Slider

APIE HELOVYNĄ IR PARANORMALIUS REIŠKINIUS

10/24/2017


Ką veiksiu per Helovyną šiais metais - dar neaišku, aš pradėjau labai mažai planuot į priekį, nes man planai griūva kaip vaikas, besimokantis vaikščioti, o tie neplanuoti bei čia ir dabar suorganizuoti dalykai palieka didžiausią įspūdį. Tai nei ką labai ruošiuosi, nei planuoju kažkur eiti, bet visada būna netikėtumų, tai vis dėl to man malonu apgalvoti detales, kad vėliau būtų galima greit jų griebtis. 

Iš esmės man ši šventė kaip šventė reiškia mažai, smagu padūkt, persirengt, išbandyt savo jėgas grime ir kostiumų konstravime, bet nieko daugiau. Tradicijas ir tikrąją paskirtį žinau, esu apsiskaičius šia tema, bet man jos nieko nereiškia. Beveiks visas šventes švenčiu paviršutiniškai, nes va šventė. Pernai sakiau, kad noriu įsikūnyti į Kleopatrą, kad ruošiuosi po truputį, bet nei į galvą neatėjo, kad reik man kažką ruoštis, per problemas, darbus ir visas kitas gyvenimo peripetijas nė nepastebėjau kaip tie metai praėjo. Ir nieko aš nepasiruošiau ir nieko neturiu. Bet visada bus (tikiuosi😁) dar vieni metai, ir dar ir dar vieni, tai progų taipogi.

Na ir ką gi, dauguma parduotuvių jau seniai pasipuošė Helovyno atributika, kaip galbūt ir pastebėjote, mano blogas taipogi mažytę mažytę dalelę turi, per pačią šventę ji bus didesnė, užsukit pachekint. 😋 Na ir aš sustojau ties viena savo mėgiamiausių niekučių parduotuvių - Rosegal. Dar mačiau, kad kažkokią akciją rengia, kur galima laimėti tris 100$ dovanų čekius apsipirkimui, tai sudalyvavau, jei jums patinka tokie loto žaidimėliai, kviečiu irgi, o gal pasiseks. 😊 Juolab kad čia pilna fake komentarų. 😀 Loto rasite paspaudę štai čia. Nu ir smagiausia dalis - iki 70% nuolaidos Helovyno atributikai, gaila, tik, kad užsisakius prekės ateis jau gerokai po šventės. 😅 Tai šūdas, tai nebesisakysiu, tik pažiūrim kas gero, pažiūrim kuo kitais metais galim tokiomis būti.

Šiaip žiauriai faina šita šikšnosparniukės suknelė, netgi žinau koks meikupas tiktų - labai dūminis juodas akių makiažas. Na, o su šia suknele įsivaizduoju kokią vampyrę. Sexy vampyrę, ane? 😀 Mane skaitančios jau ilgai žino, kad tokį jau turiu parsisiuntus chokerį, gal netgi visai panaudosiu į kolegiją nueit Helovyno dieną. 😎 Tokios kaukės tinka toms, kurios tingi maliavotis arba to nesugeba/neturi tam nervų ir kantrybės. Pasidažai raudonai lūpas, apsidedi ir varai. Nu ir niekaip dar neatsisakau minties pabandyt peruką. Dar šitas toks ledinis. Aš bijau, nes žinau, kad su jais sunku, o čia dar ir kokybe, manau, nedvelks, bet knieti išbandyt. Nežinau kada, bet bus, pamatysit. 😁 Šitas apsiaustas taipogi tinginiukų kostiumas, kažką pamaliavoji, įsisuki į tokį juoda chalatą ir varai. Kažkada po visą internetą daviausi, ieškodama elfo ausų. Ir šiandien prieš akis pūpt. Geras, gal jūs ieškojot ar žinot kas ieško, parodykit. Šitą kaukę su kambarioke kai pamatėm, tai pašiurpo net oda. Aš, asmeniškai, labai bijau kiaulių ir jos man bjauriausias baisiausias gyvūnas visam šiam margam pasaulyje, negaliu, turiu begalinę fobiją, jos šlykščios fu fu fu, o šitą prietemoj pamačius net neužsidėtą ant galvos, jaučiu, gaučiau infarktą. 😐 Nu ir nepatikėsit, kas vyksta, bet kai noriu įkelt šitos kaukės nuorodą, man metą klaidą ir išsijungia naršyklė. 😊 Kai dedu bet kokią kitą - viskas gerai, kai tik tos kiaulės - išsijungia viskas. Sakykim sutapimai ar šiaip vidinė klaida, bet nu negaliu, man baisu. 🙉 Tai paliksiu pliką nurodą, nes kitaip nesideda šita kaprizingoji kaukė, jomajo - https://www.rosegal.com/other-holiday-supplies/halloween-cosplay-scary-pig-head-769713.html

Tai va, nežinau, į kolegiją, matyt, keliausiu su savo suknele su moliūgais, kurią turiu iš pernai metų arba ta ilga su skeletu ant priekio. Jei norit prisimint kas  per suknelės, susiveskit į paiešką "helovyno haul" arba "helovynas" ir rasit. O ką vakare, kaip ir sakiau, nežinia, ar siaubo filmai ir popkornas, ar vakarėlis - abejais atvejais bus įdomiai praleistas laikas.

KĄ JŪS PER HELOVYNĄ? TIKIT PARANORMALIAIS REIŠKINIAIS? 😓


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015