Slider

MAKIAŽAS SU AVON MARK | #YESCHALLENGE

10/20/2017


Labas, mergaitės! Aš  taipogi kaip ir dauguma blogerių/vlogerių, priėmiau Avon metamą iššūkį ir dalyvauju konkurse, kuriame reikia sukurti makiažą su Avon Mark kosmetika. Taigi traukiausi amuniciją ir mėginau sukurti kažką tokio, kad atspindėtų mano asmenybę, būdą ir dabartinę nuotaiką. 😛 Įvertinkite, kaip man sekėsi! 💖

Sutikusios dalyvauti, blogerės gavo didžiules dėžes Avon Mark kosmetikos, su kuria turėjome ir apsieiti. Tad kiekvienai dalyvei sąlygos buvo vienodos - tokios pat kokybės kosmetika, kas yra tikrai labai įdomu, įdomu pažiūrėti, kiek skirtingų variantų bus galima iš to sukurti. 


Taigi, kaip ir visus makiažus, taip ir šį, pradėjau nuo veido paruošimo. Jam paruošti naudojau praimerį/bazę (J), kuri sulygina veidą ir leidžia gražiau dengtis kitoms priemonėms ant viršaus. Taipogi labai mėgstu prieš pat tepantis pudrą, veidą labai labai minimaliai sudrėkinti makiažo fiksatoriumi (Y). Taip iš makiažo pagrindo galima išpešti didesnį maskavimą. 


Iš kart po šitos procedūros ėmiausi veidą "tvarkyti" toliau. Su šepetėliu ir maskuokliu (M) užmaskavau visas problemines veido odos vietas. Kadangi pas mane jų daug ir jos ryškiai matomos, maskuoklį aš dedu prieš kreminę pudrą. Taip geriau viskas "užsiglaisto", nei kad atvirkščiai. 


Maskuoklio dar nesklaidau, dedu ant kempinėlės (E) kreminės pudros (K) ir tada kartu su ja viską sklaidau ant veido. Lengvais tapšnojimais išsklaidau priemones, tuomet pažiūriu, kur dar trūksta maskavimo ir kartoju maskuoklį. Po to imu kabuki šepetėlį (D), merkiu jį į birią baltą pudrą (N) ir užfiksuoju kremines priemones ant veido. Nepadauginu, uždedu ploną sluoksnį. 


Kol kas veidą palieku ramybėje ir einu prie akių. Iš pat radžių, akių vokus padengiu šešėlių baze (U). Ploną vos matomą sluoksnį įtapšnoju tiesiog pirštu. Visą voką neryškiai padengiu kreminiu bronziniu šešėliu (S). Jis padės pagrindą ir leis lengviau dirbti su lūpų dažais, kuriuos aš tuoj tuoj dėsiu ant akių. Taip, lūpų dažus, mat sukomplektuotoje dėžutėje nė su žiburiu nerasi šešėlių, kurie atskleistų mane. 


Dabar pasiimu matinį lūpdažį whipped latte (C) ir dengiu juo voką nuo vidinio akies kampučio iki voko pusės. Tai padariusi iš karto užtvirtinu lūpdažį biria pudra, kurią naudojau ir veidui. Tuomet pasiimu kitą lūpdažį, kuris vadinasi pinking about you (A) ir pabaigiau padengti likusią voko dalį. Kadangi rožinė gaunasi per šalta, aš įdedu šiek tiek, labai mažą taškiuką irresistible lūpdažio.ir sumaišau su rožine. Tada taipogi užtvirtinu biria pudra. Į akies vidinį kamputį kur dėjau whipped latte, dar pieštukiniu šešėliu vanilla (T) perbraukiu ant viršaus. 


Po to, paimu atspalvio passion it ir pabrėžiu apatinę blakstienų liniją. Taipogi išsklaidau. Tuomet pasiimu flomasterinį akių pervedimą ir nupiešiu katės akis. Neskubant, nesinervuojant. 😁 Kuomet nupiešiu pravedimą, akis šiek tiek palieku ramybėj ir pakylu aukščiau - ties antakiais. Pasiimu kirstą šepetėlį (G) ir merkiu jį į antakių gelį (R). Mažais brūkšneliais, pradedant nuo antakio vidurio brėžiu linijas ir užpildau antakį. Kur reikia, gelį prasklaidau su šukelėmis. 


Pabaigusi antakius, sugrįžtu prie akių ir imuosi blakstienų. Blakstienos yra mano mėgstamiausia dalis, kadangi kai jas pasidažai, visas vaizdas tiesiog pagerėja šešis šimtus keturiasdešimt tris kartus. 😎 Taigi viršutines, o po to apatines blakstienas perbraukiu plonu tušo (O) sluoksniu. Tuomet blakstienas dar prašukuoju (P) ir taip atskiriu. 


Jau būtų kaip ir viskas, paskutinieji žingsneliai - skaistalai (L). Jais nuskaistinu skruostus ir veidas iš karto įgauna gyvumo. Labai dažnai skaistalus naudoju ir kaip akių šešėlius, šių spalva labai graži (desert rose), manau ateity tikrai panaudosiu juos akims. Na, o lūpoms naudojau tris lūpdažius, kuriuos sumaišius gavau šitokį atspalvį, kurį matote ant mano lūpų. O sumaišiau aš tokia tvarka 1) pinkinkg about  you 2) whipped latte 3) irresistible, su kiekvienu žingsniu vis mažiau lūpdažio. Tai atskleidžiau jums nude lūpdažių gaminimo receptą. 😁 Visą makiažą, žinoma, užfiksavau fiksatoriumi. Purkšt purkšt ir gali eit! 


Kaip visuomet, ačiū, kad skaitėt, kad žiūrėjot ir buvot su manimi, o dabar būtinai įvertinkite kaip man pasisekė komentaruose! Visada laukiu jūsų nuomonių ir pastabų! 
💛

6 komentarai:

 1. Makiažas labai gražus, bet nereikia taip pūsti tų lūpų, tai gražesnio efekto neduoda, yra pilna nuotraukų kur nepūti lūpų ir daug geriau atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. na, cia jau mano reikalas kaip as noriu pozuoti nuotraukoms, pateikiu makiaza, tai gal ji ir komentuokim, o ne mano isvaizda :) aciu

   Panaikinti
 2. Čia labiau jos kaip bandytos labai nenatūraliai overlaininti :D prisiartinus labai matosi kad išeita iš linijos lūpų, bet pats makiažas kūrybiškas (nevisi taip sugalvoja su lūpdažiais akių makiažą darytis) ir tikrai gražus! Padaryk atskirai dar tų lūpdažių apžvalga su nuotraukomis kaip ant lūpų atrodo, labai sudomini ta ruda spalva :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. as visada jas overlaininu ir darysiu ta toliau, nes man patinka ir man grazu:)
   aciu:)

   Panaikinti
 3. Makiažas tikrai gražus! Jei gali daugiau padaryk makiažų su tam tikros firmos produktais, manau būtų įdomu😊

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015