Slider

LIVE CLEAN: MUILAS, ŠAMPŪNAS, KONDICIONIERIUS IR DUŠO ŽELĖ

9/27/2017


Drogas rūpinasi manimi, kad  būčiau švari ir skaniai kvepianti. 😀 O pastaruoju metu nuo manęs stipriai stipriai kvepia saldžiu kokosų kvapu, nes naudoju Live clean linijos rinkinį dušui. Apie ją visą noriu papasakoti šiek tiek daugiau, kadangi tikrai turiu ką pasakyti, kai kas patiko labai, kai kas tik šiek tiek.

Manau, kad pradėsiu nuo muilo. Skystas muilas namuose visada praverčia. Aš juo paprastai plaunu šepetėlius, rankas žinoma. Jis gerai putoja, nesausina odos, o be to labai labai skaniai kvepia. 


Kas dar gerai, tai kad  pakuotė žiauriai didelė, muilo labai daug, net nežinau kada jis man pasibaigs, bet kad jo turėsiu ilgai - faktas. 😁 Daugiau nežinau ką pridurti, gera priemonė. 

Kitas duetas - šampūnas ir kondicionierius. Visa linija turi tokį patį kvapą, todėl kai viską naudoji tą patį, kvapas toks intensyvus, kad užsiuodi nuo toli. 😍


Tikrai pigios priemonės, šampūnas pigesnis nei muilas. 😀 Be kortelės Droge šampūnas arba kondiškė kainuoja 4.85 EU, o su kortele - 3.64 EU. Ir nežinau, man šampūnas visai nieko būtų, bet aš mėgstu, kada šampūnas gerai putoja, užputoja ir tada aš žinau, kad plaunu galvą. O kai ne, tai pasižiūriu ar nesumaišiau kartais šampūno su kondiške. 😁 Tai jo, šito šampūno pakankamai daug reikia, kad jis man gerai užputotų. Tai aš jį jau kaip ir baigiu sunaudoti, pirmą kartą šampūnas greičiau eina nei kondiškė. 😃 

Apie kondicionierių esu geros nuomonės, jis švelnina plaukus, drėkina, lengvina iššukavimą, bet aš esu naudojusi geresnių kondicionierių, tai jis nėr stebuklas kažkoks. Didžiausias jo pliusas - į plaukus erai įsigeriantis ir ilgai išliekantis kvapas. Tad jei jums patinka kai taip būna - rinkitės šiuos produktus. Ši kokosų linija kaip ir minėjau kvepia saldžiai, bet dar yra ir kitų kvapų, iš kurių galite rinktis. Be to, šampūnas su kondicionieriumi skiriasi tik kamštelio spalva. TAI BENT JAU TIEK, nes kampanijos mėgsta skirt juos tik tekstu "shampoo" ir "conditionier". 😁

Na ir šiek tiek apie dušo žėlę


Kas man iš karto joje nepatiko - nepatogi pakuotė. Man dušo žėlės patogiausia yra tada, kai lengva paimt ir yra pompa. O ši pakuotė sunki, didelė, o dar ir reikia atkimšt. Tai kiek kartų aš ją duše iš rankų paleidau jau nesuskaičiuosiu. 😁 Patinka, kad gerai putoja,nes kaip ir sakiau, putojimas man kuria tokią iliuziją kad aš tikrai prausiuosi ir būsiu švari tik jei putos kas nors. 😁 Nesausina odos, tai didelis pliusas, nekenčiu dušo želių ir kūno prausiklių, kurie išsunkia iš odos visą drėgmę. 

Tai išvados tokios, kad pasiėmę ir susipirkę šitą rinkinį, kvepėsit ir būsit švarios bei patenkintos tai tikrai. Verti savo kainos produktai, pasižymi gera sudėtimi. Tiesa, skaičiau, kad kai kurioms merginoms šampūnas labai riebalino plaukus. Taip, tai gali nutikti, nes tiek šampūnas, tiek kondiškė yra aliejaus pagrindu, todėl tiesiog patariu gerai išskalauti. Kai kam atsirado pleiskanų - nemanau, kad tai realu, nes priemonės neturi labai sausinančių ingredientų. Bet jei taip nutiko, ko gero priemonės tiesiog netinka jūsų galvos odai ir tiesiog, akivaizdu, kad reikėtų pasiieškoti kitų.  

KUR IEŠKOTI - parduoutuvėse Drogas.
KAINA: muilas 6.19 EU, šampūnas /kondicionierius 4.85 EU, kūno prausiklis 6.19 EU 

4 komentarai:

 1. Seniai ieškojau priemonės plaukams su kvapu. Tai mano pirkinių saraše tikrai atsiras kondicionierius, nes šampūno tikrai nekeisiu. Kaip tavo gyvenimas, barake, Dovile?

  AtsakytiPanaikinti
 2. kvapas tikrai stiprus ir islieka :) ypac po kondiskes, nes palaikai ji plaukuose ilgiau nei sampuna

  ai, o mano gyvenimas liuks, gyvenu, kartais net nespeju pasigaminti valgyti, nes valandu paroje per mazai!!! :D viskas super tiesiog, linksma, smagu <3 aciu, kad domiesi

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokia faina apžvalga! Su dideliu susidomėjimu skaičiau :)

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015