Slider

LIETUVAITĖMS ATVEŽĖ PER TAMSIUS ATSPALVIUS? | MAYBELLINE AGE REWIND MASKUOKLIS

9/07/2017


Sveikos! Nu, ar laukėt kada pasirodys pas mus parduotuvėse įžymusis, giriamasis ir numylėtasis Maybelline age rewnd maskuoklis? 😁 Aš tai labai laukiau ir tikėjausi geriausio. Kuomet iš nuogirdų sužinojau, dar netikėjau, tačiau kai jau gavau pranešimą į el. pašto dėžutę, supratau, kad pagaliau. Aišku, šiek tiek nuvylė tas, kad mums prieinami tik 2 atspalviai - nude ir light. Su merginom kalbėjom, kad jie mums bus per tamsūs. Kaip yra iš tiesų? 

Labai gerai, kad gavau išmėginti abu atspalvius. Tačiau spėjau, kad man tiks būtent "light", kadangi iš prigimties mano oda yra gan šviesi. Ir atspėjau. Tai to "nude" net nebelupau, jau per buteliuką matosi, kad jis šiek tiek tamsesnis ir neverta man jo bandytis. Tai šitą atspalvį padovanosiu jums visai neužilgo. O dabar apie patį maskuoklį. 

Man labai ilgai knietėjo jį išbandyti, bet kažkodėl neatsisiųsdavau jo. Apskritai aš nenaudojau jokio maskuoklio, apsiėjau iki šiol su Maybelline master camo maskavimo palete. Ji man patinka, bet nėra itin pigmentuota kiek norėtųsi maskuojant probleminę odą. Tai gavusi šį maskuoklį iš karto ėmiau bandyti ir žiūrėti ar jis prilips mano makiažo rutinoje ar visgi ne. 


Maskuoklis išsiskiria itin patogiu naudojimu - aplikatorius yra minkšta bei švelni kempinėlė, kuri padeda paskirstyti produktą.  Produktas pasiekia kempinėlę jį šiek tiek pasukus. Panaudoji, uždedi kamštelį ir pasidedi. 

Kompaktiškas, patogus laikyti. Pastebėjau, kad džiūva greitai, todėl aplikavus reikia greitai sklaidyti. Tą dariau su makiažo kempinėle. Sluoksniuojant didėja maskavimas. Vienas sluoksnis - vidutinis, antras - pilnas maskavimas. Tai nėra koks lengvas "vandenėlis" kurį užsitepi, jis šiek tiek nuskaistina ir atrodo dingsta. Ne, su šiuo maskuokliu puikiai galima užmaskuoti net tamsiausius paakius, + labai gerai užpildo išsiplėtusias poras. Tad jeigu kankinatės dėl kraterių ant veido, šis maskuoklis  padės juos paslėpti. 


Atspalvio pavadinimo ieškokit žemai po etikete. Kol atradau pati... 😁 Kas dar. Dėl "sutrūkinėjimo". Mano paakių oda labai suglebusi, todėl kad ir ką ant jos tepsi (maskuoklį, kreminę pudrą) viskas "sutrūkinėja" net ir užfiksavus sausa pudra. Ne išimtis ir šitas maskuoklis buvo. Bet dabar turiu paakių kremuko, pradėsiu naudoti, kad šiek tiek padėt savo paakiams pastangrėti, nes tuoj jau ir maišai pasikabins neduok tu dieve. 🙊

Dėl išsilaikymo priekaištų neturiu, gerai jis laikosi ir niekur nuo veido nedingsta. Mano oda riebi, labai riebi T zona, tai atlaiko ir tai. Aišku, šitą maskuoklį labiau naudosiu paakiams pašviesinti, bet ir raudonį ties nosimi ir kakta puikiai pavyks paslėpti. 


Nuotraukoje matote vieną paakį padažytą tik su kremine pudra, o kita su vienu sluoksniu maskuoklio + kremine pudra. Kaip ir sakiau, maskuoklis užpildo visas "duobeles" ir raukšleles, todėl automatiškai atima šiek tiek amžiaus ir atjaunina. Priemonė tikrai verta "age rewind" vardo. 

Na ir dar apie atspalvius.  Nemanau, kad mums atvežė per tamsius. Gal ir norėtųsi jų daugiau, bet manau, kad "light" - puikiai tinka šviesios odos turėtojoms, kadangi suteiks natūralų pašviesinimą, o ne baltus lopus po akimis, na, o "nude" - kiek tamsesnės odos savininkėms tikrai patiks. Tik primenu, kad maskuokliai yra su geltonu pustoniu, o ne rožiniu.

Kaip išsirinkti atspalvį sau? Na, kadangi jų tėra du, sunku nebus. Jei visad perkate šviesias pudras sau, imkit maskuoklį "light". O jei atvirkščiai, tada "nude". 

Tikra nesijaučiu nusivylusi, bet ir nemanau, kad laikau rankose kažkokį stebuklą. 😁 Geras, patogus maskuoklis, kuris išpildo lūkesčius ir atlieka tai, ką turi atlikti tokios paskirties priemonė. 

Maybelline age rewind maskuoklio ieškokite visose parduotuvėse, kur yra Maybelline kosmetikos stendai. 
KAINA:  apie 10.29 EU (skirtingose parduotuvėse kaina gali skirtis)
 

AR JAU BANDEI? O JEI NE, TAI AR ŽADI? O KOKS TAVO MĖGSTAMIAUSIAS MASKUOKLIS? 😎

P.s. pirmoje nuotraukoje yra fotomontažas. Paminėsiu, kad nekiltų kvailų klausimų. 

3 komentarai:

 1. Šito maskuoklio manau bent kol kas nepirksiu, nes tikrai brangu, o mano paakiai dr nėra tokie, kad rėktų ir prašytų maskuoklio :D, bet tikrai labai labai gražiai sulygina (net nuotraukoje puikiai matosi) paakių odą. Ir labai tiko tas paveikslėlis viršuje :D priviliojo
  Mane😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. hehe :P
   jo, jei dar nereikia tai ir nenaudokit, tikrai nereik apkraut savo paakių papildomomis priemonėmis.

   Panaikinti
 2. light tikrai netinka natūraliai šviesiai neįdegusiai odai... labai laukiau šio produkto, skubėjau į parduotuves vos išdirdusi naujieną, apėjau kelias, norėdama įsitikinti,kad kitų spalvų nėra... light spalva yra identiška ar net tonu tamsesnė už kai kuriuos mano naudojamus makiažo pagrindus... labai liūdna, čia ta pati situacija kaip is su maybelline fit me 15 numeriu, kurio pas mus nėra...

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015