Slider

RUGSĖJO 1: NUO MAKIAŽO IKI BATŲ - KAIP ATRODYTI?

8/17/2017


Labas, mano mielosios mokinukės, kurios rugsėjo pirmą grįš į suolus! Aš šiemet jau šoksiu į studentiškus batus, na, o jums linkiu didelės sėkmės baigiant dar vieną klasę. 😊 Tiesa, kad ir kelinta klasė laukia, nerimas - ką rengtis, kaip dažytis ir šukuotis rugsėjo pirmąją vistiek išlieka, ar ne? Aš labai mėgstu padėti tokiais klausimais, todėl ir ši rugsėjo pirmoji - ne išimtis. Pasistengsiu mokinukėms duoti idėjų ir įkvėpimo! 

Nors identišką straipsnį parašiau ir pas kolegas teenagedreams.lt portale, jis bus paskelbtas tik 20 dieną (galėsit nueit ir persiskaityt daugiau mano idėjų ir ten!😊) ir ten kalbu tik apie apsirengimą. Savo bloge gi noriu apimti šiek tiek daugiau ir pakalbėt ne tik apie aprangą, bet ir apie plaukus bei makiažą šiai dienai. Tai nieko nelauksim ir pradėsim. 

APSIRENGIMAS 
Nors ir žinau, kad rodyti tokius derinukus nėra jums labai naudinga, nes, žinoma, neturit būtent tokių drabužių, bet ir nesakau, kad reikėtų atrodyti būtent taip. Tai tik idėja, kuri gali sužadinti jūsų fantaziją ir jūs pačios galite pasidaryti identišką derinį. Gal sutaps turimų palaidinių raštai, gal atrasit savo spintoje seniai pamirštą sijoną ir panašiai. Aš visada taip darau, kuomet noriu kokio derinuko. Susirandu internete patinkantį ir bandau atkartoti. Tiesa ta, kad esu radus tokių derinių, apie kuriuos nė nebūčiau pagalvojus, kad jie dera kartu! 😁 Tai tik skatinu eksperimentuoti ir nebijoti, juk prieš veidrodį pasimaivyt nieko nekainuoja ir niekas neliepia eiti ir rodytis gatvėse, jei nepatinka. Bet bandyti yra būtina, kitaip netobulėsit ir visada bus tie patys džinsai, tas pats džempas. 


Pirmiausia, ką rekomenduoju - pabandyti pažaisti su spalvų deriniais. Pilka, juoda, netgi jau ir balta, smėlinė ir kitos blankios tamsios spalvos labiau siejamos su praktiškumu ir kasdiene apranga. Tad žalia, mėlyna, geltona, raudona - tiesiog rėkia, kad esi pasiruošusi ne eit plaut indų, o švęst mokslo metų pradžią. Aišku, jeigu jau tavęs neįkišim į jokį spalvotą rūbą, gali rinktis klasiką - juodą baltą, tačiau nepamiršk detalių ir čia. Vietoj džinsų - klasikines kelnes, vietoj timpų - odos imitacijos timpos ir panašiai. 


Kaip ir minėjau, žaisti spalvomis bijoti nereikia. Turbūt ir pačios esat pastebėję, kad kuo šviesiau apsirengiate, tuo puošniau ir nekasdieniškiau atrodote. Todėl jei norite rengtis labai paprastai ir patogiai, rinkitės kuo šviesesnį koloritą. Jausitės ir patogiai, ir pasipuošusi. Be to, bent jau šią dieną reikėtų atsisakyti kedų, su kuriais keliausite ir į pamokas. Merginos, kas sukuria "aš einu švęst" įvaizdį pirmiausia? Aukštakulniai, labai teisingai. Jei tokių neturit, nemėgstat ir nereikia, pasirinkit kokius lengvesnius batelius. Ir eisena bus grakštesnė, ir jūs atrodysit "lengvesnės".


Sijonų mėgėjoms ir aname, ir šiame straipsnyje siūlau išmėginti paeksperimentuoti su ilgiais ir pasirinkti ilgesnį nei paprastai. Aišku, galite likti ir prie mėgstamo bodikono sijono (tik išsilyginkit palaidinę, ne taip, kai paskutinė mergina šitam koliaže😁). Taip pat nebijokite kitokios medžiagos - velveto, tiulio, nebijokite rinktis ne vienspalvį rūbą. Impresiją galite padaryti specialiai pasirinkdama kitokios spalvos rankinę (kaip kad mergina nuotraukoje 2). Jei rankinė būtų juoda/balta, derinukas būtų niekuo neįdomus, toks pat pilkas ir kasdieniškas, bet ryški rankinė viską apverčia aukštyn kojom.


