3 mėnesių, taip kad sutaupymas garantuotas, nes nepirksite valiklių.


Veikia, naudoju ir jums rekomenduoju bei pasirašau, kad geras dalykėlis. Ypač kelionėse sutaupo vietą, nes va, jau ir valiklių nebereikia imti. 😀

KUR RASTI: parduotuvėse DROGAS
KAINA: pirštinės apie 17 eu , antpirštis apie 5 eu 

2 komentarai:

  1. Galėjai pasirodyt su makiažu ir tuomet kaip jis nuvalė parodyt, nes skaitėsi kaip reklama. Žinoma nepiktai aš čia sakau :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. cia ne video , man sunku parodyt procesa kaip nuvalo, juk as galiu su bet kuo kitu nusiplaut ir sakyt va cia ji nuvale :D tenka tik pasitiketi mano zodziu, tad jei nenorit, netikekit ir nepirkit, neverciu, o pas mane visos apzvalgos yra nuosirdzios ir nera jokios reklamos, as uz tai pinigu negaunu :D

      Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015