Slider

DELFY MELANGE LIPSTICKS: GRAŽIAUSI LŪPDAŽIAI?

9/19/2017


Sveikos! Kaip sekasi, ką veikiat?Aš tai vis  žiūriu ir dar kol kas niekaip neatsižiūriu į naujus Delfy cosmetics melange linijos lūpų dažus. Ne tik kvapas yra malonus nosiai ir primena skanius vyšninius ledus, bet ir akims į juos žiūrėt - vienas malonumas. Tai reikia patikrint, kaip gi jie "veikia" ant lūpų, nes nu šiaip stovint tai jau tobulybės visiškos. 

Tai aš nedaugžodžiausiu pačioje pradžioje, tiesiog skirkime minutę tylos ir pasigrožėkime😁:


Aš pastarosiomis dienomis kai tik turiu laiko, atsisuku juos ir žiūrinėju, nu nes toks kaifas akims, negaliu.😁 Ir kas kart pažiūrėdama randau kažką naujo, kažkokią naują liniją ar linkį. 😁 Turbūt nei viena iš jūsų man nepaprieštaraus - lūpdažiai tikrai gražiai padaryti ir smagu tokį išsitraukt pasidažyt. 

Tai pasidažymas man irgi buvo linksmoji dalis. Buvo labai labai įdomu kaip jie aplikuojasi ir ar tos spalvos persitepa, maišosi ar ką nors iš viso veikia, kokie tie lūpdažiai apskritai. 


Gavau 3 lūpdažius pabandymui iš 4 sukurtų. Pirmasis atspalvis (010) man patiko mažiausiai, kadangi aš nesu tokių pastelinių (?) lūpdažių mėgėja. Na, o 040 ir 030 man visai visai patinka, 040 grynai kraujo raudona, 030 tokia švelni rožinė, atkuria natūralią lūpų spalvą. Lūpdažiai kreminiai, kaip ir minėjau anksčiau - skaniai skaniai kvepia, lengvai aplikuojasi ir yra pigmentuoti. 

Kas liečia išsilaikymą, tai išsilaiko tiek, kiek kreminis lūpdažis tegali. T.y. neilgai. Bet pliusas tame, kad... 


... gan gražiai ir tolygiai nusivalgo lūpdažis ir nepalieka labai labai ryškios užbrėžtos linijos, kad va čia jau lūpdažio nebėra. Tai po valgio tiesiog pirštu pasklaidai ir gali tęst gyvenimą, na, arba persiaplikuoji iš naujo, toks jau tas gyvenimas, kai pasidažai savo lūpas.

Žodžiu, gražios spalvos, geri lūpdažiai, kurie išsiskiria originaliu sprendimu ir dizainu. Tiesa, spalvos maišosi ir persitepa, 010 atspalvyje išlenda balta, 040 esanti tamsiai raudona (beveik juoda) suintensyvina spalvą, gal mažiausiai tas maišymasis matosi 030 spalvos lūpdažyje. 

Iš esmės man labai patinka, nemanau, kad turi didelį pranašumą prieš kokius kitus gerus kreminius lūpdažius, tik tiek, sakau, dizainas tai superinis. 😍 Ir dar esmė tame, kad kiekviena pirkdama gautumėt vis kitokio rašto lūpdažį, kas irgi yra cool. 😁


VISĄ KOLEKCIJĄ RASITE: štai čia 
Kaina: 19 eu


KURIS LŪPDAŽIS JUMS GRAŽIAUSIAS? 💛

10 komentarų:

 1. Tiek spalva tiek visu "pateikimu" man gražiausia tamsiausia raudona 👅💞. Rimtai NEREALAUS grožio😍😍😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokie fotogeniski lupdaziai :DD

  http://migdoline.blogspot.lt/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jie labai gražiai atrodo ������ . Bet labiausiai ir ant lūpų ir šiaip yra 030.
  O tos nuotraukos... Talentas

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dažniausiai būna pakuotė gražesnė už patį lūpdažį, bet šitie.. ohh.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ojeeeeetiau... kur juos galima isigyti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. https://www.delfycosmetics.com/pages/single/148#!/Melange-Lipstick/c/23798635/offset=0&sort=normal

   arba

   pas mane : https://www.vinted.lt/moteriska-kosmetika-ir-grozio-prekes/kosmetika/24715003-delfy-cosmetics-kreminiai-lupu-dazai :))

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015