Slider

DRESSLILY WISHLIST

9/03/2017

Darbų, kraustymosi ir šiaip visokių problemų maratonas kol kas aprimo, motyvacija rašyti ir kurti vėl sugrįžo, naujoje vietoje apsipratau, todėl vėl tariu nuoširdų labas! Kadangi nenoriu rašyt nieko sunkaus ir apkraunančio mano ar jūsų mintis šį sekmadienį, nutariau dar pasidalyt savo norais. 💃

Taigi šiandien norų sąrašas bus iš DRESSLILY.COM parduotuvės. Taip, dar viena wholesale kiniečių parduotuvė, taip, dar daugiau pigių niekalų, o ką gi daugiau ir kur daugiau dairytis studentei. 😁 Esu girdėjus labai kandžių pasisakymų į savo pusę, kad va "šita tai reklamuoja sav pigius šūdus ir laiminga sėdi". Lets make it clear - viską, ką rodau ir sakau, yra mano asmeninė nuomonė. Ji nėra nupirkta ar kitaip paskatinta. Jei sakau, kad daiktas už 1$ man pasiteisino ir aš jį naudoju, tai vadinasi taip ir yra. Jei sakau, kad lievai ir gaila net to vieno, tai vadinasi ir gaila. Visada pasakau pliusus ir minusus, tad tai nėra reklama, o labiau dalijimasis patirtimi. O tai, kad negaliu įsigyti brangių daiktų.. ką padarysi, toks gyvenimas, gal kada galėsiu. 😁😁 Bet baigiam rantą ir einam prie norų. 

Užlėkus į drabužių skyrių... nežinau. Labai mažai čia mano stiliaus rūbų. Skrolinau jais drąsiai, nes tiesiog niekas nepatraukė žvilgsnio.Perėjau kokius 10-15 puslapių palaidinių skyriuje ir už akių užkliuvo vos du dalykai:

Ši geltona palaidinė ir ši pilkoji. Palaidinė nors ir vasariška, galima priderinti ir rudenėliui, na, o pilkoji man labai primena megztuką, kurį turiu iš kitos parduotuvės, tai dėl jo dvejoju ar man jos labai reikia. Tik tiek, kad graži ir ilgesnė nei kad aš turiu.

Nuėjusi į kelnių skyrių ir šiaip apačios rūbų irgi nebuvau labai sužavėta. Visai nieko pasirodė tamprės, kurios atrodo labaaaai šiltas ir patogus dalykas, praverčiantis ne tik rudenį, bet ir žiemą:
Realiai tai tokių ir nesu mačius dar, labai įdomaus kirpimo ir pasiuvimo. Šias kelnes ir panašias esu pas daug ir ant daug merginų mačius, labai man patinka, gal reikėtų susimąstyti. 😁 Tokias arba kitokias klasikines kelnes irgi būtų įdomu pabandyt ant savęs, gal visai patiktų, bet vis neišdrįstu. Dar dvejoju ir dėl blizgančių tamprių, čia jos vos 4.99$ kainuoja, tai pasibandymui ir pasiimsiu, kadangi esu mačius nemažai gražių derinių būtent su tokiomis tamprėmis. Šitas rinkinukas man irgi krito į akį, labai gerai sueina namuose ar einant iki parduotuvės. Nereikia net galvot ką derint, o ir patogu.

Taipogi nepraleidau ir suknelių skyriaus, nes suknelės man yra dalykas, be kurio nebegaliu. Galiu pasakyt, kad ir jų pasirinkimas čia keistokas, neįprastas. Renkantis sukneles man prie širdies minimalizmas ir patogumas. Bet kartais nusižengiu ir savo pačios taisyklėms. 😀 Pavyzdžiui, ši pilka suknelė - tikras saldainiukas rudeniui.

Labai identiška, tik bordo ir be skeltuko suknelė taip pat yra geras pasirinkimas rudenėliui, todėl ji man ir patiko. Šitokios "suknelės" labai gerai atrodo prie džinsų ir kedų. Daugiau nebeieškojau, atsibodo ir sukt pelės ratuką. 😁

Mano viena iš tyliųjų svajonių - pabandyt panešiot peruką, kurią noriu išpildyt, per tarkim kokį helovyną, tad jau žinau, kad perukų ko gero ieškosiu čia. Yra nebrangių, pasibandymui pats tas. Ypač būnant Kleopatra, šitą peruką pakirpus būtų pats tas!

Kas dar. Aišku, mano šių metų to do liste yra pasakyta, kad reikia rankinės. Cituojant "o gal net ne vienos rankinės", tai aš vieną jau turiuuuu, belieka dar vieną priglaust ir jau bus dvi, jau galėsiu žymėt kaip atliktą darbą. Na, o man kaip visada, renkantis rankinę, didžiausios problemos su spalva.


Pamatau kokią gražią, patinkančią rankinę juodą. Paspaudžiu, o ten dar pilna spalvų pasirinkimų ir norisi jų visų. Ši rankinė man patinka, o ir atsiliepimuose yra jų realių nuotraukų, atrodo tikrai cool. Bet vėl gi - net 4 spalvos... 😁 O čia pažiūrėkit koks gražus net 4 dalių rinkinukas už mažą kainą. Bet ir vėl spalvų pilna, kaip man išsirinkt nu. 😁 Neee, viskas, jau šį kartą tai tikra kažką pasiimsiu, užteks jau. Reikia rinktis ir nebegalvot.

Dar užsukau ant galo į "clearance" (išsivalymo) skyrelį, kur didžiausios nuolaidos. Tai ką galiu pasakyt - jei norit anksčiau ir pigiau pasiruošt Kalėdoms, tai užsukit, nes kalėdinės atributikos tikrai nemažai ir juokingomis kainomis.

Tai tiek šiandien, tikiuosi jums kaip ir man buvo malonu pasibūt kartu po net 4 dienų laiko nerašymo. Manau, kad labai greitai susimatysim! 💋 Ryt ir aš, ir kai kurios iš jūsų į mokyklą, į darbus iškeliaujam, tai gero pirmadienio!

4 komentarai:

 1. Žiauriai buvau pasiilgus tavo blog'ų❤ Man labai patiko ta bordo suknelė bei tas rinkinukas (treningas)😃👚 Aš jei perku rankines/kuprinytes tai renkuos juodos,tamsiai mėlynos arba kreminės spalvos,kartais,bet retu atveju,pasirenku ir kitokių spalvų😃👜 Su nekantrumu laukiu kito blog'o😘😘💕Galėčiau skaityt ir skaityt tavo blog'us😄❤❤❤Begalo jie man patinka😌Pasiryžau ir perskaičiau visus tavo blog'us nuo pat pat pradžių😆💛💛Vis pamirštu pagirti už naują 'Peroksidinės Blondinės' logitipą😏Tikrai gražus bei šaunus atsinaujinimas💝😚

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ACIU, AUSTEJA UZ VISUS GRAZIUS ZODZIUS, GREIT SUSITIKSIM 💕

   Panaikinti
 2. great post dear! You have so interesting blog and I like it.
  Follow for follow? Let me to know, on my blog.
  Hope see you soon. Have a nice day.
  Serena

  glameglitter.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015