Taigi rugsėjo pirmosios ir eilinės dienos mokykloje apranga skirasi keliais dalykais - vietoj kuprinės - rankinė/delninė, vietoj patogių kedų - aukštakulniai arba kitokie bateliai, vietoj treninginių kelnių ar džinsų - klasikinės arba mažiau aptempiančios jūsų dailias kojytes.

MAKIAŽAS
Šitas reikalas yra dar slidesnis. Kai kurios nesidažo visai - valio, tai jūsų pasirinkimas, go for it gurl. Bet tos kurios kaip aš - tai daro ir joms tai įdomu, nepersistengti yra labai sunku. 😀 Kad neatrodyt taip, lyg atėjai į vakarėlį ar naktinį klubą, reikia žinoti kelias taisykles. Dieninis makiažas skiriasi nuo vakarinio visų pirma koloritu. Tamsios spalvos ir dūminiai akių makiažai paliekami vakarui, na, o švelnūs pasteliniai ir žemės spalvų makiažai tinkami dienos šventėms. Ryškus kontūravimas taip pat paliekamas vakarui, nes jis atrodo geriau prie dirbtinės šviesos, nei prieš dienos šviesą. Žinant šias taisykles jau galima rinktis kaip pasidažyti. Jei jūsų apranga ryški - jokiu būdu toks negali būti makiažas, nes galit atrodyt kaip klounės, atėjusios palinksmint minios. Rekomenduoju šiuo atveju išsirinkti vieną bruožą veide, kurį norit akcentuoti. Jei pasirenkate lūpas, akis vos vos paliečiat. Jei liečiat akis, lūpas dažom kukliau.


Paprastai gero makiažo paslaptis - tvarkinguose antakiuose ir ilgose blakstienose. Antakiai įrėmina veidą, blakstienos atveria žvilgsnį. Viskas, daugiau galit nieko ir nedaryti. Tokiai progai blakstienas galite prisiklijuoti, o jeigu nesinori, nemokat, nereikia - tokį efektą galima išgauti ir su savo blakstienomis. Kaip tai padaryti jau esu plačiai ir aiškiai aprašiusi štai čia.

ŠUKUOSENA
Kalbant apie tai, ką daryti su plaukais, per šventes esu pastebėjus dvi tendencijas - garbanės plaukus tiesina, tiesių plaukų savininkės garbanojasi. 😀 Abi barikadų pusės laimi, nes atrodo kitaip, ne kasdieniškai. Tai šitas variantas visada lieka prieinamas. Bet. Noriu parodyti, kaip dar galima susišukuoti arba, kad sušukuotų jus.


Ties plaukais jokių patarimų ar draudimų pasakyt neturiu, tik pastaba, kad nereikia eiti į grožio saloną ir prašyt padaryt vestuvinės šukuosenos su daug plaukų lako ir gėlėmis plaukuose. Tai tegul ir lieka vestuvėms, kuriomis dar nekvepia. 😁 Su plaukais ir visai nieko galit nedaryt, jie gražiausi, kai atsikeliat ryte. Juokauju aišku, bet tikrai - plaukuosena - mažiausias dalykas, dėl kurio turėtumėt sukt savo gražias galvas.

Jei kalbant apie save, aš ir su džinsais galiu į tokią šventę nueit (turint omeny, kad į atestatų įteikimą ėjau su kedais, pamenat? 😁) Tai ir jums sakau, kad taisyklių nėra, patarimai internete lieka patarimais, tik idėjomis ir siūlymais, o kaip jūs atrodysit lieka tik jūsų pačių pasirinkimui. Galit ir neklausyt ką čia ta tetulė sako jums. 😁


AR LAUKIAT RUGSĖJO 1? AR JAU ŽINOT KAIP ATRODYSIT? AR JAU VISKĄ MOKYKLAI PASIRUOŠĖT? 😀

6 komentarai:

 1. Labai naudingas įrašas, tikrai pravers😉 O tau sėkmės studentiškame gyvenime!

  AtsakytiPanaikinti
 2. O Dieve, pamačiau tavo įrašą ir pagalvojau "what??!!! Jau tuoj Rugsejis??!!". Bet šiaip įrašas puikus ir labiausiai pasitarnaus plaukų idėjos, tarkim gal pagaliau susisuksiu gražų messy bun kaip antrame paveikslėlyje😄

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, jau tuoj rugsėjis. :D labai greit rugpjūtis bėga kaip ir maniau, kad bėgs. :D
   o tą messy bun ir aš mėginsiu! :DDD

   Panaikinti
 3. Labai pravertė šis įrašas😍Ačiū tau už jį❤ Na,o aš tai nelabai laukiu rugsėjo😳O ką rengtis ir neapsisprendžiu😄Ir mokyklai visiškai dar nepasiruošus😂

  AtsakytiPanaikinti


PALAIKINK PEROKSIDINĘ!

Teikia „Blogger“.
Theme Designed By Hello Manhattan
|

Your copyright

PEROKSIDINE.LT 2015