Slider

PLAUKAI LYG KĄ TIK IŠ KIRPYKLOS | RENE FURTERER PLAUKŲ KAUKĖ

9/06/2017


Sveikos! Gerai, užteks man atostogauti, grįžtu į senas, nors ir šiek tiek pakitusias vėžias. Turiu labai daug apie ką papasakoti ir jums parodyti, apžvelgti ir pasipasakoti, todėl reikia jau pradėti tuos užsibrėžtus dalykus pildyti. Šiandien noriu pakalbėti apie plaukų kaukę, kuri išvertė mane iš kojų ir šiaip buvo kažkas tokio, kuo džiaugiuosi. Žinot tą jausmą kai apsilankai kirpykloje ir plaukai lengvi lengvi, švelnūs ir spindi? Atrodo kokios ten magijos pridėjo ta kirpėja... aš turiu tą magiją namie lentynoj. 😊

Iš karto noriu įspėti, kad ši kaukė - ne pigus malonumas. Ji kainuoja daugiausia iš visų kaukių kokias aš tik naudojau plaukams, veidui ar kam kitam. Bet šiuo atveju pasakymas "geri dalykai kainuoja" pasiteisina ir pasitvirtina su kaupu.


Gamintojo aprašymas: Šio kremo sudėtyje esantis taukmedžio sviestas giliai prasiskverbia į plaukus, juos maitina ir drėkina. Suteikia gyvybingumo. Svarainio ekstraktas su lipidų kompleksu suteikia plaukams švelnumo, minkštumo. Plaukai tampa atsparesni, lankstesni, blizgantys ir lengviau iššukuojami.

Kaukė yra skirta labai sausiems plaukams. O kur rasi sausesnius plaukus nei pas reguliariai peroksidu deginančią savo plaukus blondinę? 😁 Mano plaukai tokie sausi, kad net lūžta, kai šukuoji. Pribyra tokių ketvirtadalių spagečių visur, sušluoju ir einu, o ką darysi. Šią kaukę aš gavau testavimui. Kai gavau siuntinį su Avene, Rene Furterer ir kitais produktais apžvalgoms, aš nesidomėjau jų kainomis, nežiūrėjau apžvalgų internete - nieko. Kadangi man buvo keliavimo/kraustymosi maratonas, plačiau pasidomėti produktais aš neturėjau laiko. Bet naktį prieš išvažiavimą pasiėmiau šią kaukę su savimi į dušą. Ištrinkau galvą šampūnų ir tada įmasažavau kaukės į plaukus. Laikiau ją plaukuose iki 30 min., nes užsidėjus užsiėmiau kita svarbia  veikla duše. 😁 Konsistencija sviestinė, tiršta, bet nepasakyčiau kad sunku įmasažuoti į plaukus. Kvapas kaip saldžiai kvepiančių vitaminų, man patiko. Taipogi kreme yra kažkokių mažų grūdelių, bet jų plaukuose nesijaučia.


Jau po pirmo naudojimo aš pajutau skirtumą, pamačiau poveikį ir galiu vadint ja stebuklinga kauke, nes ji tokia ir yra. Bent jau aš, asmeniškai, tokios dar rankose nelaikiau ir mano plaukai tokio drėkinimo nėra matę. Plaukai jau ir netvarkyti atrodo gerai, o jei dar ištiesinu ir susiformuoju kaip man reikia, tai visai saldainiukai. Buvau apstulbus. Tad kaina tikrai atitinka kokybę. Jeigu jūs jau nebežinote ko griebtis gydant savo sausus sausus plaukus, labai rekomenduoju išmėginti šią kaukę. Jos ieškokite vaistinėse. Nors man ji ir labai patinka, aš ja nepiktnaudžiauju, nes žinau, jog artimiausiu metu studentiška mano kišenė negalės leisti įsigyti dar vieną indą. 😁 Bet. Kaukės talpa net 200 ml, kas tikrai yra nemažas kiekis ir naudojant taupiai dar ilgai galėsiu ja džiaugtis ir atgaivint plaukus, kai jiems jau vėl bus visiškos šakės kvadratu. 


Kaip jau ir sakiau - efektas matomas jau po pirmo naudojimo, patariu palaikyt ilgiau, o ne paleist viską į kanalizaciją po 10 nekantrių minučių, skirkit tam laiko, juolab kad ne tik nemaža kaina, bet ir poveikis bus geresnis palaikius ilgiau. 😎 Mano metų atradimas plaukų priežiūros priemonėse!

Šią man didelį įspūdį palikusią kaukę galite įsigyti: štai čia!
Kaina: 43.99 EU (ŠIUO METU AKCIJA - 32.99 EU!)

2 komentarai:


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015