Slider

MAYBELLINE MATTE METALLICS LŪPŲ DAŽAI

9/09/2017


Labas! Aš labai greit reaguoju į visokias naujienas ir kai tik gaunu, puolu kaip koks išalkęs vilkas ant avelės ir mėginu, nes nu gi įdomu! 😁 Dar kai aprašymai skamba taip vau, tai taip ir tik niežti nagus prisiliest ir pamėgint. Šiandien mėginau naujuosiuos Maybelline matte metallics lūpų dažus. 

Tai metalu blizgantys lūpdažiai, kurie dabar yra didžiulis trendas už Lietuvos sienų. Lietuvaitės gi yra labiau konservatyvios ir linkę nešioti tai, kas tinka ir patinka būtent joms, o ne kas yra diktuojama ir madinga. Ir tai, sakyčiau, nėra blogai, ypač kai kažko, kas tau tinka ir patinka ieškojai ilgai. 


Pristatomi 3 nauji atspalviai:
HOT LAVA (20) - deginančiai karšta ir metalu spindinti raudona su žėrinčiais oranžiniais pustoniais. 
STEEL CHIC (35) - sidabru tviskanti pilkai rusva su švytinčiais smėliniais pustoniais (limituotas leidimas). 
GUNMETAL (50) - maištinga metalinė juoda su sodriais, melsvai žaižaruojančiais juodais pigmentais (limituotas leidimas).  

Kokie mano pirmi įspūdžiai apie šiuos atspalvius? Hot lava primena Naujus metus, Kalėdas, yra kai raudonas blizgantis dovanų pakavimo popierius. Iš karto pagalvojau būtent apie tokias asocijacijas, kai pasitepiau jį ant lūpų. Steel chic mažiausiai pigmentuota ir mažiausiai man patikusi spalva, kadangi keistai dengiasi ir šiaip atrodau kaip išsitepus šokoladu, dar priminė lūpų dažus, kuriais dažydavos mano močiutė, kai buvo jauna. Gunmetal labiausiai pigmentuota, sodriausia ir labiausiai metališka spalva iš visų trijų. Dvi likusios labiau įprastai blizgios, o metališką efektą turi tik šis atspalvis. 


Lūpdažių kvapas malonus, neerzinantis. Konsistencija taip pat maloni, tik galėtų būti daugiau pigmentuota, nes pavyzdžiui Steel chic tepiau gal kokius 6-7 sluoksnius, kad per kamerą galėtumėt pamatyti tikrąją jo spalvą. Hot lava yra labiau blizgi nei nuotraukoje, tiesiog niekaip nepavyko pagauti šviesos, kad kristų tiesiai ant jų ir atsiskleistų spalva. Turėkit omeny, kad ji blizga labiau. 

Tiesa, lūpdažiai nėra tie, kurie išsilaiko ilgai ir gali gert/valgyt be jaudinimosi, kad atrodys lūpos keistai ir negražiai. 


Labai lengvai nusivalo, jei perbrauksi pirštu per lūpas, lūpdažio neliks, jei gersit kažką iš puodelio/stiklinės, ant jo paliksit pusę lūpų dažų. Lūpų nesausina, bet jausmas nėra pats maloniausias, jaučiasi, kad turi lūpdažį užsitepusi. 

Realiai šitie lūpų dažai yra tokie nenešiojami... puikus pasirinkimas įspūdingai fotosesijai, tačiau tikrai ne kasdienai. Jei bandyt derint kasdienai, jaučiu, reiktų plonytį sluoksnį tepti su kitais, patvaresniais lūpų dažais. Kad suteikt tą metališkumą ir spindesį, puikiai tiktų poruoti su matiniais lūpų dažais, bet jie vieni tikrai nėra pajėgūs atlaikyt tai, ką tenka atlaikyt lūpdažiams. 

KUR RASTI: visose parduotuvėse, kur prekiaujama Maybelline kosmetika.
KAINA: apie 9,47 EU

KURIS ATSPALVIS LABIAUSIAI PATIKO TAU? 💜 
 

12 komentarų:

 1. Kaip tik skaičiau apie juos jų puslapyje. Gaila, kaip gaila iad nėra tokie kokius Nežiaš įsivaizdavau... Kaip tik norėjau su panašiais išbandyti naują topą: lyg nubučiuotos lūpos ( Cosmopolitan žurnalas.... šiaip jis man padeda, bet kai kuriuos skyrius reikia praleisti )
  O jeigu dar taip trumpai laikosi , tai nelabai verta turbūt 😕😕😕😕

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. mnah, cosmopolitanai ir panelės žurnalai jau seniai nebeteko savo kokybės, reklamų daugiau nei naudingos info. :D

   Panaikinti
 2. iš šių trijų, tai man gražiausias atspalvis būtų ta ryški, blizganti raudona spalva :D nu grynai primena Kalėdas! o dar, kai jų taip laukiu..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labiau, nei labai! ta visa atmosfera.. mm.. čia panašiai, kaip vaikas nori žaislo, o mes norim Kalėdų :D

   Panaikinti
 3. Man gražiausia sodri mėlyna (nors rašo juoda - aš laikysiuos savo :DD nu man tikrai ji mėlyna), bet gaaaila, kad nepatvarūs tie lūpų dažai ://

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kokio užbaigimo lūpdažius labiausiai mėgsti? Be to nuotraukos labai gražios!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš visgi lieku prie matinių... man jie labiausiai tinka ir patinka, nežinau, matiniai yra life!

   ačiū!! stengiuosi, barake nėra labai gražių vietų nuotraukoms daryti, tai sukuosi kaip tik sugalvoju... ;DD

   Panaikinti
 5. Steel chic rimtai toks įdomus variantas. Nei šis, nei tas :DD

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015