Slider

VANDENIUI ATSPARUS BLAKSTIENŲ TUŠAS IŠ SMASHBOX

8/08/2017


Sveikos! Man tušus išbandinėt nėra įdomiausia. Na, man jie nėra pati įdomiausia kosmetikos priemonė, nors, tiesa, pati reikalingiausia. 😁 Gal ir būtų visai faina kokį violetinį, mėlyną ar raudoną tušą išbandinėt, nu bet juodas - atrodo, kas gi dar kitokio gali būt jame. Pasirodo, kad gali. 

Aš čia skubu paminėti, kad šito tušo šepetėlis - didžiausias kokį man teko apskritai matyt ir laikyt rankose. Kai ištraukiau iš buteliuko, buvau daugiau nei abstulbus, nepratus tokio didelio matyt (that's what she says 😀).  Tai palyginimui, kad pamatytumėt jo dydį, sulyginau šio SMASHBOX tušo ir turimo BOURJOIS tušo šepetėlius: 


Trečdaliu didesnis, storesnis, šereliai didesni ir šiaip labai agresyviai atrodo. 😁 Tai skeptiškai žiūrėjau dėl šito, su didžiuliais šepetėliais niekad nėra patogu dažytis, nes visur išsitepi papildomai daugiau, nei kad išsitepi paprastai su įprasto dydžio šepetėliu. Nu ir mano spėjimas pasitvirtino, didelis diskomfortas tokį prie blakstienų dėt ir dažyt, o ypač apatinių. 

Tušas atsparus vandeniui, todėl yra lengvos, fiksuojančios konsistencijos, kuri super tinka vasarai. Nors vandeniui atsparūs tušai blakstienoms kenkia labiau nei bet kokie kiti, jie yra nepamainomi kovojant su nubėgimu. Tai nieko tokio nenutiks, kad vardan visos dienos be juodų paakių, vakarais šiek tiek labiau ir daugiau pasirūpinsim blakstienomis ir po plovimo dar patepsime kokiu ricinos aliejumi. 😊


 Aš ir mėgstu ir ne šitą tušą. Taip, jis atsparus vandeniui, bet lengvai su aliejaus turinčiu makiažo valikliu nusivalo. Taip, jis nebyra, nenubėga, neapsunkina blakstienų, ko pasekoje jos užriestos laikosi ilgiau nei paprastai. Ir taip, jis ilgina, bet... nu kaip sulipina, aš negaliu. 

Tai tas sulipinimas vėl gi yra per didelio šepetėlio pasekmė. Prie jo produkto labai daug prilimpa, dozatorius pakankamai nenugręžia, todėl jei nori, reikia dar atskirai perteklių pasivalyt kažkur, labai atsargiai dažyt, o pasidažius su šukelėmis dar atskirt ir jei nori, pakartot viską. Apatinėms blakstienoms visai ragas, išsiteplioji, prisipurvini, sulipini ir padarai jas tik tris. 😁 Nors čia nuotraukoj viršuj aš ir šukavausi ir labai mažai stengiausi aplikuot, bet tai vistiek sulipina, ant galiukų daugiausia tušo lieka, gabaliukais eina. Tai reikia labai daug darbo, kad pasidaryt kaip reikalas. Čia tik tais atvejais tinka, kai netingi ir "kad jau turiu tą tušą tai sunaudosiu", bet "kartot tai eikit sau, jau nebe", kadangi esu mėginusi tikrai daug geresnių vandeniui atsparių tušų, su kuriais lengva. 


Tai reziumė labai paprasta - nerekomenduoju toms, kurioms nepatinka sulipusių ir storų storų blakstienų efektas. Kurios kaip tik to siekia ir joms tai gražu - valio, tai pirkinys, kurį tiesiog privalot įsigyt, nes tikrai patiks. 

BLAKSTIENŲ TUŠAS ORIGINALIAME PUSLAPYJE: https://goo.gl/2T733e
BLAKSTIENŲ TUŠĄ ĮSIGYTI GALITE ČIA: https://goo.gl/pTp8ve
KAINA: apie 24 EU


4 komentarai:

 1. Moksliukės- kietuolės įvaizdžiui pats tas. Tik gaila kad tiek vargo dėl blakstienų kurių per akinių net turbūt nesimatys 😕😕😕😕

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš kartais nešioju akinius kaip aksesuarą, tai man matosi visas akių makiažas per juos, viskas čiki, čia tik mums atrodo, kad niekas nemato. :D

   Panaikinti
 2. Ne tik pirmą kart (man :D) toks ilgas šepetėlis, bet ir SUUUPEER ilgos blakstienooos😍 Turbūt kaip dirbtinės atrodo kai aplikuoji dar daugiau?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, tik sulimpa labai, jei ne tai, geriausias tušas būtų :D

   Panaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015